מחסומים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחסומים

MiniMizer

Recommended Posts

ה"עם" שאתה מדבר עליו לא קיים 40 שנה.

המושג "העם הפלסטיני" זה המצאה של אש"ף

זה באמת סתם שטות העם הפלסטינאי

לפני קום המדינה כל הערבים פה ראו את עצמם כחלק מדרום סוריה הגדולה

אבל מתי שסוריה קיבלה עצמאות החלום שלהם התנפץ והם התחילו להגיד שארץ שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז זהו - שעד שלא נצא משם לא ייפסק כלום.

יד רוחצת יד

אתה יודע שהתחילה האינטיפדה לא נכנסו לשם מיד, נכון?, האינטיפדה הפסיקה בגלל שלא נכנסנו?, לא!

אז למה כשנצא היא תפסיק?

תבין, שהם לא יפסיקו עם האינטיפדה עד שלא תעבור מפה לעולם הבא...

כבר ניסו את זה, ניסו כמעט הכל, אפילו חתמו "הסכם" עם ערפאת, והיתה הפוגה של שנתיים שלוש (עד 92-95).

היו להם אין ספור הזדמניות, והם ביזבזו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו - שעד שלא נצא משם לא ייפסק כלום.

בנוסף למה ש-RK אמר, אל תשכח גם שדווקא כן יצאנו משטחים שלהם: שכחת שביבי פינה את חברון? מה הוא קיבל? רק עוד פיגועים.

TopGUN צודק, העם הפלסטיני זאת המצאה מאוחרת, למעשה מאז שישראל קמה.

לא בדיוק... המושג הזה נכנס לשימוש בעיקר מאז הקמת אש"ף, כשעראפת ניסה למצוא תירוץ כדי להפעיל טרור נגד .

ואתה יודע משהו, כללל זה לא משנה.

הם יודעים טוב מאוש שאם יש רגיעה אנחנו יוצאים מהשטח. וכבר היו רגיעות.

אבל הבעיה היא, שהם מנצלים את הרגיעה הזאת כדי לחמש ולארגן מחדש את ארגוני הטרור, במקום לעקור אותם מהשורש.

ניסינו לתת להם חופש פעולה, שטח, סמכות...

כאילו, FUCK, אפילו ציידנו אותם בנשק.

did it do us any good?

עכשיו תורם להוכיח את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העם הפלסטיני נמצא בירדן נקודה!.

אם החיילים לא היו מתייחסים אליהם ככה במחסומים היו הרבה יותר פיגועים, קחו למשל את הסיפור של המחבלת ההיא שאמרה שיש לה פלטינות ביד ונתנו לה לעבור בלי בדיקות והיא התפוצצה שמה והרגה כמה חיילים ותבינו למה הכוונה.

אנחנו מתעסקים פה עם חיות אדם אנשים פאנטים ומטורפים בחלקם שמאיימים עלינו תמידית אם ניהיה רכים מידי נחטוף בראש ואם הפלסטינאים כול כך מתעצבנים מזה שלא נותנים להם להכנס לישראל כדי לעבוד שיתחילו לסחל תטרוריסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טופ גאן אני מסכים איתך ב100 אחוז

העם הפלסטינאי? אין עם כזה.. זה פיקציה של המאה ה20

הערבים יודעים רק כח שהם יפסיקו עם הטרור הם יקבלו יחס טוב יותר

אנחנו מגנים על עצמנו ויש לנו כל זכות שבעולם לעשות זאת ושום עולם ושום שמאלנים יגידו אחרת וגם אם הם יגידו.. שישקו לנו בתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טופ גאן אני מסכים איתך ב100 אחוז

העם הפלסטינאי? אין עם כזה.. זה פיקציה של המאה ה20

הוא אולי לא היה קיים לפני 100 שנה, כמו שאמרתי, אבל הוא קיים עכשיו והוא מוחשי מאוד, קשה להתעלם ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתמונה...יש לי חבר שמשרת במחסום בבית לחם, אתם צריכים להבין משהו

שאתם רואים תמונה אתם לא יודעים את הפרטים המדוייקים, אתם מסיקים מסקנות ברגע

אתם לא מבינים שהאנשים האלה שרובם עוד ילדים מפחדים שם פחד מוות!

