OMFG הללויה , יש בישראל בלוקים נורמליים (WC) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OMFG הללויה , יש בישראל בלוקים נורמליים (WC)

iakovl

Recommended Posts

כמה שיותר קרוב למחיר בחו"ל כמובן.

עכשיו ניקח בחשבון עלות הובלה + מע"מ+מתח רווחים הגיוני :bash:......

אז מע"מ+הובלה=+17% מהמחיר + תגיד לנו כמה הובלה...

זה צריך לצאת יותר משתלם מיבוא אישי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכול מתחת לייבוא אישי יהיה טוב !!!!

נ.ב :

מה עם פלטיירים?? והמשאבה של DD??

heatercores??

BIX זה ממש מעפן לעומת ה HC....

עריכה:

תוריד טיפה אתת המחיר של הטייגון !!! ( אני יודע שזה צינור מעולה אבל להוציא מעל ל 100 על צנרת לא נראה הגיוני !!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי חשוב גם שתמשיך עם הבלוקים שלך - וגם עם הציוד שהבאת קודם - למשל הרדיאטור שלך נראה ממש טוב והוא יחסית זול, תחשוב גם על הוספת אחד של 2X120 או אפילו 3X120, צינורות UV או נוזלי UV יהיו תוספת טובה. פילטרים למאוררים - בקיצור כל דבר שאין בחנות מחשבים שכונתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי חשוב גם שתמשיך עם הבלוקים שלך - וגם עם הציוד שהבאת קודם - למשל הרדיאטור שלך נראה ממש טוב והוא יחסית זול, תחשוב גם על הוספת אחד של 2X120 או אפילו 3X120, צינורות UV או נוזלי UV יהיו תוספת טובה. פילטרים למאוררים - בקיצור כל דבר שאין בחנות מחשבים שכונתית

בקשר לראדיאטור שלך - מאוד נכון !!!!!!

ותמשיך הראות לנו דברים כחול לבן ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכים לעידכון המחירים.....

לא יתכן ש Danger Den - RBX Block Intel Socket 478 יעלה 467 ש"ח..כאשר בחול הוא עולה 53$!

http://www.frozencpu.com/cgi-bin/frozencpu/scan/se=Water%20Cooling/se=1::2%20ID%20CPU%20Water%20Blocks/mp=menu_search.html

ועלות המשלוח שלהם היא 30 דולר...ל 1 ק"ג. - זה עדיין יוצא יותר זול.

הכול מתחת לייבוא אישי יהיה טוב !!!!

נ.ב :

מה עם פלטיירים?? והמשאבה של DD??

heatercores??

BIX זה ממש מעפן לעומת ה HC....

עריכה:

תוריד טיפה אתת המחיר של הטייגון !!! ( אני יודע שזה צינור מעולה אבל להוציא מעל ל 100 על צנרת לא נראה הגיוני !!)

מסכים עם כל מילה...אז מתי?

ומה לגבי משאבות? Iwaki או BLUELINE\Panworld הזולות יותר?

את ה - Danger Den - MAZE4GPU - לא הייתי מביא - יש להם בעיית קורוזיה....אם כבר עדיף את ה-Silverprop.

קירור ציפסט עם מים - הינו מיותר ורק מוסיף חום למערכת...ההמלצות ברוב האתרים העוסקים בנושא היא להשאיר את הציפסט לקירור אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהוא מוסיף חום אלא יכול להיות גם מצב מאוד מאוד קיצוני שהוא יתחמם !!!

כי המעבד פולט משהו כמו 80-100 וואט של חום והכרטיס מסך עם כמה 65 וואט (תקנו אותי אם יותר או פחות ) והצ'יפסט מתחמם הרבה פחות וגם המאמץ והסיבוך לא שוים את זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחכים לעידכון המחירים.....

לא יתכן ש Danger Den - RBX Block Socket 478 יעלה 467 ש"ח..כאשר בחול הוא עולה 53$!

http://www.frozencpu.com/cgi-bin/frozencpu/scan/se=Water%20Cooling/se=1::2%20ID%20CPU%20Water%20Blocks/mp=menu_search.html

ועלות המשלוח שלהם היא 30 דולר...ל 1 ק"ג. - זה עדיין יוצא יותר זול.

עברתי באתר שוב...ראיתי את עידכון המחירים. בכיתי... :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מה הרעיון? שהמחיר יהיה נמוך ב - 5 ש"ח ביחס לדובים....נו באמת

אני מאוד מאוד מאוכזב.... :s05:  :s05:  :s05:

ועדיין יותר משתלם להזמין מחו"ל...

ואני חשבתי שהמחירים יהיו דומים לאלו בחו"ל...אז כיצד 53$ (1$= 4.4530 נכון להיום) שזה 236 ש"ח...הופך ל 420 ש"ח מחיר מעודכן?!

אפילו נוסיף מע"מ (הרי אין מכס על מוצרים כאלו) עוד 18% = יוצא 288 ש"ח...

טוב נוסיף הובלה ורווחים - ממתי זה הופך ל- 132 ש"ח שזה 45% מערך המוצר לאחר מע"מ???!!!  :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

והנה עוד משהו Double Heater 326 ש"ח...אבל בתוספת Shroud המחיר עולה ל 467 ש"ח....נראה לכם הגיוני?!!!

עצוב מאוד.  :nixweiss::nono::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי באתר שוב...ראיתי את עידכון המחירים. בכיתי... :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מה הרעיון? שהמחיר יהיה נמוך ב - 5 ש"ח ביחס לדובים....נו באמת

אני מאוד מאוד מאוכזב.... :s05:  :s05:  :s05:

ועדיין יותר משתלם להזמין מחו"ל...

ואני חשבתי שהמחירים יהיו דומים לאלו בחו"ל...אז כיצד 53$ (1$= 4.4530 נכון להיום) שזה 236 ש"ח...הופך ל 420 ש"ח מחיר מעודכן?!

אפילו נוסיף מע"מ (הרי אין מכס על מוצרים כאלו) עוד 18% = יוצא 288 ש"ח...

טוב נוסיף הובלה ורווחים - ממתי זה הופך ל- 132 ש"ח שזה 45% מערך המוצר לאחר מע"מ???!!!  :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

והנה עוד משהו Double Heater 326 ש"ח...אבל בתוספת Shroud המחיר עולה ל 467 ש"ח....נראה לכם הגיוני?!!!

עצוב מאוד.  :nixweiss::nono::nixweiss:

ומה עם משלוח? כמה רווח בדיוק נשאר אחרי כל זה אתה חושב?

תשווה מחירים של כל מוצר אחר שאתה קונה פה בארץ ותראה שזה בפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...