במה אתם מאמינים? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה אתם מאמינים?

the kon

איזה סוג מאמין אתה?  

582 הצבעות

1. 1. איזה סוג מאמין אתה?

• אני מאמין בה' ושומר על כל המצוות
    • אני מאמין בה' ושומר על חלק מהמצוות
    • אני מאמין בה' אבל רק אוכל כשר
    • אני מאמין בה' אבל לא יותר מזה
    • אני לא מאמין בה'
    • אני בכלל לא יהודי
    • אני לא מאמין בשום אל

Recommended Posts

איך אני שונא שאנשים אומרים דברים כמו "פרופסורים חשובים מאמינים בתנ"ך".

קודם כל, so what?

ועכשיו, תביא הוכחה, או יותר טוב, שהם יביאו הוכחה, אם הם כ"כ מאמינים בזה.

ד"א, דיברת קודם על סטיבן הוקינג נדמה לי? אז דבר ראשון, מאיפה הבאת אוטיסט? :nixweiss:

דבר שני - מאיפה הבאת שהוא הצהיר על אמונה באלוהים?

דבר שלישי - את מי זה מעניין? כלומר, מה זה אמור להביע? מה איכפת לי מי מאמין ומי לא מאמין?

בקשר ל so called "צופן תנכי": דברים דומים נמצאו גם בהמון ספרים אחרים. אפילו יצא ספר פעם של מישהו שמצא כלמיני "נבואות" שמופיעות כביכול בתנך ומצא אותן גם במובי דיק. רוצה להתחיל לסגוד ללוויתן גדול? :xyxthumbs:

בקשר לנאצים - אני לא יודע בקשר לאנשים אחרים, אבל אני לא מרגיש שזה יעיל או חכם במיוחד להתווכח עם אנשים ששואבים את הידע ההיסטורי שלהם ממדל אוף הונור... ::)

ובכל מקרה, RTP, אתה לא חושב שתשכנע אף אחד? אף אחד לא מכריח אותך להגיב. להיפך. ככה תחסוך מאיתנו את התגובות הגאוניות שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא התגאגתי בזה שיש פרופסורים שמאמינים בתנך... אולי אתה חולם... אולי אין לך מה להגיד... אולי אתה מחפש דברים להגיד...

יש לו פיגור שכלי.... לסטיבן הוקינס....

בן אדם שהיום יודע הכי הרבה על איך ההעולם הגיע למה שהוא זה סטיבן הוקינס והוא אומר שיש יוצר לעולם אז מי אתה שתתווכח?

צופן תנכי זה משהו שהוכיחו מתמטית והסתברותית כל הדברים במובי דיק זה צירופים מקרים אל תתווכח עם פרופסורים...... זה המדע שלך אחרי הכל... אם אתה אומר שאין צופן תנכי זה כמו שתגיד שמשפט פיתגורס לא נכון.... אולי אתה חושב שאני :s07: אבל אתה יותר... כי לא משנה מה אתה תהיה נגד דת....

ובכל מקרה טופ גאן את מי אתה שכנעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחח איזה אדיוט אתה(מצטער אבל נפלט לי)

צופן תנכי זה אחד הדברים הכי מפגרים שיש בעולם!!!

זה כל כך מפגר כי הסיכוי למצוא משהו בספר כזה ענק הוא פשוט גדול מאד

אתה יודע שהם מצאו במרווחים שווים את המילה "היטלר" ווואוווו מה הסיכויי שזה קרה

יש התערבות שאני מוצא לך בצופן התנכי הזה "אלוהים מנשנש בולבולים"

רציני איתך אני מתערב שאני ימצא דבר כזה

תביא לי רק את התנך בקובץ טקסט ואני יכתוב תוכנית שתמצא את המשפט הזה

ודיי באמת תפסק כבר להכניס את המונח בהודעות שלך

זאת ממש לא הוכחה נמאס כבר להסביר לך את זה

אפשר להוכיח בסטטיסטיקה עבור כל משפט מה הסיכוי למצוא אותו בתנ"ך ואתה תיראה שעבור כל המשפטים האלה של הצופן התנ"כי אתה תקבל שהתוכלת היא 1 = יימצא בוודאות

יש גם התערבות שגם בספר שהיטלר כתב אנחנו נמצא כל מיני משפטים כאלה

נו אז מה זה הופך את היטלר לנביא??

