טנקים- דיון פתוח - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טנקים- דיון פתוח

IG

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פוטין כבר יש לו תוכניות להחזיר חזרה את המשקים החקלאים למצב שהיה לפני שהמדינה תחזיק אותם ולא 200 אלף איכרים אם מניות

הוא בטח רוצה שוב לעבר המפואר שלה... אבל הכל יכול לקרות  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים אני ו-IG מושפעים ואתם לא? לארה"C יש ויש ויש ויש... וגם לישראל יש את זה ואת זה וזה טוב יותר ולרוסים הלכ חרא!!

מי שמדבר על מושפעים!!  :pissed: :pissed:

אני מת על רוסיה ובקרוב עוד 20-30 שנה נראה מה יהיה מה תגידו שרוסיה שוב תהיה מעצמה!! והיא בדרך לזה!!

כל שנה המצב שם טוב יותר וטוב יותר!!  :yelclap: :yelclap:

תגיד אתה סובל מרגשי נחיתות כלשהם ? אתה רואה שמישהו רשם שלרוסים הכל חרא ? אולי בגלל שאתה רוסי אתה מרגיש נחיתות.

וכן אתה מושפע.

לא רציתי להגיד את זה אבל אתה מכריח אותי, אם אתה כל כך מת על רוסיה תחזור לשם , ותמשיך לחלום בקשר לרעיון המעצמה שלך.

קודם כל שידעו טקטיקות בסיסיות ומהלכים צבאיים בזמן חטיפת בני ערובה , אחר כך שיהיו מעצמה.

כי בינתיים הציצנים לא עושים להם חיים קלים שמה ובפעם האחרונה ראינו אייך הצבא הרוסי הגדול שלך תיפקד, בושה לאנשים שמחשיבים את עצמם חיילים.

ורואים אייך ניהיה יותר טוב ויותר טוב  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע גם לא חזקה כמה שלא תחשוב שיהא חזקה וטובה

פעם לאנשים שלחמו פה במלחמות היה חזון והם נלחמו למען המדינה עד הסוף ותאמין יל היום שכמעט כל חילים גובניקים זה מראנה כמה הם רוצים להילחם בשביל

המדינה ומה יהיה אם תהיה מלמחה!!

ועל תגידו יל נשגר טיל גרעיני אך בדיוק תשגר טיל גרעיני למצרים או סוריה שהם כל כך קרובים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בטח,רק אתה...  :evil_laughterperple:

TOMMYW, נו, מה לפתוח ת'ראד חדש על "המצב המדיני כלכי של רוסיה, בעבר, בהווה ולאן היא מתקדמת"?!

לכולם: מספיק עם הודעות שלא קשורות לטנקים! מה הקטע שלכם להפוך כל דיון למשהו אישי? ואים כבר, אז יש את ה"פרטי"! תשתמשו בו!

(עם ההודעה לא מעודכנת זה בגלל שכל פעם שאני מנסה לשלוח אותה, יש הודעות חדשות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אוסיף ואומר לך שבתור אחד שיודע שיש לו פרופיל 97, אני מתכוון לנסות בכל הכוח להגיע לשלדג.

ואם לא תיהיה בטוח שלפלסר כלשהי.

ואם היית מדבר עם נתונים ומידע מאחורי הדברים שלך היית יודע שאחוז המתגייסים לצהל שרוצה קרבי הוא גבוהה מאד !

וזה בינתיים המזל הגדול שלנו, נכון יש גם נקבות שפוחדים להילחם כי " הם יכולים לירות עליי גם " ( חבר שלי )

ועם כל הכבוד למה שאתה אומר נראה לי דווקא שאתה הוא זה שיברח לממד ברגע שתיהיה מלחמה !

חוצמזה שאף אחד לא דיבר איתך בכלל על אז אל תגיד לי תשמע גם לא חזקה וטובה,

אתה משנה פה את נושא הדיון לגבי משהו שאף אחד לא הגיב ולא כתב לך עליו כלום, אז אל תבלבל את השכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן כי אני לא מתכוון להילחם למען המדינה הזאת אני פשוט לא אוהב אותה :silly:

מה לעשות ככה תאמין יל אם היה לי כרטיס עכשיו וכסף לנסוע היית טס עכשיו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן כי אני לא מתכוון להילחם למען המדינה הזאת אני פשוט לא אוהב אותה  :silly:

מה לעשות ככה תאמין יל אם היה לי כרטיס עכשיו וכסף לנסוע היית טס עכשיו  :yelclap:

זה למה אם היה לי כסף הייתי מממן לך כרטיס כי זבל כמוך לא צריך במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן כי אני לא מתכוון להילחם למען המדינה הזאת אני פשוט לא אוהב אותה :silly:

מה לעשות ככה תאמין יל אם היה לי כרטיס עכשיו וכסף לנסוע היית טס עכשיו :yelclap:

ברגע זה סיכמת את כל מה שאמרת בתרד על המטוסים ופה על הטנקים.

בשבילי אתה תועבה, תולעת קטנה ומסכנה שהייתי דורך עלייך אם היתה לי אפשרות

אני מתבייש באנשים כמוך שנמצאים אצלנו במדינה, אני מאחל לך שתעוף מפה כמה שיותר מהר לרוסיה מצידי

שיהיה לך שם רע ! ושתצטער שעזבת את .

אם כרטיס היה עולה 500 שקל והייתי מבוגר עם הכנסה הייתי נותן לך את הכסף הזה שתטוס מפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךךך איזו כמות של בולשיט Rule The ו-TommyW פולטים. אולי די? כל אחד חושב שמה שהאח של חבר שלו סיפר לו נכון וזאת מבלי לטרוח לבדוק עובדות.

כמה אי דיוקים, כמה שטויות חובבניות אתם יורקים לכל עבר - זה פשוט מדהים. לפעמים אני חושב שאתם עושים את זה בעיקר כדי להגדיל את ה- postcount

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע זה סיכמת את כל מה שאמרת בתרד על המטוסים ופה על הטנקים.

בשבילי אתה תועבה, תולעת קטנה ומסכנה שהייתי דורך עלייך אם היתה לי אפשרות

אני מתבייש באנשים כמוך שנמצאים אצלנו במדינה, אני מאחל לך שתעוף מפה כמה שיותר מהר לרוסיה מצידי

שיהיה לך שם רע ! ושתצטער שעזבת את .

אם כרטיס היה עולה 500 שקל והייתי מבוגר עם הכנסה הייתי נותן לך את הכסף הזה שתטוס מפה.

רוצה כמה סיבות למה אני לא רוצה להילחם למען המדינה חח

1.לא נודלתי פה אני לא מרגיש שייך לפה

2.המדינה דורגת עלייך אחרי זה אם מלא מיסים מע"מ ובכלל בקרוב עוד יקחו ממך כסף על אוויר לך תדע

3.הכל יקר בטירוף שהכל בארה"ב זול

4.מדינה דמוקרטית חחח לא יותר מרוסיה חח

עוד? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...