איך לעשות למודם של מוטורולה (כבלים) UnCap ??? המבין יבין - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לעשות למודם של מוטורולה (כבלים) UnCap ??? המבין יבין

erez24b

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חיפוש קטן בגוגל או אפילו בKAZAA וEMULE ימצא לך את התשובה.

רק תדאג למצוא את התוכנה שמתאימה בדיוק לדגם שלך.

אם לא תצליח אז תרשום פה שוב ואמצא דרך לעזור לך.

זה נמצא בתחום אפור של חוקיות, בדיוק באותה רמה של OC.

מה שזה עושה זה לתת לך אפשרות לשנות את המהירות של המודם.

במילים פשוטות לבטל את הגבלת הUPLOAD שיש מסיבה לא מובנת בארץ.

(למה לכבלים לוותר על היתרון הכי גדול שלהם על ADSL?) ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי מלא פעמים לעשות את זה אבל ללא הצלחה כי לא הצלחתי לשנות את הפירמוור של המודם.

האתר הזה יכול לעזור לך: http://www.tcniso.net/

לאחרונה הם התחילו למכור מודמים עם אפשרות "פריצה" ואתה יכול לבקש מהם שהם "יפרצו" לך את המודם.

Good news everyone, TCNiSO now how a INTERNATIONAL Supplier for Cable modems! We have SB4100 and SB4200 on stock for 59.99$ And can provide USPS Global Priority shipping to anyone in the world! Also, durring the month of October, anyone who purchases a modem also gets a membership.

These cables are in perfect condition and come with a cable, A Power Cable and a brand new Ethernet cable. Best of all, we can have them flashed with any firmware you like. And come with a Software utility to change to any firmware you desire.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נניח שזה בתחום האפור של החוקיות. ובוא נגיד שהצלחת לפרוץ בהצלחה את המודם שלך ולשנות את קצב ההעלאה שלך. מה לדעתך נותן לך את הסיבה לחשוב שתוכל להעלות במהירות גבוהה יותר מזו שרשומה בחבילה שלך? אתה לא חושב שבכבלים חשבו על זה לפני ופשוט מגבילים את קצה ההעלאה שלך ישירות מהשרתים שלהם? או מהמחשב הראשי שמפקח עליך בעת המעבר דרך התשתית שלהם ואל הספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהוא יעשה UNPAC למודם, אז ההגבלה הזאת תיתבטל.

דיברתי עם מישהו מאמריקה שעשה את אותו הדבר למודם הכבלים שלו, והוא העלה את המהירות שלוש בהרבה.

ניסיתי גם בעצמי לעשות את זה עם מודם TERAYON TJ 715X, אבל לא עבד לי.

לפותח התרד, אם זה עובד לך אז בבקשה תשלח לי הודעה בפרטי.

עריכה:

לא משנה לגביי מה ששאלתי. מצאתי עכשיו תרד בפורום אחר על הנושא הזה ומישהו שם כתב שעשה UNCAP למודם

MOTOROLA SB4200, הגיע להעלאה של שני מגה ונתפס ע"י חברת הכבלים שלו או הספק (לא בטוח).

למזלו הוא קיבל רק אזהרה, אצלנו בטח ישר יזרקו עליך קנס גדול. זה פשוט לא שווה את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

americium , אתה צודק בהחלט שזה בתחום האפור של החוקיות, מבחינה חוקית, מותר לך לעשות זאת מכיוון שהמודם הוא שלך, אתה קנית אותו ולכן אתה לא שואל אף אחד מה לעשות איתו.

אבל בזה אתה חושב שאי אפשר להעלות מהירות אתה טועה.

כשרק הגיע האינטרנט כבלים לארץ, האנקפינג היה קל מאוד, בעזרת כמה תוכנות בלבד העלתי את המהירות שלי ל הורדה של 3 מגהביט והעלאה של חצי מגהביט.

כיום, חברת הכבלים עידכנה את תוכנות ההפעלה של המודמים (FIRMWARE) לכאלה אשר חוסמות כל גישה אל הפורטים העדכוניים של המודם מצד המחשב

לכן אי אפשר לעשות את זה בעזרת תוכנו בלבד.