יש גם התערבות שבברית החדשה יש עוד חראות כאלה??

אגב רוב הצפנים של התנ"ך בכלל באים להוכיח את הברית החדשה ואת ישו ככה שגם במקרה הזה אתה יוצא קצת דפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כזאת תוכנה כבר

זה משהו מדעי זה כמו פשמט פיתגורס!

זה הוכח מדעית מה אתה מתווכח בכלל

אתה גם רוצה להגיד שמשפט פיתגורס לא נכון?

זה בדיוק אותו דבר.....

זה עובדה

http://www.hidabroot.org/Site/CodeDetile.asp?id=7403

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשווה את זה בכלל למשפט פיתגורס

זאת ממש לא הוכחה מדעית

פרוש מזה כבר

אין קשר בין זה לבין המדע

אולי אתה כניראה לא מבין את מה שאני אומר

אני מאמין לך שבאמת אפשר למצוא בתנ"ך את כל המשפטים האלה אבל זה לא מוכיח שיש אלוהים

זה יכול להיות סתם אדם שישב הרבה והכניס מדיי פעם משפטים שכאלה

זה פשוט לא הוכחה לקיום אלוהים

אגב תהיה בטוח שאם הם יימצאו את הביטויי "אלוהים לא קיים" בתנ"ך הם ממש לא יפרסמו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התגאגתי בזה שיש פרופסורים שמאמינים בתנך... אולי אתה חולם... אולי אין לך מה להגיד... אולי אתה מחפש דברים להגיד...

לא אמרתי שהתגאת, אמרתי שאתה מביא את זה כמין הוכחה.

וזה, במלים עדינות, לא.

יש לו פיגור שכלי.... לסטיבן הוקינס....

ותסביר לי איך הגעת מזה לאוטיזם?

וזה גם לא פיגור, זה שיתוק.  :-\

בן אדם שהיום יודע הכי הרבה על איך ההעולם הגיע למה שהוא זה סטיבן הוקינס והוא אומר שיש יוצר לעולם אז מי אתה שתתווכח?

א. מי אמר שהוא הכי מבין?

ב. מתי הוא אמר את זה?

ג. גם הוא אמר, אז.. זה אומר משהו? לא.

ד. מי אני שאני אתווכח? למה מה, הוא נהיה אלוהים? דיקטטור? אסור להביע דעה שונה? הוא לא יכול לטעות?

צופן תנכי זה משהו שהוכיחו מתמטית והסתברותית כל הדברים במובי דיק זה צירופים מקרים אל תתווכח עם פרופסורים...... זה המדע שלך אחרי הכל... אם אתה אומר שאין צופן תנכי זה כמו שתגיד שמשפט פיתגורס לא נכון.... אולי אתה חושב שאני  :s07: אבל אתה יותר... כי לא משנה מה אתה תהיה נגד דת....

עכשיו אתה כבר בכלל מדבר שטויות.

מה הוכיחו מתמטית בדיוק? שהתנך הוא ספר נבואי? ואיזה הוכחה? תראה לי אותה.

ולמה התנך זה צופן ומובי דיק זה צירוף מקרים? אולי זה להיפך?

ואיזה פרופסורים בדיוק?

תן לי לנחש, שמעת בהרצאה האחרונה של אמנון יצחק שכל המדענים הסכימו שיש אלוהים, הם נטשו את המדע ועברו ליהדות? well, לא.

