מחסומים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסומים

MiniMizer

Recommended Posts

מה זה הלמו?

למה לא להתלהב מישהו מביא תמונה של ילד פלסטינאי "מסכן" וחושב שהוא יעורר אצלי איזה שהם רגשות כעס על החיילים "הרעים" אני רק מסתכל על התמונה ומבין שהילד הזה זרק אבנים על החיילים או משהו(רשמתי את זה) ופתאום אתה מביא תמונה של אותו ילד זורק אבנים וסותם לאותו מישהו את הפה ומראה לו את התמונה המלאה.

חבל שמישרד החוץ לא עושה את זה לכול אותם יפי נפש בעולם לדעתי צריך להקים חייל מצלמות שהסתובב עם החיילים בשטח ויצלם מה קורה לפני המעצר ויראה את התמונה המלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל שלפחות יגיבו ולא רק ישבו ויספגו.

תמיד ריתקה אותי המחשבה מה ילד מחפש ברחוב כשהוא יודע שטנקים וכול מיני כלים אחרים פועלים(מאוד מעניין אולי הוא רוצה להתפרסם בעולם כילד המסכן החדש או שסתם רוצה לאבד את בתוליו בגיל צעיר שם בגן העדן עם 70 הבתולות, ביננו 70 בתולות זה סיוט עדיף כבר מישהי עם טיפה ניסיון). הרי טנקים לא נמצאים תמידית בתוך עזה(וחבל שזה המצב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד ריתקה אותי המחשבה מה ילד מחפש ברחוב כשהוא יודע שטנקים וכול מיני כלים אחרים פועלים

זו שטיפת מח שהם עוברים, הם לא חושבים על משהו מיוחד אני חושב, יש להם במח "ג'יהאד ג'יהאד ג'יהאד" - כנראה שלא נדע...למרות שהיתה על זה תוכנית מעניינת בערוץ 8, "במוחו של מתאבד" - משהו מרתק רק שאני לא זוכר הרבה מהתכנית חח :yelclap:

הרי טנקים לא נמצאים תמידית בתוך עזה(וחבל שזה המצב).

אתה מקשיב לעצמך פה ? במה זה יתרום למצב, ולשנאה של הפלסטינאים שגם ככה אנחנו מתנכלים להם בוריד ?

ועזבו את ה"פלסטינאים זה לא עם" כי כרגע העם הזה שם, ואין דרך חזרה "לשכנע" אותם שהם לא עם . :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מתנחלים להם ?! מתי תבינו כבר שזאת הארץ שלכם ! דיי חאלס...אין פה עניין של דיבורים בזמנו הציעו לעראפת חצי מירושלים והוא לא רצה!

דיי זה לא עניין של שטחים הם פשוט רוצים אותנו בים !!

מתי תבינו את זה...מה שעושים עכשיו זה פשוט לחנוק אותנו עוד ועוד אני בעד להכניס לשם צבא לנהל שם שילטון צבאי למנות שמה נציב ערבי אחרי חצי שנה שיטפל בעניינים שמה תחת פיקוח שלנו ונסגור את העניין

הרי אני לא מבין מה הפאקינג בעיה שלהם !? זה לא כיאלו הם ישנים באוהלים עכשיו (מי שכן ישן באוהל זה מתוך בחירה), יש מקום לכולם איפה שהם מתיישבים הם יכולים להקים מדינה הם פשוט לא רוצים...ומתי תבינו שהמנתחלים הם הגבול של מדינת ישראל? הרי רוב האנשים לא סתם עברו לשם מלכתחילה

המדינה עודדה אותם ללכת לשם כדי לשמש כגבול אנושי, עצם זה שהם גרים שם צריך לתת להם מדליה הם עושים עבודת קודש

שתתבייש לעצמה מדינת שמפנה ישובים ישראלים בשטח מדינת כי פשוט "מלחיץ" את הערבים שאנחנו יושבים להם על הוריד

שמקרה הזה הוא הוריד שלנו...אני לא מבין מה העניין הגדול פה...דיי למשא ומתן נסינו...יש זמן לדיבורים ויש זמן למעשים...הגיע הזמן למעשים...

אבל לא מעשים מטומטמים כמו פינוי התנחלויות זה הדבר הכי רע שהמדינה יכולה לעשות...אשכרה נכנעו לטרור...בושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לילדים אני יודע שאלתי בציניות.

וכן אני מקשיב לעצמי בוא נסתכל על העובדות בשטח, באינתיפאדה הראשונה שצה"ל עוד היה בעזה ושלט שם על העיניינים הייתה קיימת אותה תשתית טרור שמשחחררת עשרות פיגועים מידי שנה ובשנה האחרונה יורה גם צינורות פלדה על שדרות? לא זה לא היה ותסתכל על מספר האזרחים בתוך הקו הירוק שנפגעו באינתיפאדה הראשונה לא קורב בכלל למה שקורה בשנים האחרונות.

אבא שלי סיפר לי שהוא וחברים שלו היו נוסעים כול סוף שבוע לעזה לקניות, הוא סיפר שהעזתים היו מתייחסים אליהם בכבוד עושים הכול כדי שיבואו ובחיים לא קיללו או איימו סך הכול שצה"ל היה בעזה המצב היה יותר טוב אומנם השלטנו משטר צבאי על אוכלוסיה אזרחית וזה לא היה טוב אבל זה היה שווה.

עכשיו אי אפשר לדבר על העבר מנהיגים לקחו החלטות שבעיני בסופו של דבר הם נכונות, לפלסטינאים מגיעה עצמאות נקווה שהם יפסיקו עם השטויות ויבואו לקחת את מה שאנחנו מנסים לתת להם כבר יותר מעשור.

