Sony F828 מקורית 3 שנים אחריות ב4100 ש"ח דרך מכרז - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony F828 מקורית 3 שנים אחריות ב4100 ש"ח דרך מכרז

HellWarrior

Recommended Posts

בדקתי את הקנון- רק גוף עולה לפחות 4800 ש"ח - חדש.

בערך כנ"ל האולימפוס C8080WZ

זה בהחלט מחיר טוב, אין ויכוח, השאלה אם רק על המחיר אתה מסתכל, כשאתה משקיע במצלמת 8Mp SLR, אתה בהחלט רוצה את האיכות הכי טובה, דבר שהסוני מתקשה להביא מול מתחרות כמו הקנון או האולימפוס...

אני מדבר פה על 4100 ש"ח...מחיר\ביצועים ::)

תודה בכל מקרה על התגובות חבר'ה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה אני ממליץ לך לקרוא מעט ביקורות, בוא אספר לך סיפור קטן. רק לפני חמישה ימים זכיתי גם אני במצלמה הזאת של סוני, לא ממש תיכננתי לקנות מצלמת HIGHEND, אבל הצעתי הצעה וזכיתי גם במחיר יחסית טוב, לאחר הזכייה, מה שהתברר כטעות לא קטנה התחלתי לקרוא ביקורות והבנתי שאם כבר החלטתי ללכת על מצלמת HIGHEND אז כדאי להשקיע את העוד כסף כדי באמת לקבל HIGHEND.

ולכן ביטלתי את ההצעה, שילמתי קנס אבל אני מזמין שאני מאמין שאהנה ממנה יותר לאורך הזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוד מדינה זה לא, ההתלבטות כרגע היא בין הקאנון שהוצעה לי כאן לבין האולימפוס C8080WZ. יש לנו במשפחה ניסיון של יותר מארבע שנים עם מצלמות דיגיטאליות של אלימפוס ואני אישית מאד אוהב את המצלמות שלהם, את האופטיקה המדהימה ואת איכות הבנייה המדהימה... מצד שני הקאנון נראית לא פחות טובה וזוכה להמלצות על ימין ועל שמאל כאן בפורום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי

התאכזבתי

אתם רוצים להגיד לי שב4100 ש"ח (לא מעבר לכך בלפחות 500 ש"ח- וגם לא SLR רק גוף שזה לא עוזר הרבה) אפשר להשיג מצלמה טובה יותר ?  :-\

עריכה:

קראתי עכשיו הרבה ביקורות על המצלמה - אני מרוצה דווקא מאוד (זה cheer up בשבילי חח )

http://www.megapixel.net/html/issueindex.php?lang=en

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הEOS300D קיט הכי זולה שמצאתי עם 3 שנות אחריות ולא שנה מתחילה מ5500 ש"ח...אני לא הייתי משקיע סכום כזה במוצר עם שנה אחריות, הכי זולה (משום מה בהפרש מאוד משמעותי בCamera Eilat ) ב4000 ש"ח שנה אחריות כולל עדשת קיט ... אבל אני לא יודע למה, מפחיד אותי לרכוש מהם מצלמות כי המחיר שלהם נמוך מדי...בהפרשים ענקיים.

בכל מקרה, זה ממש לא נחמד רוב התגובות, ברור שיש מצלמות טובות יותר וזה אינסופי, אבל אתם משביתי שמחות, קניתי מוצר איכותי ב4100 ש"ח - הרבה פחות ממחירו בשוק באותם תנאים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...