האם אני יכול להכין בעצמי כבל מאריך לחיבור של RCA ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני יכול להכין בעצמי כבל מאריך לחיבור של RCA ?

yair_gobani

Recommended Posts

תודה, אבל אני לא מתכוון לקנות מהאינטרנט (המשלוח יקר).

אז Holy אתה אומר שהכי טוב (בלי הלחמות וכו...) זה לקנות את המתאם, וכבל 2RCA ל 2RCA ?

ד.א- פירקתי את הRCA שלי, אז לכל RCA יש 2 הלחמות, ולחיבור של האוזניות יש 3, איך אני יודע מה מתאים למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-RCA כמו שכבר הסברתי יש את החוט הפנימי (זה עם הבידוד) וחוט שהולך לידו או עוטף אותו. החוט הפנימי הוא המידע והיחיצוני הוא הסיכוך.

ב-3.5mm יש 2 חוטים של מידע (לכל אחד בידוד אישי) וסיכוך אחד שהולך לידם או עוטף אותם.

את שני הסיכוכים של ה-RCA אתה צריך לחבר אחד לסיכוך של ה-3.5mm

כל אחד מהחוטים של המידע מה-3.5mm הולך לאחד מהחוטים של המידע ב-RCA, הבעיה היא הצדדים.

אם תחבר את החוטים של המידע הפוך הסטיראו יהיה הפוך, אני לא סוגר מי הולך לימין ומי לשמאל אבל אם תחבר הפוך תמיד תוכל לחבר את שני הפלאגים של ה-RCA הפוך לטלויזיה/סטראו.

אם הצבע של הבידוד בתוך ה-3.5mm הוא אדום ולבן או אדום ושחור אז לא תהיה לך בעיה, אדום לRCA האדום ולבן/שחור ל-RCA הלבן/שחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצד החיצוני של הקונקטור הסיכוך הוא המגע הפנימי ביותר.

בתוך הקונקטור תוכל לזהות אותו בקלות לפי זה שהוא כולל את ההברגה, ובעזרתו אתה אמור לחזק את הכבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי, איפה יש חנויות בארץ שמוכרים בהן קונקטורים וכבל מתאים לפי מטר? אני רוצה להחליף את הכבל שלי (cambridge audio atlantic) לאחד יותר איכותי (במידה ואצליח לבנות אחד איכותי יותר במחיר סביר) ולא מצאתי שום חנות/מעבדה באיזור שלי שמוכרת אותם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...