עריכה: לירן שמע אתה צודק אני מסכים איתך אבל לא בקטע של המתנחלים, המתנחלים לא מגנים על המדינה! צה"ל מגן עליה ועל המתנחלים ופה הבעיה, לא הגיוני ש30 חיילים ישמרו על 10 מתנחלים עדיף לפרוס את אותם 30 על הגבול תאמין לי שככה אתה תיהיה יותר מוגן ואם שרון הביןם את זה אחרי שנים למרות שהוא הקים את אותם התנחלויות זה אומר משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה תקין או נורמאלי אמרתי שהמצב אז היה יותר טוב ולדעתי היה שווה לוותר על התדמית העולמית בשביל שקט וביטחון לתושבי .

ובכול מקרה התדמית של השתנתה? לא! היא רק נעשתה גרועה יותר ואילו הפלסטינאים ניהיו "מסכנים ונרדפים" יותר ממה שהיו קודם ככה שהפסדנו הכול מקווה שההתנתקות תצא כבר לפועל מי צריך קשר לנבלות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה תקין או נורמאלי אמרתי שהמצב אז היה יותר טוב ולדעתי היה שווה לוותר על התדמית העולמית בשביל שקט וביטחון לתושבי .

ברור, זה גם בדיוק מה שהנאצים עשו - הם וויתרו על התדמית העולמית של גרמניה לטובת הבטחת עתידו של הגזע הארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו קצת הקצנת המשטר הצבאי אומנם היה בעייתי מאוד( אני לא רוצה לתאר לעצמי מה זה שעות עוצר) אבל מפה לנאצים יש מרחק די גדול.

אמרתי כבר שמה שהיה היה מדינת החליטה להתקדם ולהגיעה להסדר עם הפלסטינאים הבעיה שהם רצו יותר מידי(תסכים איתי שזכות השיבה היא סופה של מדינת על זה לפחות אנחנו מסכימים?), מה שנותר לנו לעשות הוא "לעזוב אותם לנפשם" שיעשו מה שהם רוצים בעזה הנהדרת ושלא יגרמו לנו להראות רע יותר ממה שהיינו בעבר כשהיינו בעזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי סיפר לי שהוא וחברים שלו היו נוסעים כול סוף שבוע לעזה לקניות, הוא סיפר שהעזתים היו מתייחסים אליהם בכבוד עושים הכול כדי שיבואו ובחיים לא קיללו או איימו סך הכול שצה"ל היה בעזה המצב היה יותר טוב אומנם השלטנו משטר צבאי על אוכלוסיה אזרחית וזה לא היה טוב אבל זה היה שווה.

אני ואבי ז"ל (לא קשור לעזה וכו) נהגנו לנסוע לבאקה אל שרקייה, מי שלא יודע , בבאקה אל גרבייה (כפר ערבי-ישראלי) פונים באמצע ימינה, עוברים מחסום ואתה בשטחים, היה דווקא נחמד, הכל זול ויש ממתקים טובים מטורקיה, Olker, חח, ופיתה עם זעטר ושתיה בשקל, היה טוב גם לנו וגם להם  :yelclap:

(היה בערך ב1997-1998 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם אם יש לך ילד תאילנדי בן 5 שמצחצח לך את הנעליים כל היום זה "שווה", זה לא אומר שזה תקין או נורמלי.

זה לא, אבל זו גם לא ההשוואה הנכונה.

אתה יכול להשוות את זה ללשים מחסום על פה של כלב כדי שלא ינשך אותך.

נכון, זה נורא לא מוסרי ולא הומני לחסום ככה את הכלב, אבל לפחות אתה שומר על האברים שלך שלמים.

ניסינו לתת להם חופש פעולה, שלטון עצמאי, HELL, אפילו נתנו להם .

מה קיבלנו? אינתיפאדה, מסעדות ואוטובוסים מתפוצצים, מרגמות וטילים...

בינתיים, הנוסחה היא כזו:

אנחנו מוותרים --> אנחנו מקבלים בתמורה פיגועים.

מה אפשר להבין מזה? שהפתרון לא כ"כ פשוט.

אי אפשר סתם לצאת משם ולקוות לטוב. כי זה לא יקרה.

חייבים להבטיח את חיסול או הטרור, או לפחות להקים שם איזשהי תשתית שתפעל נגדו ותמנע אותו (ולא, הרשות זו לא דוגמה למשהו כזה, למקרה שמישהו חשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, זה גם בדיוק מה שהנאצים עשו - הם וויתרו על התדמית העולמית של גרמניה לטובת הבטחת עתידו של הגזע הארי.

חחח, אני יודע שאתה מקצין כל דבר, אבל זה בכלל לא קשור....

אין לך מה להגיד, אל תגיד, אל תשווה כל דבר לנאצים, כי פשוט אי אפשר.

השוואות כאלה לא נכונות. זה בדיוק מה הערבים מנסים לעשות, להשוות אותנו לנאצים, והם אפילו לא יודעים מה זה.

תעשה טובה, ואל תהיה כמוהם, אל תרד לרמה שלהם.

--------------------------------------------------

Top-Gun, לא הייתי משווה לכלב אף אחד., אף בנאדם...

לא משנה כמה האנלוגיה נכונה.

----------------------------------------------------

אני לא יודע איך זה לחיות במשטר צבאי, אבל אני בטוח שלהם היה הרבה יותר טוב אז, כאשר היתה להם פרנסה.

אז במידה מסויימת, אני בטוח שהם מתגעגעים למשטר הצבאי שהיה אז,

אבל זה בערך כמו שהרוסים מתגעגעים לסטאלין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...