מסך CRT לכל תקציב ושימוש - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT לכל תקציב ושימוש

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממליצים ממליצים, אבל במציאות הF900B לא שווה את הכסף, מכיוון שבאותו כסף ניתן לקנות מסך טוב יותר מחברה איכותית יותר.

LG700P הוא מסך סביר באיכות. הנתונים שלו גבוהים וזה טוב, אך השפורפרת סבירה לכל הדעות.

הסדרה היחידה של שהיתה מעולה היא סדרת ה FLATRON (או בקיצור: FT), אך הפסיקו לייצר.

באותו מחיר של ה F700P ניתן לקנות IIYAMA VisionMaster Pro 413, מסך שללא ספק הרבה יותר טוב מה-. גם מסכים של ViewSonic עולים עליו.

F700P לא מסך גרוע, אלא סביר, אך יש מסכים באותו מחיר של חברות אחרות שעדיפות יותר.

מאיפה זה?

F700P, F700B, F900B, F900P כולם FLATRON, כמובן מסדרה יותר מתקדמת מאשר ה FT (יש לי גם כזה).

ה F900P  ו F700P מסכים מעולים וחדים עם צבע נהדר, מעבר לנתונים.

סדרת ה B  פחות טובה אך עדיין GOOD VALUE FOR MONEY, למרות שהבנתי שהגיעו משלוחים לא תקינים שלה לארץ ולכן צריך להזהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה קטנה:

מסכי הProview הקיימים היום יותר טובים מהמסכים הפשוטים של MAG (כדוגמת ה786PFs שזה מסך ממש ביזיון..)

כלומר ראיתי מסך Proview 19' ולא היו עליו את הקווים וההפרעות שיש ל786PFs..

אבל כפי שאמרו לפני, מומלץ להשקיע לפחות 1600 למסך 19' איכותי ולפחות 1000 ל17' בשביל לקבל משהו נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לקחת ת LG700P ??

אבל למוצרי יש נטיה להיהרס מהר לא?

אפשר להוסיף את זה לספר האגדות של האחים גרים.

יש לי FT774 שעובד 24 שעות כבר כמה שנים, F700B כנ"ל אצל ילדים עם משחקים, 775FT,E700B, F900P . עד היום טפו טפו טפו אין בעיות.

הייתי קונה בשקט את ה F700P או את ה G75F של VIEWSONIC למרות שלדעתי ה יותר טוב (אבל לך תראה, זה עניין של העדפה אישית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם המסך שלי גוסס ונמאס לי אחת ולתמיד אני מתכוון לקנות מסך חדש איכותי חזק וטוב, אני מעוניין במסך 17 אינץ', כמו שאמרתי וזה ממש חשוב, שהחדות תהיה גבוהה, ושבכלליות יהיה מסך טוב, התקציב הוא עד 1000 ש"ח, מחכה להמלצות ואם אפשר אז תתנו גם לינקים.

תודה מראש, דודי הסטלן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שכח מזה

גם אני חיפשתי אצל המון חברות גם ביבואן אין ולא יגיע

סמסונג הפסיקה לייצר אותם

אם אתה רוצה מסך עם אותה שפורפרת יש את המיצובישי 930SB

הבעיה המחיר הוא 2600 ש"ח

לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...