המודם כיום יכול להיות מעודכן מצד הרשת בלבד.

אבל!!!

כאשר ייצרו את המודם בחברה של היצרן, הכינו פורט בתוך המודם עצמו אשר ניתן לעדכן דרכו גם מצד המחשב ללא כל קשר לרשת, פורט זה נועד לניסויים של החברה

וגם בשביל להקל עלינו :) .

בשביל לעשות זאת דרוש כבל סריאלי (כמו החיבור של העכברים הישנים) ורכיב אלקטרוני בשם MAX 233 אם יש לכם את הרכיבים האלו

כל מה שצריך זה למצוא מדריך פשוט או לפנות אליי לאייסיקיו או למסנגר.

הצלחתם לפרוץ?

לא לשכוח חוקים חשובים!

חברת הכבלים והספק אינם יודעים את מהירותכם הנוכחית אך יודעים את כמות הנתונים הפוטנציאלית שאתם יכולים להעביר בחודש לפי החבילה שלכם

כלומר אם אתם במהירות מלאה כל החודש.

כאשר אתם עוברים את זה, ניתן לראות זאת אצלהם

לכן יש להוריד תוכנה בשם

NET LIMITER ולגלוש עם הגבלה

ולהוריד אותה רק מתי שזה נחוץ לכם.

נ.ב

מודם אפשר להעלות מהירות ל 6מגהביט גם העלאה וגם הורדה :)

תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי העובדה שניתן לשחק ככה עם הupload קשורה לכך שהכבלים נמצאים תחת "מרכזייה" אחת לכל בניין\ איזור ??

לכן כמו שאומרים המתחרים של ADSL שהפס מתחלק בין על דיירי הבניין - ככה אפשר לנצל את הפס הזה יותר?

[סתם רעיון שהיה לי....]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.... זה נכון אבל לא ממש.

ניתן לשחק גם עם הדאונלוד.

וכן יש מרכזייה לכל איזור

כל מרגזייה תומכת במהירות של 32 וחצי מגהביט

וחברות הכבלים מחוייבות לספק לך את מלוא המהירות שלך

לכם אם איזור במהירות כוללת מגיע למהירות זו

הם מחוייבים לשים עוד מרכזייה.

אז בקצרה

זה לא משהו שבכלל מפריע לך.

המודם הכי מהיר בארץ שקיים זה של מוטורולה

שהוא מגיע ל 6 מגה ביט (כמעט) ומרכזייה היא 32.5 אז זה לא מפריע

אבל כמו שאמרתי מקודם

לא להגזים

כי תיתפסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא חוקי לגמרי. נקודה.

2. בלתי אפשרי עם המודמים החדשים וגם אם תצליח, תמיד יש את ההגבלה אצל הספק.

1. מסכים. אישית מעולם לא התחברתי לכבלים, אבל אני בבזק, ואני מניח שהתנאים הם אותם תנאים. בהנחה וזה המודם הכבלים נתנו לך ולא אחד שקנית באופן פרטי - אסור לך בתכלית האיסור לשנות בו משהו, או אפילו להכנס לממשק שלו - תבדוק את זה המסמכים המשפטיים שקיבלת מהוט כשהתחברת אליהם. (זה בד"כ מופיע גם במסמכים של הספק)

2. מה זה חדשים? SB4200 הוא SB4200....ו....נגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

כמה דברים

1. ראיתי מהירויות של מודמים פרוצים, UPLOAD ו DOWNLOAD מטורפים, אתה שולח קובץ לחבר שלך והוא מוריד אותו כאילו שאתה שרת אמיתי.

2. אין לי מושג בקשר לחוקיות, אבל אני רוצה גם לעצמי...

3. אני מתכנן לקנות מודם מוטורולה SB4200 ב , כי לי יש מודם כבלים מאוד ישן שלא ניתן לפריצה עד כמה שאני יודע (JOHONG)

אם אני עושה את זה, אני מניח שאני אצטרך לשנות את ה ADRESS שלו שתהיה כמו המודם הישן שלי, איך אני עושה את זה ? ותקנו אותי אם אני טועה.

