במה אתם מאמינים? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה אתם מאמינים?

the kon

איזה סוג מאמין אתה?  

582 הצבעות

1. 1. איזה סוג מאמין אתה?

• אני מאמין בה' ושומר על כל המצוות
    • אני מאמין בה' ושומר על חלק מהמצוות
    • אני מאמין בה' אבל רק אוכל כשר
    • אני מאמין בה' אבל לא יותר מזה
    • אני לא מאמין בה'
    • אני בכלל לא יהודי
    • אני לא מאמין בשום אל

Recommended Posts

אולי כי אם הוא היה כתוב העם הנאצי או משהו כל מי שהיה קורא את התנך עד לפני 60 שנה היה חושב שזה בילבולי שכל כי אין דבר כזה נאצים

זה כמו המפגרים שאומרים שלא כתבו שאסור לסוע במכונית

נו ברור אם היה כתוב לפני 3000 שנה שאסור לסוע במכונית אנשים לא היו חושבים שזה מפגר.... אפילו לפני 200 שנה לא חלמו על מכוניות אז שזה יהיה כתוב 5000 שנה??

זה כמו שיגידו לך לפני 50 שנה שאסור לעשות טלפורט לא היו אומרים שזה שטויות?

אתה לא יכול לצפו תשהכל יהיה כתוב ככה בפשט כי אז זה יהיה כל כך לא מובן דווקא....... שרק מי שיקרא את התנך בסוף סוף סוף סוף היקום (שנת 6000 חי חי) יוכל לדעת שזה נכון כי רק אז הוא יבין מה שכתוב.......

וגם התנך היה בגודל כל העולם בערך אם הוא היה כתוב בפשט כי נמצא בו כל כך הרגע דברים נסתרים

וגם יש הוכחה מדעית

הצופן התנכי זו הוכחה מדעית של פרופסורים..... כל הטענות שלכם מבוססות על המדע אז הנה המדע הוכיח שיש דבר כזה צופן תנכי

כל שאר הצפנים שיש בספרים גדולים אחרים הם לא הוכחו מדעית והם צירופי מקרים....

אתה רוצה לטעון שהצופן הטנכי זה שטויות לך תתווכח עם פרופסור שבטוח יודע יותר ממך....

מתי תבינו שכל הדיונים פה על דת הם חסרי משמעות כי אפחד לא ישתכנע על גבי הפורום הזה?

הצופן התנכי לא הוכח ע"י שום מדענים כי אין מה להוכיך. ראיתי את התוכנה, "והצפנים" שהיא מוצאת אלא הם צירופים של אותיות שבין כל אחת מהן יכולים להיות עשרות עמודים, ואלפי אותיות אחרות.

גם אם תקח את שר הטבעות, תוכל למצוא שמה "צפנים" מהסיבה הפשוטה שספר מספיק גדול, עם טקסט מגוון, יצור לך כל צרוף שתרצה מאותיות, במיוחד כאשר רצף, וסדר לא נכללים בתצורת החיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה מתהפך? הוא דווקא השיג בדיוק את מה שהוא חיפש - הליכה עיוורת אחרי מה שהוא אמר...

אני דווקא חושב שזה לא מה שהוא רצה שיהיה

לפי דעתי זה אוסף של חכמים שרצו פשוט להביא סדר וידעו שבשביל שמישהו יקשיב להם צריך להמציא סיפור

בעיקרון אני מסכים עם רוב החוקים שבתורה ולרובם אפילו יש הסברים וסיבות חברתיות אמיתיות

רק מה

התקופה השתנתה והחוקים צריכים להשתנות איתה

בכל מקרה לפי דעתי הם כן מתהפכים בקברם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתהפכים מהצורה שבה מפרשים את הדברים שלהם ומהמשמעויות שנותנים להם.

ואולי הגזמתי קצת.

אבל אם זאת לא הכוונה של המחבר, זאת הכוונה של התאולוגיה המודרנית.

ובכל מקרה, לא כ"כ דיברתי על החוקים (למרות שגם ביניהם אפשר למצוא שרידים לעבודת אלילים ופולחן של עמים קדומים)

דיברתי יותר על הכוונה שמאחוריהם, על הרעיון של שליטה באנשים באמצעות המצאת סיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו פיגור שכלי.... לסטיבן הוקינס....

פיגור שכלי יש לך, לסטיבן הוקינג יש תסמונת לו גריג(על שם שקחן הבייסבול), זאת מחלה שגורמת לינוון השרירים, ע"י תקיפה של תאי העצב הקשורים לעבודה תקינה של השרירים, ומביאה את החולה לחוסר יכולת להשתמש בהם. תחולת החיים של חולה בתסמונת גריג או ALS היא 3-5 שנים, ולכן המקרה של סטיבן הוקינג מאוד מיוחד כי הוא חולה בה כבר יותר מ20 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דילוגי אותיות, בהחלט שיטה מדעית..

http://www.hofesh.org.il/religion_merchants/diloogim/skips.html

LOL

:xyxthumbs:

בנוסף, חוקרי הדילוגים מודים שמי שזה לא יהיה שהצפין מסרים ומידע באותיות התנ"ך, הוא