"המדע שלי"... אני לא יכול להגיב על זה בשום דרך חוץ מלצחוק...

אני לא נגד דת, אני נגד שימוש בהמצאות ושטויות כדי לשכנע אנשים שהדת צודקת. ונחש מה? זה מה שאתה עושה. "מדע" עאלק. מי שהמציא את המושג מתהפך בקברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תיראו מה מצאתי

קצת זיינתי אותם אבל לא נורא

למה הנון סופית נמצאת ב"בין" ואילו ב"לאדן" יש נון תחילית

תגיד לאלוהים שהוא צריך להחליט אם הוא משתמש בתחיליות או בסופיות בסוף מילה

אני רוצה ליראות אותם גם מוצאים את אותו ביטויי עם נון סופית

אם אלוהים באמת היה רוצה שניראה את "ארור בין לאדן" הוא היה גם שם נון סופית למעת הסר הספק

ולמה משיח עם "מ" סופית ::)

הוא לא יכול לטעות?

אגב הוא כבר הודה פעם שהוא טעה ::)

מי שהמציא את המושג מתהפך בקברו.

אני גם בטוח שמי שכתב את התנ"ך עושה את אותו דבר

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהתגאת, אמרתי שאתה מביא את זה כמין הוכחה.

וזה, במלים עדינות, לא.

מתי אמרתי משהו על פורפסורים דתיים?

ותסביר לי איך הגעת מזה לאוטיזם?

וזה גם לא פיגור, זה שיתוק. :-\

אז אמרתי אוטיזם במקום פיגור/שיתוק, מה הקטע שלך? אין לך מה להגיד אז אתה מגיב על שטויות?

א. מי אמר שהוא הכי מבין? אתה אם הוא היה אומר שאין אלוהים

ב. מתי הוא אמר את זה? ראיתי הרצאה שהוא אומר את זה

ג. גם הוא אמר, אז.. זה אומר משהו? לא. אם המורה למתמט שלך אומרת לך מה זה משפט פיתגורס זה אמור להגיד לך משהו?

ד. מי אני שאני אתווכח? למה מה, הוא נהיה אלוהים? דיקטטור? אסור להביע דעה שונה? הוא לא יכול לטעות? מי אתה שתתווכח עם משפט פיתגורס? למה פיתגורס אלוהים? דיקטטור? כל אחד יכול לטעות אבל הוא יודע יותר ממך..... יכול להיות שמשפט פיתגורס לא נכון גם... רוצה לנסות להגיד שהוא לא נכון?

עכשיו אתה כבר בכלל מדבר שטויות.

מה הוכיחו מתמטית בדיוק? שהתנך הוא ספר נבואי? ואיזה הוכחה? תראה לי אותה. נתתי לינק למעלה להרצאה (שאתה מפחד להיכנס אליה) שנדמה לי שהוא אומר שמה את ההוכחות אם הוא לא, יש ספר שנקרא הצופן התנכי שמוכיח אותו וגם נותן צפנים.

ולמה התנך זה צופן ומובי דיק זה צירוף מקרים? אולי זה להיפך?

ואיזה פרופסורים בדיוק?

תן לי לנחש, שמעת בהרצאה האחרונה של אמנון יצחק שכל המדענים הסכימו שיש אלוהים, הם נטשו את המדע ועברו ליהדות? well, לא.

"המדע שלי"... אני לא יכול להגיב על זה בשום דרך חוץ מלצחוק...

מי אמר שמי שמאמין בצופן התנכי חייב להיות יהודי?

אני לא נגד דת, אני נגד שימוש בהמצאות ושטויות כדי לשכנע אנשים שהדת צודקת. ונחש מה? זה מה שאתה עושה. "מדע" עאלק. מי שהמציא את המושג מתהפך בקברו.

לא משנה מה אתה תגיד שדת זה לא נכון.... יש רשעים שגם בשערי הגיהנום לא יתחרטו... אתה אחד מהם?

