מערכת רמקולים למערכת קולנוע ביתית DTS-ES - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת רמקולים למערכת קולנוע ביתית DTS-ES

Asafalfa

Recommended Posts

היי אנשים :) , אחרי דיבור עם האנשים הנכונים נאמר לי שכדי לי לפתוח תרד ושם לשאול את השאלות שלי !... אז זה מה שאני עושה :jump:.

לפני כמה ימים קניתי לי רסיבר של KENWOOD מודל V6080 כמו כן קיניתי איתו גם דיוידי של .

הבעיה היא שאני לא יודע בדיוק איזה באמת כדי לי לקנות למערכת זו .

השימוש הכללי של המערכת תיהיה לסרטים אבל כמו כן גם למוזיקה שהיא בעיקר POP,R&B.

כנראה שאת המערכת אני מרכיב בחדר ולא בסלון והגודל של החדרזה 4 על 9.5 מטר . הייתי רוצה לדעת על איזה אתם ממליצים ...

אני מוכן להשקיע 900-1200 דולר על כל הרמקולים וכנראה שאת כולם אני קונה בחול ...

כמובן כמה שיותר זול כך יותר טוב :lol:.

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על 5.1, נכון?

ובכן, בארץ תוכל להרשות לעצמך חמישיה+סאב של חברות עממיות ובסיסיות כגון Mission, Wharfedale, Mordaunt-Short, KEF, Gale, AMC, Tannoy. אמנם אני לא בקי במחירים של חו"ל אך למרות שעקרונית שם זול יותר, הרי שלא בטוח ששווה ללכת על זה מפני שעם המיסוי על + מע"מ + משלוחה אתה עלול למצוא את עצמך משתווה למחיר בארץ מינוס אחריות מקומית. תעשה חושבין טוב טוב אם כדאי לך לרכוש מחו"ל... אישית, הייתי נמנע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא ממש מדובר ב7.1 יש לי עוד שתי יציאות נוספות ל Surround Back Left / Surround Back Right) .

אבל לעכשיו אני לא מתכוון להשקיע עליהם בכלל , יותר מידיי בשבילי :) יש עוד דברים חוץ מזה....

חשבתי אולי לקנות למשל את הרמקולים האחורים  בחול כי אותם אפשר לקחת בקלות :) יתרה ואת כל השאר כאן(כדי בכלל לנסות?)...

זה היה הרעיון ,כבר יצא לי לדבר עם חנות בשם ליזר סיטי הם המיליצו לי בחום על WHARFEDALE ולא עניתי לו כי לא הייתי בטוח למרות שהשרות שהוא רצה לתת לי היה מצוין !...

בנוסף הייתי רוצה לדעת מה אתה חושב על הרסיבר שברשותי מבחינת החברה ואיכותה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ztradingpost.com/product.asp?catalog%5Fname=SuperPawn&product%5Fid=278599&tabmode=spec#Tabs

האם זה המגבר שלך? הוא רשום כמגבר סטריאו בלבד, למרות שלפי כמות בכניסות והיציאות מאחורה אני בספק בנוגע לכך.

אם תוכל לתת קישור כלשהו עם מידע על המכשיר נוכל לתת דעה קצת יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow זה ישן :kopfpatsch:! מה שאתה מראה כאן ...! KRF-V6080D זה מגבר חדש שיצא לפני מספר ימים בכלל...[

Power: 120W x 6 (1ch Driven, 6ohm, 10%THD)

100W x 2 (DIN, 6ohm, 0.7%THD)

Dolby Digital EX / Dolby Pro Logic IIx

DTS-ES

HD (High Definition) Component Video switching (2 in/1out)

3ch Pre-out (Subwoofer / Surround Back Left / Surround Back Right)

::) ::) ::) ::) ::)

באתר הזה יש לך את כל הפרטם עליו ! מכל הבחינות ...

http://www.kenwoodeurope.com/products/ListProduct.aspx?k1=1&k2=2&k3=91&pr=1697

אני מקוה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון שלי קנווד הם לא משהו (בדגמים הבסיסים) לא באיכות ובעיקר לא באמינות, אתה יכול לראות את זה לפי המפרט הם מנסים להראות לך שהרסיבר הוא 120X6 למרות שהוא אפילו לא קרוב לזה מה שמלמד משהו על היחס ללקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...