במה אתם מאמינים? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במה אתם מאמינים?

the kon

איזה סוג מאמין אתה?  

582 הצבעות

1. 1. איזה סוג מאמין אתה?

• אני מאמין בה' ושומר על כל המצוות
    • אני מאמין בה' ושומר על חלק מהמצוות
    • אני מאמין בה' אבל רק אוכל כשר
    • אני מאמין בה' אבל לא יותר מזה
    • אני לא מאמין בה'
    • אני בכלל לא יהודי
    • אני לא מאמין בשום אל

Recommended Posts

• תגובות 173
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא החלטתי במה להאמין.

כי דבר ראשון חילונות זה דבר חדש יחסית (לפניי 500 שנה לא היה כזה דבר) ולפניי 2000 שנה הוציאו להורג מי שלא מאמין בה'

אז אם כל כך הרבה זמן האמינו רק בו אז יכול להיות שכן יש ה' או כח עליון כל שהוא.

אני לא ממש מאמין בתפיסה של הדת, זאת אומרת אני לא מאמין להקדיש את עצמי לדת. נראה לי יותר הגיוני אם אתה מאמין בה' אז לכבד אותו אבל גם לעשות משהו אם עצמך. לתרום לקהילה. כי אם אני ילך לישיבה וילמד תורה כל היום אז אני לא מועיל לשום דבר חוץ מלעצמי פחות או יותר. וזה נראה לי שגוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

בכל מקרה אני לא מאמין בכלום, אבל אני לא שולל את הרעיון של קיומו של ה' , אני אפילו אשמח מאד אם מישהו יראה לי הוכחה לקיומו שאני אוכל

לדעת את התשובה האמיתית , ולדעת אם להאמין או לא , אני פשוט בן אדם של עובדות בשטח ככה שקצת בעייתי בשבילי להאמין במצב של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש חרידים שכל היום לומדים זה לא אומר שככה צריך לעבוד את הקב"ה הם פשוט צבועים חיי דת הם ליד חיי חול כלומר כל מה שהליך לעשות זה להכניס את הדת לחיי היום יום שלך לא שהדת יהיה הדבר היחידי שיהיה לך כלומר אתה תעבודה תראה סרט תשחק במחשב אבל גם תתפלל וגם תטול ידים וכו`

ואני מעדיף לא להצביע כיוון שאני מעדיין לא בטוח מה אני יעשה עם עצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח

מה שאני אומר שכוח עליון הוא פתרון לגמיטימי למשהו לא מובן כלומר

איך היקום הוא אין סופי מה היה לפני התחלה של היקום שלנו כאילו אין דבר כזה התחלה זה אין סופי כלומר בלי סוף והתחלה אז........זה לא מובן אבל אם אתה טוען שיש כוח עליון שהוא מעל הכל והוא לא נמצא בזמן או WHATEVER אז יש לך פיתרון חלקי

חוץ מזה היהדות זה הדת שהכי יכולה להיות נכונה (לא במה שהחרידים מאמינים הם המציאו מלא שטויות אני מדבר על אנשים דתים שגם עובדים וגם מתפללים ומשרתים בצבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה היהדות זה הדת שהכי יכולה להיות נכונה (לא במה שהחרידים מאמינים הם המציאו מלא שטויות אני מדבר על אנשים דתים שגם עובדים וגם מתפללים ומשרתים בצבא)

אותו דבר יגיד נוצרים ומוסלמים על דתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...