למה אני מתווכח איתך אני לא אשתכנע אותה לא

ובמקום לגרור אותי לעוד תגבוות על תגיב על מה שאני אומר ואני אפסיק להגיב

עריכה:

היי תיראו מה מצאתי

קצת זיינתי אותם אבל לא נורא

למה הנון סופית נמצאת ב"בין" ואילו ב"לאדן" יש נון תחילית

תגיד לאלוהים שהוא צריך להחליט אם הוא משתמש בתחיליות או בסופיות בסוף מילה

אני רוצה ליראות אותם גם מוצאים את אותו ביטויי עם נון סופית

אם אלוהים באמת היה רוצה שניראה את "ארור בין לאדן" הוא היה גם שם נון סופית למעת הסר הספק

ולמה משיח עם "מ" סופית ::)

אגב הוא כבר הודה פעם שהוא טעה ::)

חחחחחחחחחח שיו קראת אותי

באמת אין לך מה להגיד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שסטיבן הוקינג אמר בנוגע לכך שחייב להיות כוח שמנהל את העולם הוא מסקנה אישית שלו. 

הוא לא יכול להוכיח שיש כזה כוח, בניגוד לפיתגורס שלא ניתן להפריך את משפטיו.

ו-RTP, שימצאו בתנ"ך משפט כמו- "בן לאדן ישלח שני להתרסק על מגדלי התאומים בארה"ב" אני אאמין, ולא שבמקרה מצאו משפט שמורכב מ-10 מילים.   אם באמת הצופן נכון, אז למה אין משפטים שלמים וברורים שכתובים בתנ"ך?  של 50 אותיות לפחות?

ומה זה "ארור בן-לאדן"?   אז מה אם הוא ארור?  הוא פגע ביהודים או בגויים?   למה שלא יהיה כתוב "ארור יאסר ערפאת"?   וחוץ מזה, לפני שבן-לאדן הנוכחי היה מנהיג של אירגון טרור, היו במהלך ההיסטוריה עשרות אם לא מאות אלפי בני-אדם (מוסלמים סביר להניח) ששם משפחתם היה בן-לאדן.

אז באמת  :P   

אל תזלזל באינטילגנציה שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי למשפט פיתגורס יש הוכחה

לצופן התנ"כי יש הרצאה

תבין אנחנו מסכימים איתך שיש את הצופן הזה(יש גם צופן דה וינצי אז מה??). עדיין חסר פה הקשר ליישות עליונה

אתם פשוט מפספסים את הנקודה. חייב להיות איזשהו קשר לאלוהים מה שאין פה

זה יפה ונחמד למצוא שטויות בתנ"ך אבל חייב להיות איזשהו קשר למסקנה שהגעתם אליה

דיי פרוש כבר אין לך מושג מה זאת הוכחה וכניראה שגם בחיים לא תדע אבל בוא ניתן לך נימוק בשפה שלך

"אם ההוכחה של הצופן התנכי היא שקולה למשפט פיתגורס אז למה כל האנשים בעולם מאמינים במשפט פיתגורס ולא כל העולם מאמין באלוהים"

כמובן שזה אבסורדי אבל אולי את זה תבין

אגב למה לא ראיתי אותך מתייחס למובי דיק??(אני רוצה לדעת מה יש לך להגיד בנוגע לזה)

אגב למה כל החכמים האלה הביאו את המשפט ארור בין לאדן אחריי התאומים...

למה הם לא יכלו להיות חכמים לפני ולדעת את כל הדברים האלה לפני כן..

אתה מבין מה שיפה במדע זה שאפשר לקחת חוקים ומשפטים ולהסיק מהם על העתיד

מה בדיוק אפשר להסיק על העתיד מהצופן התנכי.?? שום דבר

כל אלה שעוסקים בצופן הזה הם מה שנקרא חכמים לאחר מעשה

וגילי עשה טובה אם אתה מגיב לזה אז תגיב לכל ההודעה ולא לחלק ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<אמרתי שמובי דיק זה באמת צירוף מקרים כי בצופן הנתכי יש קשר כלשהו בין הצופן לפשט שזה נמצא בתוכו>

אגב למה כל החכמים האלה הביאו את המשפט ארור בין לאדן אחריי התאומים...

