שערורייה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שערורייה

hagay21

Recommended Posts

אני קונה לפעמים משחקים שאני ממש אוהב וצריך CD-key מקורי בשביל לשחק ברשת,למשל כמו BFV.

אבל במחירים האלו נשבר לי כבר הנקניק מזה!

ולמען האמת משחקי PS2 אני מביא מספק שאני מכיר בארצות הברית 13 דולר לכול משחק חדש+5 דולר משלוח לארץ.

81 ש"ח,משתלם יותר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק... במחיר כזה זה עוד נורמלי. כי יחסית קשה להוריד משחקים ל XBOX, לצרוב אותם ולשחק בהם בכיף.

מצד שני נורא קל לצרוב XP בעלות של שקל אחד בודד... או נורא קל להוריד שירים. או נורא קל לצרוב משחקים ל ... הכל יחסי אחי.

זה כמו למכור ב 100 שח לפי יחס העלות שאתה קונה את המשחקים שלך... ב 100 הייתי קונה, הבעיה שאף אחד לא היה מוכר לי.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיו יותר טיפה יותר חכמים, ולא ילכו ראש בראש עם המפרנסים שלהם (אנחנו). במקום לתבוע על ימין ועל שמאל, שד"א

זה נעשה ע"י אותן חברות תקליטים תואבות בצע, אותן חברות שניצלו את המוזיקאים כדי לעשות כסף. הם פשוט יכולים לשים

בונוסים שונים בדיסקים, כמו חוברות מיוחדות או צילומים למינהם. אפשר גם לשים הנחנות להופעות של הלהקה ועוד כלמיני דברים

"מוחשיים" שאתה לא יכול להוריד מהאינט'. בכל מקרה לפי מה שהבנתי מThe screen savers, ב G4-TechTv (יש פרקים ב suprnova)

רוצים להוריד את המחירים של הדיסקים ל10$. נשמע מעניין, אבל בכל זאת 50 ומשהו שקל :\

ואל תגידו לא לפרסם את זה, כי הם יודעים שאפשר להוריד פרקים, והם דוחפים שם את הסופרנובה לכל מקום.. הם אפילו אמרו שאפשר להוריד

משם את 2. חחח רק שלא ייסגרו את הערוץ ... ד"א הפרקים שמעלים שם הם באיחור של יום-מקס יומיים. לא כמו בYes, שנה-שנה וחצי

(בפרקים שיש עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע של המס?

אם מטילים מס על דיסקים לצריבה, אז או שזה הופך את כל התוכן הלא חוקי שנצרב לחוקי בעצם, וזה כולל ומשחקים שהורידו מהאינטרנט.

אם זה לא הופך את זה לחוקי אז בעצם הם לוקחים עוד כסף על צריבה של מדיה שנמצאת אצלינו חוקית!

טיפשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא הבנתם. צריבת או משחקים מהאינטרנט עדיין לא תיהיה חוקית. מה שכן יהיה חוקי, זה לקחת את הדיסק של משינה שקניתם, ולצרוב לכם עוד עותק, כדי שתוכלו אחד לשמוע בבית, ואת השני לשמוע באוטו. עד היום כאילו קניתם רישיון 1 להשתמש בדיסק. קאפיש?

האומנים לא מסכנים ולא חסר להם גרוש, במקום להטיל מיסים, שיוזילו את המחירים!!

אני בחיים שלי לא קניתי משחק מחשב אורגינלי וגם לא מתכוון לקנות כי המחירים יקרים ואותו הדבר בדברים אחרים כמו וסרטים..

אם המחירים היו סבירים אני בטוח שאני ועוד רבים היו קונים מידי פעם חומר מקורי ולא צרוב\גנוב.

כבר הגבתי על זה בעבר, אתה פשוט לא מבין שזה לא ככה:

אז אתה פשוט לא מבין כלום

ב80 שקל שאתה משלם על דיסק וב200 שקל שאתה משלם על משחק מחשב אתה משלם אולי (וגם זה אולי) 10 שקל על האריזה, החוברת, הדיסק הפוסטר והצלופן המגניב.

מה שאתה קונה זה למעשה קיניין רוחני... מישהו עבד כדי שהדיסק הזה יהיה קיים (ואני לא מדבר על העובד במפעל). בימאים, מיקסרים, כותבי שירים, נגנים, זמרים, מלחינים, עורכים, מעבדים מוזיקלים ומנהלי במה. לכולם - זה החיים שלהם, זאת העבודה שלהם. וכך בחשבון שעל מה שאתה משלם המדינה לוקחת 60% מיסים.....