אתה יודע מה זה שילד בא לכיוון שלך עם תיק אתה צועק לו לעצור והוא לא עוצר? אתם קולטים איזה מפחיד זה!?

אני מניח שזה המקרה בתמונה שביקשו ממנה לעצור והיא לא עצרה

תבינו אתם בסביבה שמאוד לא אוהבת אותכם אם ננסח את זה במילים עדינות

וסתם לידע כללי במלחמה הזאת אין חוקים מבחינכתם לפחות הם מערבים את כל מי שאפשר שתי דוגמאות שקרו לחבר שלי

1 ילד בא במרחק של איזה 20 מטר ממנו דפק לו חתיכת אבן על החזה אם לא היה לו שחפ'ץ זה לא היה נגמר טוב כמובן שלילד שלום

2 הם חיפשו באיזה בית והיה שם איזה סבא בן 80 'ישן' בדקו את הבית לא מצאו כלום בסוף מישהו אמר 'בוא נקים אותו' מתחת למיטה שלו אני לא רוצה לספר לכם איזה מיני מחסן מצאו...

הם לא בוחלים באמצעים! אני לא אומר שזה בסדר וכ'ו אבל אני רק אומר אל תאשימו ותשפטו את החיילים המצויינים שלנו שעושים

עבדת קודש בשטחים לכל יפי הנפש והנאורים שבינכם יום אחד בלי מחסומים והגנה שוטפת ת'א תהפוך לבגדד

אל תחיו באשליות שלום הם לא רוצים, למחוק אתנו הם כן!

בכל אופן, אי לכך ובהתאם לדוגמאות הנ'ל אתה לא יודע במה להילחם ,כי זה יבוא לך בכל מקום ובכל דרך,נשים, זקנים ,גברים, ילדים וילדות

אז תבינו קצת את המציאות ועד שלא תיהיו שם ותחוו פחד מוות של ממש של 'היינה יכול להיות שזה בא לפוצץ אותי'

אין לכם ממש זכות להגיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק התמונה הזאת אומרת הכול מעניין מה עשה הילד הזה ביום קיץ חם עם חולצה שמכסה את הפנים הוא בטח זרק אבנים על החיילים או משהו זה שהוא משתין במכנסיים לא אומר כלום על היחס של החיילים אליו.

בטח בבית שלו סיפרו לו סיפורים אז הוא פחד, אם חבורת חמסניקים תתפוס אתכם ככה אתם לא תשתינו במכנסיים? אפילו אם הם לא יעשו לכם כלום באותו רגע הסיפורים ומה שאתם יודעים אומרים לכם מה יקרה לכם בעוד כמה דקות לילד בטח סיפרו גם סיפורים(לא אמיתיים כמובן) וקרה מה שקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו שרוב אלה שיצאו נגד לא עמדו אף פעם במחסום. אני לא חושב שהם היו בכלל בצבא! תבינו משהו: יש דבר כזה שנקרא נוהל פתיחה באש, ועד שאין סכנה מיידית אסור אפילו להכניס מחסנית.

כשאני עמדתי בשמירות בבסיס (20 ק"מ מעזה) ראיתי מרחוק (150 מטא בערך...) משהו רץ בשיחים. לא הייתי בטוח מה זה, אבל אשרקה פחדתי, כי אם זה מחבל, הוא לא יחכה כדי שאני אפתח בנוהל עצירת חשוד ואז ירה בי, ויכול להיות שזה סתם מטייל שהלך לאיבוד, שלא ישמע אותי ממרחק כזה. וזה רק דוגמא למה שקרה לי בטירונות ג'ובניקים 20 ק"מ מעזה (שזה הרבה...)

אני רק יכול לתאר לעצמי מה עובר על המגבניקים בשטחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק שיש כאן כול כך הרבה ילדים ואני מדגיש ילדים,שעוד לא עשו אפילו טירונות אבל מרשים לעצמם לשפוט את החיילים שמגנים עליהם.

וזה כבר עצוב.

כאשר לכם יזרקו ובקבוקי תבערה,ויצעקו לכם יהודי מסריח,וירקו עליכם,נראה כמה תשמרו על קור-רוח.

אני בטוח שחצי מכם אפילו לא עברו את ה15.

ואני גם עדיין לא שירתתי או משרת(בקרוב) אז גם אני הבנתי שאני לא יכול לשפוט אותם.

כדי שתקחו לצומת לבכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...