למה הם לא יכלו להיות חכמים לפני ולדעת את כל הדברים האלה לפני כן..

אתה מנסה להגיד שאחרי פיגוע התאומים הם שינו את התנך ככה שיצא כזה צופן או מה?

אתה מבין מה שיפה במדע זה שאפשר לקחת חוקים ומשפטים ולהסיק מהם על העתיד

מה בדיוק אפשר להסיק על העתיד מהצופן התנכי.?? שום דבר

כל אלה שעוסקים בצופן הזה הם מה שנקרא חכמים לאחר מעשה

אפשר להסיק שהורה לא נכתבה ע"י בני אדם, כל הצפנים זה מהתורה לא נביאים וכתובים.

וגילי עשה טובה אם אתה מגיב לזה אז תגיב לכל ההודעה ולא לחלק ממנה

ואני לא רוצה להיות חלק מהדיון אין בו תועלת זה סתם יגרור לריב שטותי חסר תכלית והיגיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר על מה שבא לך אבל תברר ששיש לך מושג על מה אתה מדבר.......

יש לך השקפה על התנך כמו שלומדים בבית צפר... שזה סיפור היסטורי.....

אולי יש דימיון בגלל שהרבה מאוד נלקח מהיהדות (הנצרות והאיסלם מבוססות על היהדות..... ויש המון המון המון סיפורים על אנשים שבאו מהודו וגורוים אמרו להם שהיהדות זאת הדת הנכונה).... אולי...

איך הגעת לאותו סיפור בריאה? לפי היווינים העולם נברא בשבעה ימים? אם כן... מי ברא מה?

ומי הסופר הזה שכולם אומרים שכתב את התורה?

איך אפשר להסביר שהעם הכי עתיק שיש הוא הסינים בערך והתרבות שלהם ידועה רק 5000 שנה?

בוא אני אתן לך משהו לחשוב עליו....

שמעתי שחוקרים מצאו על הרי הררת (ההרים שהתיבה של נח נחתה עליה מתי שירדו המים) אוניה שמתאימה בדיוק לפי המידות שכתוב על התיבה של נח בתורה?

נכון אתה רוצה להגיד... צירוף מקרים זה סך הכל אוניה...

אבל הרי הררת הם בין ההרים הכי גבוהים בעולם שאין מצב שיהיה שם ים...... כלומר שום אוניה (כי אין שם ים) לא יכולה להגיע לשם... וגם זה הרים קפואים כלומר אף בן אדם לא דרך שם.... עד לאחרונה....

כלומר אין מצב שהגיעה לשם אוניה ולא נראה לי חייזירם הביאו אותה...

אז איך הגיע אוניה בדיוק במימדים של התיבה של נח להרים כל כך גבוהים שאין שום סיכוי שאוניה תגיע לשם?

אז לפי התורה ההרים היו מוצפים במים ומתי שהם ירדו התיבה של נח נחתה שם....

יש לך הסבר אחר?

תגיד רגע... אם אני אגיד לך שהלכתי ביער מצאתי שעון CASIO, צעתי "זה של מישהו?" אפחד לא ענה... ואמרתי טוב אז זה בטח נוצר מפיצוצים כלשהם.....

אתה לא תאשפז אותי בבית חולים?

חייב להיות יוצר לשעון לא? אחרת איך שעון שבנוי רק מכהמה מאות חלקים יורכב בצורה כל כך מושלמת? חייב להיות יוצר

אז איך יכול להיות שיצור כמוך שמורכב מטרילויני חלקים ומיליארדי תאים נוצר מפיצוצים.....?