הבעיה של הדיסקים היא לא רק במחירים, ומי שטוען שזה ככה פשוט משקר לעצמו. מי שאומר שאם דיסקים היו עולים 80 שקל אז הוא היה קונה - משקר. (כי אחרת למה גם מורידים?). חומר דיגיטאלי מהאינטרנט הרבה יותר נגיש. הרבה יותר נגיש מלצאת מהבית, לקחת אוטובוס לקניון, לגשת לבאג או לאופיס דיפו, לבחור משחק אחד מבין 59, לגשת לקופה, להוציא כרטיס אשראי ועוד לשלם על זה כסף (כסף כסף. כל אחד פה משחק לדעתי בין 10 ל40 משחקים בשנה - נגיד שהיה עולה 80 שקל משחק - בין 800 ל3200 שקל בשנה - הייתם מוציאים כל כך הרבה כסף על משחקים? - ועוד לא דיברנו על תוכנות...). הרבה יותר נגיש, ותמיד יהיה הרבה יותר נגיש, להוריד מהאינטרנט...

ומי שחושב שחברות המשחקים פשוט צריכות לחתוך מחירים מ50 דולר ל15, פשוט טיפש. הם לא יכולות לעשות את זה. הרווחים שלהם יקטנו - הן בדקו את זה. (מה גם כמו שהסברתי - לדעתי הורדת מחירים לא תגדיל כל כך את כמות הקונים...). הורדת מחירים אצלהם תחייב אותם להוזיל עלויות, לפטר עובדים מוכשרים ולהוציא משחקים הרבה פחות טובים לשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא הבנתם. צריבת או משחקים מהאינטרנט עדיין לא תיהיה חוקית. מה שכן יהיה חוקי, זה לקחת את הדיסק של משינה שקניתם, ולצרוב לכם עוד עותק, כדי שתוכלו אחד לשמוע בבית, ואת השני לשמוע באוטו. עד היום כאילו קניתם רישיון 1 להשתמש בדיסק. קאפיש?

זה גם ככה חוקי!! >:(

אם זה לא הופך את זה לחוקי אז בעצם הם לוקחים עוד כסף על צריבה של מדיה שנמצאת אצלינו חוקית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

לפי נוסח החוק המוצע יהיה מותר להעתיק מוסיקה לשימוש פרטי. ללא קשר אם קנית את המדיה או לא.

תסתכל פה בסעיף 17ב בעמוד 2.

http://images.nana.co.il/sitefiles/Netlife/Justice_Copyright_19-10-04.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני עדיין לא מבין מה חדש בחוק הזה ועל מה קיבינימט הולכים לקחת לי 5 שקלים על כל 100 שח...

נגיד קניתי דיסק של משינה ב 50 שח. סבבה.

עד היום היה מותר לי לצרוב אותו לשימוש עצמי או גיבוי. אני צורב אותו, את הצרוב דוחף ברדיו דיסק באוטו והמקורי מאחסן אותו בתוך ארון ונועל אותו לעולמים.

מותר לי להשתמש בצרוב באוטו, בבית וכו'...?? כל עוד ***רק אני*** שומע אותו ולא משמיע את זה בפארק ועושה הופעה חייה?

תודה

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, כולם יודעים שכולם מעתיקים. לא מכיר מישהו אחד שיש לו איזשהוא אמצעי צריבה ולא מעתיק משהו ולא משנה בן כמה הוא או כמה כסף יש לו. הגיעו מזמן למסקנה שהילחם בזה זה כמו להילחם בשפעת. לכן, מחפשים דרך לפצות את האומנים על זה. זאת הדרך, ואם תקרא את הכתבה תראה שאינה מספקת אותם והאמת, בצדק. הבעיה הגדולה זה לא האומנים אלא כל החברות שעומדות בדרך עם המנגנונים המנופחים שלהם. אין שום סיבה שסרט של וולט לילד יגיע ל 130 שקל חוץ מחזירות ומערכות מנופחות.

קח לדוגמה את הדיסק האחרון של שלומי שבת, שנמכר ברב השווק ב 25 שקל. הוא העיף כמויות אדירות מהדיסק בגלל ש 25 שקל הרבה אנשים מוכנים לשלם. וכולם הרוויחו. אם זה היה נמכר ב 70 הוא היה מוכר 5-10% מהכמות שמכר.

מבחינה חוקית? - לא.

איפה אתה רואה את בחוק המוצע? לשימוש פרטי החוק לא אומר לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...