לוח ומעבד חדש עבור אינטל! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח ומעבד חדש עבור אינטל!

Loco69

Recommended Posts

אוקיי... תקשיבו די נמאס לי מה Athlon XP 1900 שלי, האוברקלוק שלו על הפנים!!!!!

בקיצור החלטתי למכור את ה AthlonXP1900/ASUS A7V-266E/Alpha Pal 8045

והקנייה שלי הולכת להיות מערכת מבוססת אינטל.

כרגע אני מתלבט בין שני לוחות שהם A7S533 - SIS 645DX וה 845D ULTRA ARU.

דבר שני אני גם עוד לא הצלחתי לבחור מעבד... אני מחפש אתה המעבד הכי טוב לאוברקלוק ביחס למחיר.. אני מתלבט בין ה

2.0 לבין ה 2.26 ואולי גם ה 2.6..

מה דעתכם ועציותכם?

תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי אני לוקח מעבד 1.6A וזה סופי

בקשר ללוח, אני לא הולך לקנות בפנדה... ככה שיש או את ה ASUS P4S533 או לוח מצויין שנמכר באקסלמרקט שהוא BD7.

הלוח של אביט מבוסס על ה I845D ולצערי לא על ה I845E חוץ מזה אין לו משהו פיצרים אך יכולת האוברקלוק שלו פשוט הכי טובה שיש!

מישהו יודע מי מביא את האביטים אלה לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי אני לוקח מעבד 1.6A וזה סופי

בקשר ללוח, אני לא הולך לקנות בפנדה... ככה שיש או את ה ASUS P4S533 או לוח מצויין שנמכר באקסלמרקט שהוא BD7.

הלוח של אביט מבוסס על ה I845D ולצערי לא על ה I845E חוץ מזה אין לו משהו פיצרים אך יכולת האוברקלוק שלו פשוט הכי טובה שיש!

מישהו יודע מי מביא את האביטים אלה לארץ?

תקנה וזהו,אביט לא מספקים מספיק מתח בלי מוד, זאת הבחירה הנכונה. תקנה לוח מבוסס 845E.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר כמו שאמרתי אני לא קונה מ פנ-דה... דבר שני אין בארץ I845E.... חוץ מזה האביט מספק 1.8 ל Northwood וזה מספיק!!! כי לנורדווד לא משנה 1.8 או 2.0 זה לא יתן לו כלום!

אגב... אפשר לעשות VCORE Voltage mode

גבר אתה מוזמן להציע לי איפה לקנות איפוקס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר כמו שאמרתי אני לא קונה מ פנ-דה... דבר שני אין בארץ I845E.... חוץ מזה האביט מספק 1.8 ל Northwood וזה מספיק!!! כי לנורדווד לא משנה 1.8 או 2.0 זה לא יתן לו כלום!

דבר ראשון: מי אמר שאתה לא יכול לחכות קצת עד שהלוח יבוא, כי זה ברור שיביאו אותו.

דבר שני: WTF?! מה זאת אומרת לא משנה 1.8 או 2.0 זה מאוד משנה! אתה רוצה להגיד לי שאין הבדל!? ברור שיש.

דוגמא: יכול להיות שתגיע ל-2.9 עם 1.8 וזה יהיה המקס עם המתח הזה, אבל אם תעלה ל-2.0 ברור שתקבל יותר מהירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר כמו שאמרתי אני לא קונה מ פנ-דה... דבר שני אין בארץ EPOX I845E.... חוץ מזה האביט מספק 1.8 ל Northwood וזה מספיק!!! כי לנורדווד לא משנה 1.8 או 2.0 זה לא יתן לו כלום!

בקשר ללוח של EPOX יש בksp

דגם : 4bda על השבב i845

ב665 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...