טוב זה לא מדויק.... הטענה היא שהעולם נוצר מפיצוצים שממנו נוצרו חיידקים שמהם התפתח הבן אדם.....

אבל מי יצר את החומר שהתפוצץ?

מה הוא סתם היע לשם? יותר הגיוני שהשעון CASIO נוצר מעצמו....

הידעת שההסתברות של היווצרות תא אחד (כשיש מילארדים בבן אדם אחד בלבד) היא אותה הסתברות שסופת טורנדו תעבור מעל מגרש גרוטאות ותרכיב באוינג 747?

ובכן.... סיכוי קלוש לא?

אבל זה מה שההיגיון שלך אומר....

הידעת שדיקן המשהו של פיזיקה באוניברסיטה גדולה בארהב (לא זוכר את השם שלו אבל אני מדבר על האוטיסט הגאון שבח חלקכם מכירים, והוא נחשב נראה לי היום לבן אדם הכי חכם שיש) אמר שחייב להיות יוצר ליקום והוא מנסה להבין איך העולם התפתח ולא איך הוא נוצר כי הוא יודע שיש יוצר...

אז מי אתה בכלל שתתווכח?

בגלל שבכתה ג' לימדו אותך שהתנך זה סיפור אגדות?

בגלל שהורים שלך לימדו אותך את זה?

אני לא מבין איך בן אדם יכול לחשוב שכל היקום הזה נוצר מפיצוץ כלשהו שגרם להיווצרות כלשהי של חיים שממנה התפתחה כל הציבילזציה המוכרת לנו....

ועוד שאלה....

חישבו הסתברותית כל כמה כוכבים אמור להיות יישות חיה......

ובכן זה יצא משהו לא כזה גדול והיקום שאנחנו מכירים אמורים להיות בו די הרבה יצורים חיים וובכן לא מצאו עדיין......

אני לא שולל חייזרים אבל ממבט אלוקי כלשהו הוא יכל ליצור את כל היקום וברק כוכב פיצי יהיה חיים......

יש כל כך הרבה שאלות שאתה לא יכול לענות (יש גם הרבה שאני לא יכול האמת אבל אני מתיימר כמוך שאני יודע הכל)

אתה לא החלטת שום דבר בעצמך... אתה שמעת בבית צפר שאין אלוהים שמעת בבית והגעת למסקנה שאין

אבל לחשוב על זה באמת אתה לא............

הייתי מציע לך לשמוע הרצאה של רב אבל אני די בטוח שתגיד שזה כפיה דתית והם מדברים שטויות והם סתם חראות ובלהל בלהבה

אבל בתכלס כמה הרצאות שמעת? שואף לאפס?

הצביעות דיברו פה עליה בקרב החרדים לא נמצאת אצל חילוניים ששונאים כל כך את הדתיים מבלי שיש להם מושג בכלל מי הם.......

אני חוזר בתשובה ואני יודע כמה אין מושג לחברה חילונית מושג מה יש לחברה הדתית להציע ומי היא בכלל....

אז לפני שאתה פותח את הפה שלך....

תחשוב...

אז מה יצר את אלוהים?

אז לפני שאתה פותח את הפה שלך....

תחשוב...

כמו שהלא מאמינים לא יודעים מה יצר את היקום המאמינים בה' לא יודעים מה יצר אותו.

ד"א המפץ הגדול זו רק תאוריה ואתה לוקח אותה יותר מדי ברצינות.

בקשר לאונייה שמצאו- ברגע שהתנ"ך יסביר את הפרמידות אני ימצא הסבר לכמה חתיכות עץ על הר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מנסה להגיד שאחרי פיגוע התאומים הם שינו את התנך ככה שיצא כזה צופן או מה?

לא מה הקשר...

אני אומר שהם כמו פרשניי כדורגל שיודעים להגיד אחריי המשחק שהיה ברור שחיפה תנצח..

