במה אתם מאמינים? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה אתם מאמינים?

the kon

איזה סוג מאמין אתה?  

582 הצבעות

1. 1. איזה סוג מאמין אתה?

• אני מאמין בה' ושומר על כל המצוות
    • אני מאמין בה' ושומר על חלק מהמצוות
    • אני מאמין בה' אבל רק אוכל כשר
    • אני מאמין בה' אבל לא יותר מזה
    • אני לא מאמין בה'
    • אני בכלל לא יהודי
    • אני לא מאמין בשום אל

Recommended Posts

בגלל שבכתה ג' לימדו אותך שהתנך זה סיפור אגדות?

בגלל שהורים שלך לימדו אותך את זה?

כשאני הייתי בכיתה ג' אתה לא ידעת איך קראו לך, וההורים שלי לא לימדו אותי כלום על התנ"ך, וזה לא קשור.

אז איך הגיע אוניה בדיוק במימדים של התיבה של נח להרים כל כך גבוהים שאין שום סיכוי שאוניה תגיע לשם?

אז לפי התורה ההרים היו מוצפים במים ומתי שהם ירדו התיבה של נח נחתה שם....

יש לך הסבר אחר?

הרי ארטט הם לא מהגבוהים בעולם, ופעם פני הים היו מאוד מאוד גבוהים, וזה הגיוני, תראה לי שקיים כח עליון כלשהו , לא אכפת לי מה השם שלו או מה הוא, בני האדם שכנעו את עצמם שהוא קיים כדי לתת הסברים לדברים שלא היה להם הסבר לכך, הם היו צריכים משהו להאמין בו, ובגלל זה נוצרו האלים, כדי לתת הסבר לכל דבר.

אז לפני שאתה פותח את הפה שלך....

תחשוב...

אתה תחשוב לפני מה שאתה אומר, ועם עובדות אתה לא יכול להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כאלה שמאמינים שיהודי אירופה התבוללו יותר מדי (חחח מזה יותר מדי? אסור אפילו קצת) ואלוהים פשוט לקח מקל גדול שנקרא נאצים והכה ביהודים

אני אישית מאמין שאלוהים לא יצר את השואה

אלא לא מנע אותה.....

אלוהים לא יצר ולא מנע את השואה והוא גם לא יכול היה להשפיע בדרך כלשהי על השואה. (כי הוא לא קיים, מן הסתם ::)).

ואם בכל זאת אתה מאמין באלוהים- אתה באמת חושב שאלוהים היה יכול להיכנס לראש של היטלר ולהשפיע עליו מה לעשות ואיך? ציפת שאלוהים ישלח מישהו כמו משה שידרוש מהיטלר (פרעה) לשחרר את היהודים? :P אל תחפש סיבות בכח למה השואה קרתה ותנסה לתרץ אותה- זה אשמת הנאצים

, ולה' לא היה שום קשר לזה.

כנ"ל לגבי כל דבר, בניגוד לפני 2000-3000 שנה, שאז אלוהים הופיע כל כמה שנים או עשרות שנים כאשר עם חטא אפילו במעט, היום הוא לא יופיע אפילו אם כל היהודים יתאסלמו והדת היהודית תיכחד. וגם אם איראן, סוריה וכל מדינות ערב יתחילו להפגיז את בטילים כימים וביולגים אתה לא תיראה התערבות אלוהית. מן הסתם- בגלל שאין אלוהים. אין כאזת חיה, אין כזה דבר.

להאמין באלוהים זה טוב בשביל הרוחניות אולי, בשביל לחזק את הנפש ולהרגיש שיש משמעות לחיים (והרבה אנשים לא צריכים אלוהים כלשהו על מנת להרגיש שלחייהם יש משמעות), אבל אל תצפה באמת שאלוהים יבוא ויעשה הוקוס-פוקס ומעשי ניסים. תהיה ריאלי, אין לאלוהים, במובן המעשי לפחות, מקום בעולם כבר יותר מ-2000 שנה. בטח ובטח עכשיו, כאשר המדע כל-כך מתקדם. (כי ייתכן שבאמת סיפורים כמו חציית ים סוף ותיבת נוח היו תוצאות של שפל ימי קיצוני במיוחד ומבול מאוד מאוד חזק וגם יחסית נדיר מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני רציני.. אני מאמין שאני יכול לשלוט על הten שלי (שליטה על האורה שלי ,לכל אדם יש אורה מסביבו אבל היא בורחת לאוויר) ועל ידי שליטה בה אפשר ללמוד להשתמש בה לפי הסוג בן אדם שאתה - אי אפשר לשנות סוג אתה נולד עם סוג 1 ואחרי שאתה שולט אפילו בכח אחד

Zetsu/Ren/ten)

אתה נחשב למשתמש nen שזה הכח הכי חזק ואתה יכול רק לפתח אותו.

