מחפש תמפרט הכי מומלץ בבקשה כולל מסך... תקציב: 3000. תודה! :) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש תמפרט הכי מומלץ בבקשה כולל מסך... תקציב: 3000. תודה! :)

dan_dekel

Recommended Posts

למה?

אפשר לבסס את זה על המפרט של BOSE...

הוא בנה מפרט ב3500 בול, והשינויים שאני הצעתי לא מוסיפים עוד כסף, הם עולים בדיוק אותו דבר...

השינוי שלך הוא הכנסת ה9200VIVO...

לא בטוח שהוא צריך בכלל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסתי 9250. למיטב ידיעתי זה כרטיס משמעותית יותר טוב מה 5200 הגנרי ששם BOSE ויתן לו יותר במשחקים מאשר הסלרון D או כל מעבד אחר.

עריכה: ובמפרט של BOSE אין פלופי ואין מקלדת+עכבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנסתי 9250. למיטב ידיעתי זה כרטיס משמעותית יותר טוב מה 5200 הגנרי ששם BOSE ויתן לו יותר במשחקים מאשר הסלרון D או כל מעבד אחר.

עריכה: ובמפרט של BOSE אין פלופי ואין מקלדת+עכבר.

נכון אבל הוא לא ציין שהוא צריך ציוד היקיפי כזה ומי בכלל משתמש בפלופי?

למפרט שלי יש מעבד יותר טוב, צורב יותר טוב, מארז יותר המפרט שלך לא מפצה את החסרונות האלה.

ה-5200 הוא לא ג'נרי הוא של אביט.

ואני נשאר עם סמפרון זה זבל מטבעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם לא ציין שהוא צריך מעבד.

כרטיס מסך יתרום לו הרבה יותר מהסמפרון המאפן ששמת, וגם אני הייתי מעדיף את הסלרון D. הסיבה ששמתי סמפרון זה כי הוא ביקש וכי אין לו תקציב.

פלופי רצוי מאוד בכל מחשב. במיוחד אם שמת לו לוח ל SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם ה 5200 וגם ה 9250 חרה למשחקים. אבל באותו כסף של ה 9250 אפשר להשיג בחנויות אחרות 9550 128 ביט. אפשר גם TI4200 משומש.

אני חושב שכדאי לקחת את הסמפרון 2400 ומה שמסביב מ KSP בגלל המחיר ואת כרטיס המסך הזה מנועה.

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1864&catcode=247

עוד יותר כדאי להגדיל את התקציב ל 4000 וללכת לכוון של 9500פרו מ LOGICPC או 9600XT מ KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לבלבל ת'מוח. אצלנו באשדוד יש חנות מאד אמינה, שמוכרת מפרט הרבה יותר חזק ובמחיר 4,000 ש"ח. איך הם עושים את זה? הם רכשו 200 מחשבים בקנייה מרוכזת. אני מציע לבדוק את המפרט ומהר, כי כבר מעל 100 מחשבים נמכרו.

www.general.co.il

וכן, אני מכיר מישהו שקנה. זו חנות רוסית מאד אמינה והם לא מזיינים ת'מוח כמו פנדה או KSP. ברצינות. אפילו אם תיקחו פטיש ותשברו את הלוח אם הם עדיין יחליפו אותו. למה? כי להם זה לא עולה אגורה, בדיוק כמו שזה לא עולה אגורה לפנדה או KSP. ההבדל הוא שפנדה מזיינת ת'מוח ומתחמקת מאחריות.

לדעתי גם ה 5200 וגם ה 9250 חרה למשחקים. אבל באותו כסף של ה 9250 אפשר להשיג בחנויות אחרות 9550 128 ביט. אפשר גם TI4200 משומש.

ראיתי 9250 מריץ משחקים כמו גדול ובאיכות טובה. אז דום 3 לא יעבוד על רזולוציה 1024. ביג פאקן דיל. שישחק על 640. אתם תמיד חושבים שאנשים מחרבנים כסף. לילד אין כסף. אין. ההורים שלו חושבים שעדיף לקנות בגדים ואכול במקום מחשב יקר. אז הוא מעדיף מחשב תקציבי שיריץ משחקים חדשים על הגדרות בינוניות - נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתה לא מגזים:

1) אף חנות לא תקבל שבור. היבואן לא יחליף לה אותו.

2) ה 5200 ו 9250 אינם כרטיסים לגיימרים. אפשר לשחק איתם היום על רזולוציות נמוכות בלי פילטרים, ב FPS מתחת לגבולי ברוב המשחקים החדשים. די באסה לטעמי. לא צריך להגזים ולרוץ לקנות 6800 ULTRA אבל גם הכוון השני שאתה מציע לא טוב.

3) גם במחשב מאשדוד הייתי מעדיף לרדת במעבד ולעלות על חשבון ההפרש לכרטיס מסך יותר חזק.

4) המארז במחשב מאשדוד לא משהו והמסכים של PROVIEW שווים לת*ת. בנוסף, אני לא בטוח שכרטיס המסך שהם מציעים זה 128 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור... אתה באמת חושב שמישהו שם יושב ובודק כל שהם מקבלים? הם לא שמים על זה זין. זורקים לוח שבור ונותנים לוח חדש. לחנות זה לא עולה אגורה וליבואן זה לא עולה אגורה.

רוצה לשמוע על מקרה אמיתי? לפני שנתיים עשיתי OC ל-TI 4200 ושרפתי אותו. אמרתי להם במפורש שהכרטיס נשרף כי ניסיתי לעשות OC והם עדיין החליפו אותו. למה? הם לא שמים זין למה ואיך הוא נשרף. כרטיס נשרף? יש אחריות? נחליף. אני בספק אם פנדה או KSP היו מחליפים.

רוצה לשמוע על עוד מקרה אמיתי? ללוח אם שלי נשברו שיניים על הסוקט ואחרי חצי שנה הלוח נשרף. פנדה סירבו להחליף את הלוח אם כי נשברו שיניים על הסוקט. אותה חנות הייתה מחליפה ללא זיוני שכל. כשסיפרתי להם על המקרה, הם אמרו : "מה איכפת להם שהשיניים שבורות?" "הם לא משלמים אגורה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפנדס מגזימים, אבל לוח שבור, כלומר הבסיס עצמו שבור היבואן בד"כ לא מחליף, וכן, הם בודקים. לוח שרוף או כרטיס מסך שרוף זה סיפור אחר. את זה חנות עם שרות טוב תחליף בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת באמת נראה מחשב טוב

מה שנמצא פה

http://www.general.co.il/

חוץ מהמסך שבטח שווה איזה 400 שקל.

או שתבדוק בקשר למחשב הזה

http://www.general.co.il/product_info.php?cPath=47_49&products_id=448

תוריד את הצורב המסך הרמקולים ההרדיסק ל 80 גיגה וכרטיס מסך מה sapphire ל 9550 אבל ה 128ביט.

ובדוק בכמה כסף זה מוזיל לך.

אבל מה זה חנות חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...