רוצים להרשים אותי?? תמלאו טוטו

אני לא אומר ששינו את התנ"ך אבל אני אומר שזאת לא חוכמה לחפש לאחר מעשה את מה שהיה בתנ"ך

רוצים להרשים אותי שימצאו שם משהו ויגידו "זה הולך לקרות"

אם זה באמת יקרה אני יתרשם

אמרתי שמובי דיק זה באמת צירוף מקרים כי בצופן הנתכי יש קשר כלשהו בין הצופן לפשט שזה נמצא בתוכו

גם במובי דיק אפשר למצוא קשר ללוייתנים....(או לאלוהים או מה שבא לך)

אפשר להסיק שהורה לא נכתבה ע"י בני אדם

מאיפה בדיוק אתה מסיק את זה??

אוסף הסתברויות שחוזות את העבר ואתה כבר מסיק מזה שיישות עליונה כתבה את זה

אין שום הוכחה שאלוהים כתב את התורה

בעצם המקום היחידי שבו נאמר שאלוהים כתב את התורה זה.....בתורה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי אמרתי משהו על פורפסורים דתיים?

מי דיבר על פרופסורים דתיים?

אתה אם הוא היה אומר שאין אלוהים

אה, אז עכשיו אתה שם לי מלים בפה? מאיפה אתה יודע? תעשה לי (ולאנושות) טובה, ופשוט תשתוק.

אם המורה למתמט שלך אומרת לך מה זה משפט פיתגורס זה אמור להגיד לך משהו?

...

מי אתה שתתווכח עם משפט פיתגורס? למה פיתגורס אלוהים? דיקטטור? כל אחד יכול לטעות אבל הוא יודע יותר ממך..... יכול להיות שמשפט פיתגורס לא נכון גם... רוצה לנסות להגיד שהוא לא נכון?

רד ממשפט פיתגורס כבר חתיכת, חתיכת, חתיכת לא יודע מה זה בכלל הוכחה....

מה לעזאזל הקשר!?

כי למשפט פיתגורס יש הוכחה

לצופן התנ"כי יש הרצאה

נתתי לינק למעלה להרצאה (שאתה מפחד להיכנס אליה) שנדמה לי שהוא אומר שמה את ההוכחות אם הוא לא, יש ספר שנקרא הצופן התנכי שמוכיח אותו וגם נותן צפנים.

ROFLMFAO...

מפחד להכינס LOL...

עכשיו אתה באמת מגזים.

לא רק שנכנסתי, אלא קבל את הדבר הראשון שהם אומרים שם:

האימרה הידועה : '' אפשר למצוא דילוגים גם בספר טלפונים '' היא אכן מדויקת ! אם כך, המבקש לחקור את תופעת הדילוגים בתורה, חייב לפתח הבנה אלו דברים ניתן למצוא בכל טקסט מזדמן כלשהו

קצת מוציא את הרוח מהמפרשים לא?

לא משנה מה אתה תגיד שדת זה לא נכון.... יש רשעים שגם בשערי הגיהנום לא יתחרטו... אתה אחד מהם?

אה, אז עכשיו אני רשע?

טוב, אני מניח שרשע לפי המילון שלך זה דווקא מחמאה.

ובכל מקרה, אני אקח את הדברים שלי חזרה כשתביא הוכחה למשהו שאתה אומר. אתה יודע, הוכחה, כמו שיש למשפט פיתגורס?  ::)

ובמקום לגרור אותי לעוד תגבוות על תגיב על מה שאני אומר ואני אפסיק להגיב

לגרור אותך לתשובות?

כל מה שאני מנסה לעשות זה לטהר את הפורום מההודעות המטומטמות שלך.

(אם נתעלם לרגע מהעובדה ש"מישהו" זה מאות שנים של עריכה...)

למה מתהפך? הוא דווקא השיג בדיוק את מה שהוא חיפש - הליכה עיוורת אחרי מה שהוא אמר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...