למשל

ten הופך לShu

Zetsu הופך ל In

Ren הופך ל Gyou

In, Hatsu , Gyou ביחד הופכים ל Kou

וten וren ביחד הופכים ל Ken

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים הוכחה שה' קיים או שהסופר של התנ''ך הוא מגלה עתידות ענק ....

תקראו ספר דברים פרק כ''ח פסוקים מ''ח - נ''ג  הפסוקים מתארים את השואה ...

ולכל אלה ששאלו למה הייתה השואה זה בגלל שיהדות אירופה שכחה מא''י ולמשל בקהילות בגרמניה הם קראו לעצמם גרמנים בני עדת משה

והוציאו מהסידורים שלהם את כל התפילות שמבקשות מה' לחזור לציון ...  ובפסוקים אלה רשום שאם זה יקרה (מה שאמרתי עכשיו ) השואה תבוא .

קחו כמה מהמילים הכי חשובות - "ברעב ובצמא ובעירום ובחוסר כל ונתן עול ברזל על צוורך עד השמידו אותך ", "גוי מרחוק מקצה הארץ כאשר ידאה

הנשר "   

ולהזכירכם , מה היה סמל הנאצים ?

1- זה מה שכתוב בתנך כל 10 שורות - אם העם לא יאמין בה' אז תהיה שואה\מלחמה מאוד גדולה, אז הפעם הזכירו גם נשר.

נשר יכל לסמל הרבה מאוד דברים באותה תקופה שנחנו לא יודעים עליהם וזה יכל להיות סמל להרבה מאוד עמים אחרים (גם למיצרים יש קשר לנשרים).

2- "רוצים הוכחה שה' קיים או שהסופר של התנ''ך הוא מגלה עתידות ענק"...נו תביא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשר היה גם משל למצריים ובבל ::)

אם הוא היה כזה מגד עתידות למה הוא פשוט לא כתב "נאצים"

אולי כי הוא לא יידע.....

חשבתי אולי שזה סתם היה איום

תחשוב רגע מה היה קורה לו האיום לא היה מתממש...אנשים היו מפסיקים באותו הרגע להאמין באלוהים?? לא

זה היה פשוט נשכח כלא היה כמו עוד הרבה נבואות אחרות שלא התממשו

זאת לא הוכחה לשום דבר אתה פשוט לא יודע מה זאת הוכחה

מספיק כבר!!!!

דתיים לא יודעים מה זאת הוכחה!!!

ברגע שתלמדו מה זאת הוכחה תבואו אליי ותראו לי אותה

עד אז אני מציע שתשמרו על פרופיל נמוך ואל תזיינו לנו את השכל בשטויות

כל ה"הוכחות" שלכם הם לא יותר מהשערה/סברה(כן כן תלמדו את ההבדל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשר היה גם משל למצריים ובבל ::)

אם הוא היה כזה מגד עתידות למה הוא פשוט לא כתב "נאצים"

אולי כי הוא לא יידע.....

אולי כי אם הוא היה כתוב העם הנאצי או משהו כל מי שהיה קורא את התנך עד לפני 60 שנה היה חושב שזה בילבולי שכל כי אין דבר כזה נאצים

זה כמו המפגרים שאומרים שלא כתבו שאסור לסוע במכונית

נו ברור אם היה כתוב לפני 3000 שנה שאסור לסוע במכונית אנשים לא היו חושבים שזה מפגר.... אפילו לפני 200 שנה לא חלמו על מכוניות אז שזה יהיה כתוב 5000 שנה??

זה כמו שיגידו לך לפני 50 שנה שאסור לעשות טלפורט לא היו אומרים שזה שטויות?

אתה לא יכול לצפו תשהכל יהיה כתוב ככה בפשט כי אז זה יהיה כל כך לא מובן דווקא....... שרק מי שיקרא את התנך בסוף סוף סוף סוף היקום (שנת 6000 חי חי) יוכל לדעת שזה נכון כי רק אז הוא יבין מה שכתוב.......

וגם התנך היה בגודל כל העולם בערך אם הוא היה כתוב בפשט כי נמצא בו כל כך הרגע דברים נסתרים

וגם יש הוכחה מדעית

הצופן התנכי זו הוכחה מדעית של פרופסורים..... כל הטענות שלכם מבוססות על המדע אז הנה המדע הוכיח שיש דבר כזה צופן תנכי

כל שאר הצפנים שיש בספרים גדולים אחרים הם לא הוכחו מדעית והם צירופי מקרים....

אתה רוצה לטעון שהצופן הטנכי זה שטויות לך תתווכח עם פרופסור שבטוח יודע יותר ממך....

מתי תבינו שכל הדיונים פה על דת הם חסרי משמעות כי אפחד לא ישתכנע על גבי הפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...