שערורייה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שערורייה

hagay21

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש !! (אולי לא הבנתי נכון את הכתבה :smile1:) אני חושב שזה נהדר !, כל עוד אם כמובן החוק עבר..

תחשבו על זה רגע, לצרוב וסרטים שלא שילמתם עליהם תמיד היו תמיד עבירות על החוק. עכשיו מה עושים חברי הכנסת ?

הופכים את זה ללגיטימי ! מה איכפת לכם לשלם עוד כמה אוגורות לכל דיסק ? עכשיו יהיה יותר תוכן פיראטי בארץ , שיהיה "חוקי"

בגלל שניתנה לגיטימציה. עכשיו מה שאני לא מבין זה שהם אמרו שיטילו מס על דיסקים מחברות שונות, מה זאת אומרת ?

הם יטילו מיסים על SilverLine, בגלל שהרבה צורבים בהם ולא על Verbatime ? או מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו שערוריה? זו שערוריה שרובנו מעתיקים וסרטים שלא שייכים לנו. אני מסכים עם המס שדרך אגב היה נהוג בקלטות רגילות תמיד. ולגבי אלה שרק מגבים מידע - בזכותם זה יהיה רק 5% ולא 50%. אחרת הוא היה יותר גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא נהיה המדינה הראשונה.

זה סכום זעיר לעומת מה שרובינו עושים עם הדיסקים האלו, זה ממה לא צריך להפריע כעיקרון - רק שעם כל השחיתות בארץ אי אפשר לדעת לאן הכסף יגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתנחמו מהעובדה שבגרמניה - מדינה מתוקנת בהשוואה אלינו - הולכים להטיל מס על מחשבים המחוברים לאינטרנט מכיוון שניתן לצפות דרכם בערוצי טלוויזיה גרמניים המשודרים על גבי רשת האינטרנט:

http://yro.slashdot.org/yro/04/10/09/1923216.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש !! (אולי לא הבנתי נכון את הכתבה :smile1:) אני חושב שזה נהדר !, כל עוד אם כמובן החוק עבר..

תחשבו על זה רגע, לצרוב וסרטים שלא שילמתם עליהם תמיד היו תמיד עבירות על החוק. עכשיו מה עושים חברי הכנסת ?

הופכים את זה ללגיטימי ! מה איכפת לכם לשלם עוד כמה אוגורות לכל דיסק ? עכשיו יהיה יותר תוכן פיראטי בארץ , שיהיה "חוקי"

בגלל שניתנה לגיטימציה. עכשיו מה שאני לא מבין זה שהם אמרו שיטילו מס על דיסקים מחברות שונות, מה זאת אומרת ?

הם יטילו מיסים על SilverLine, בגלל שהרבה צורבים בהם ולא על Verbatime ? או מה ?

אני חייב לציין שאתה פשוט גאון, התאוריה שלך פשוט מדהימה אותי ;D

רגע, אם נגיד צרבתי עכשיו דיסק, שהוא לא שלי

אז שהחוק יהיה רשמי הוא יהפך לחוקי? ;) יבואו אלי, יבדקו לי את תאריך הצריבה ולפי זה יקבעו אם זה חוקי או לא?

לזה ששאל אם על ורבטים יטילו מס והאם על סילבר ליין... החברה לא קשורה פה. על כולם יוסיפו אחוז מסויים

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הבנת הנקרא...

כדי לאשר העתקה לשימוש פרטי כגון גיבוי או מספר עותקים לשימוש עצמי (נגיד בכמה מערכות בו זמנית) יטילו מס על המדיות (והכוונה היא לא לחברת המדיה אלא לפורמט כגון CD, , MD וכדומה)

זה חוק מעולה שלא ישפיע על הצרכן (5 אחוז תוספת לשקל ועשרה לא ישפיע על אף אחד) ויעזור לאמנים

בכל מקרה העותק חוקי רק אם ברשותך הדיסק המקורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומנים לא מסכנים ולא חסר להם גרוש, במקום להטיל מיסים, שיוזילו את המחירים!!

אני בחיים שלי לא קניתי משחק מחשב אורגינלי וגם לא מתכוון לקנות כי המחירים יקרים ואותו הדבר בדברים אחרים כמו וסרטים..

אם המחירים היו סבירים אני בטוח שאני ועוד רבים היו קונים מידי פעם חומר מקורי ולא צרוב\גנוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת הבנת הנקרא...

כדי לאשר העתקה לשימוש פרטי כגון גיבוי או מספר עותקים לשימוש עצמי (נגיד בכמה מערכות בו זמנית) יטילו מס על המדיות (והכוונה היא לא לחברת המדיה אלא לפורמט כגון CD, , MD וכדומה)

זה חוק מעולה שלא ישפיע על הצרכן (5 אחוז תוספת לשקל ועשרה לא ישפיע על אף אחד) ויעזור לאמנים

בכל מקרה העותק חוקי רק אם ברשותך הדיסק המקורי

נו אז מה חדש בזה? גם היום אם קניתי דיסק מותר לי לעשות לו גיבוי לעצמי... אז מה מחדש החוק לפי דבריך?

בקשר ל roeiw, רועי...

אתה צודק. אין ספק.אבל... פעם היה על זה דיון בפורום... אמרו שדיסק של XP עולה לדוגמא 500 שח. אחד אחר אמר אם היו מוזילים את העלות הוא היה קונה... אז הבחור ענה לו, סבבה, הורידו לך את מחיר ה XP ל 300 שח. עדיין היית קונה את ה XP? הוא ענה לא. אז ככה שלא משנה כמעט מה המחיר... עדיין לא היית קונה כי יש לך תמיד את האופציה להוריד את התוכנה או לצרוב אותה מחבר בעלות של 1 שקל.

דוגמא נוספת, משחק של , עולה איזה 250 נגיד... אם היה עולה 180 היית קונה? כנראה שלא, תהיה דוגרי...

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...