4. כשניסיתי לפרוץ מוטורולה לחבר שלי, לא הצלחתי, בסוף הגענו למסקנה שזה חייב להיות עם כרטיס רשת ולא דרך , זה נכון ?

5. גם את המודמים שמותקן עליהם FIRMWAER חדש של חברת הכבלים שאמור למנוע פריצה, אפשר לפרוץ, צריך להלחים כמה נקודות ואז הוא נפתח.

אני מכיר מישהו אצלנו שיודע לעשות את זה..

עכשיו, בקשר למה נותנת פריצה של מודם

כן, היא מגדילה את ההורדה וההעלאה שלכם בתשתית

מי שמחובר בחייגן לאינטרנט, לא יראה שינוי בקצב הורדה שלו, אבל קצב ההעלאה יגדל פלאים !

(לידע כללי, נטויז'ן ועוד כמה ספקיות, לא מגבילות UPLOAD, זה תלוי לגמרי בספק התשתית שלכם ! כן כן !)

מי שמחובר בחיבור קבוע ללא חייגן, יראה את השינוי גם בהורדה, זה אדיר (שמעתי שיש חברה, אולי 012, שלא מגבילה download גם בחייגן ! זה לא בדוק)

בכל מקרה, אין טעם להתווכח עם החברות על לעבור לחיבור קבוע

חיבור קבוע לא יינתן לאף אחד בשום מקום החל מעוד כמה חודשים, ספקיות התשתית (בזק והכבלים) יחוייבו לא לתת כזה שירות יותר ללקוחות פרטיים, על פי חוק במדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ל FENTILON

1. חוקי מאוד, תודות לפירצות החוק. המודם הוא שלך, לכן מותר לך לעשות מה שבא לך איתו.

2. בכבלים אין הגבלה של הספק

ההגבלה של הספק זה הקובץ שהוא שולח לך למודם

שאותו אפשר להחליף.

אחי אם אתה לא יודע

אל תגיד שאיאפשר

כי אצלי זה פרוץ.

כמוכן אצלי לפי החוזה המודם הופך לשלי אחרי חצי שנה

ואני כבר הרבה שנים בכבלים

תשובה ל Kidney_stonE

בקשר ל ADDRESS אתה צודק, אתה צריך לשנות אותו לאותו אחד שהיה במודם שלך

דרך אגב זאת גם אחת השיטות לפרוץ: לשנות אותו לכתובת של מישהו עם מהירות גבוהה יותר.

כמוכן אתה יכול להתקשר לחברת הכבלים ולהגיד שקנית מודם

ולעדכן אותם ב ADREESS.

לא, זה לא נכון שזה חייב להיות דרך כרטיס . זה לא משנה. הפריצה צריכה להתבצע דרך כבל סריאלי שמתחבר לתוך המודם, זאת מכיוון שתוכנת ה FIRMWARE במודמים בארץ מאוד מאובטחת. אבל לא צריך להלחים

אתה רק מכניס את החוטים, עושה מה שצריך, ומוציא הכל.

בקשר לקטע האחרון:

אין קשר של חיבור קבוע או לא

ההעלאה מוגבלת ב 2 הטכנולוגיות באותה הגבלה

המהירויות שלכם יהיו תלויות בקובץ ה CONFIG שהעלתם למודם, זהו הקובץ שקובע את המהירות, ללא קשר בין סוג החיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. חוקי מאוד, תודות לפירצות החוק. המודם הוא שלך, לכן מותר לך לעשות מה שבא לך איתו.

2. בכבלים אין הגבלה של הספק

ההגבלה של הספק זה הקובץ שהוא שולח לך למודם

שאותו אפשר להחליף.

אחי אם אתה לא יודע

אל תגיד שאיאפשר

כי אצלי זה פרוץ

סתם לידע כללי.. על כמה האפלוד שלך עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...