לא הצפין את כל המידע בעולם אלא רק חלק. באמצעות הנחה זו הם מכסים את עצמם בפני כל

אפשרות לכישלון. מצאנו את זה? זו הצפנה של אלוהים. לא מצאנו? סימן שאלוהים לא הצפין את

זה. מצד שני אפשר לומר שאם הם מחפשים אלף דברים הם ימצאו אחד מהם כמעט בביטחון,

מסיבות סטטיסטיות בלבד. אינני יודע כמה דברים הם חיפשו עד שהגיעו לממצאיהם המפתיעים,

אבל לא אתפלא כלל אם היו לא מעט דברים שחיפשו ולא מצאו. אז השאלה היא האם אלוהים

הצפין דבר אחד אבל לא 999 אחרים, או שמא החוקרים בדקו 1000 דברים ואחד מהם הופיע

במקרה? ועל אחד זה אמרו שהוא הוצפן על ידי אלוהים? הרי זה כמו לירות חץ על לוח ריק ואחר

כך לצייר מטרה סביבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוסף השטויות הכי ארוך שראיתי בחיים שלי  ::)

(המאמר מעלי, לא הת'רד  :) ).

וזה הת'רד הכי טיפשי בעולם, כמו כל הת'רדים האחרים שעוסקים בדת הוא נגמר בדיוק איפה שהוא התחיל.

ובעוד חודשיים יבוא עוד אחד ויתחיל ת'רד חדש וגם הוא יסתים כמו שהוא התחיל.

.... זה יגמר רק כשנעשה שלום עם המכונות :lol: .

דתי שצריך הוכחות לדת והאלים שלו לא באמת מאמין בדת שלו אמונה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנ"ך הוא סיפור על ההיסטוריה של עם , סביר מאוד להניח שיש בו הרבה מידע היסטורי נכון.

מנופח בצורה מוגזמת, כדי "להאדיר" את כוחו כדי שימשוך עוד "מאמינים"- כמו כל ספר דת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HellWarrior כמישהו שפעם היה די דתי אני אומר לך שהדת היהודית לא רוצה שיבואו אליה עוד אנשים כמו האיסלם והנצרות ...

להפך היא עושה את המוות לכל מיש שרוצה להתגייר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה יצר את אלוהים?

אז לפני שאתה פותח את הפה שלך....

תחשוב...

כמו שהלא מאמינים לא יודעים מה יצר את היקום המאמינים בה' לא יודעים מה יצר אותו.

ד"א המפץ הגדול זו רק תאוריה ואתה לוקח אותה יותר מדי ברצינות.

בקשר לאונייה שמצאו- ברגע שהתנ"ך יסביר את הפרמידות אני ימצא הסבר לכמה חתיכות עץ על הר.

אלוהים זה לא חומר שצריך שיהיה לו יוצר

זה משהו לא מובגל שיכול להיות שמאז ומתמיד יהיה

אבל חומר כלשהו לא יכול להיות.......

קח אבן לחוקר יגיד לך האבן מלפני 2 מילין שנה

אבל אלוהים אי אפשר להגיד לפני כמה זמן כי הוא לא חומר הוא מאז ומתמיד היה... פשוט היה הוה ויהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים זה מה שהמוח האנושי יצר כדי לפתור את עצמו מלחשוב על דברים שאין לך תשובות עליהם- תחשוב על זה - זה מושלם - יש לך סדר יום, יש לך תפילות , יש לך הסברים להכל כמעט, ולמה שלא תמיד יש איזה רבי שיגיד שזה ככה- ואז זה ככה - למה ? כי הרב מבין - כי כל החיים הוא לומד תורה.

כמו בכל דת, בהתחלה המטרה היא "לגייס" מאמינים - כמו שנכתב שסיפור הבריאה היווני המיטולוגי שווה לסיפור הבריאה בבראשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק להגיד שטויות, זה שאתה לא מאמין זה לא אומר שזה לא יכול להיות קיים.

אני רוצה להאמין שיש אלוהים אבל אני לא מאמין בו, אם הייתי חי בידיעה שיש אלוהים חיי היו טובים יותר, וזה לא בגלל שהייתי חוזר בתשובה זה בגלל שאולי הייתי מאמין שיש משהו חשוב יותר ששולט במידה בחיינו ואולי עושה צדק.

אין לי הוכחות שאלוהים קיים אז אני לא מאמין בו אבל אני לא יכול להגיד ב100% שהוא לא קיים, בחיים שלי אני לא ממש מתייחס

לאלוהים.

אבל אני לא אומר שהוא לא קיים כי אני גם לא יודע אם הוא לא קיים.

בכל מקרה מי שרוצה להאמין הוא מוזמן... אני לא מאמין שמשה רבינו רצה לגרור מאמינים, אני לא מאמין ששלמה המלך בנה בית מקדש בשביל ליצור לו עבדים מאמינים.

מי שלא רוצה להאמין לו צריך אבל אל תמציאו תיאוריות נגד, זה סתם עיסוק ברוע ובשנאה לשווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...