מסך CRT לכל תקציב ושימוש - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT לכל תקציב ושימוש

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הי

קיבלתי היום את ה- F900B החדש שלי.........

איזו נפילה, אל תעשו את זה לעצמכם

הוא אמנם שטוח לחלוטין, אבל עמוס בבעיות שהגדולה מהן היא הגיאומטריה הזוועתית שלו. הקווים האנכיים לא ישרים, זה ממש יכול לשגע אותי. לא עוזר שום כיוונון, זו פשוט בעיה פיזית בגיאומטריה של המסך. יש בעיה עם ה-CONVERGENCE, משהו מינורי, אך עם מסך חדש זה מאוד חשוד כי הדברים האלה רק הולכים ומחמירים עם הזמן, וגם אזור במסך שהוא "כהה" יותר ומטושטש יותר.

בקיצור, אין לי כוח להמשיך להתבכיין, זה מבאס אותי, פשוט קניה גרועה.

לא יודע מה קרה ל-. פעם הם היו הכי טובים שיש. המסך הקודם שלי 775FT היה המסך הכי מדהים שאי פעם ראיתי אבל היום הם כבר לא מייצרים את הסדרה הזאת (FT).

סתם בשביל הנסיון בדקתי את המסך ב-RR שונים, וב-60hz הוא פשוט לא מפסיק לרעוד (אני לא מדבר על ריצוד, אני מדבר ממש על רעידות!).

בקיצור, זה לא "סוס עבודה", ומי שהוא פדנט כמוני, ומתעסק בגרפיקה שיזהר מהמסך הזה.

זה ישמע מוזר אבל אני לא מתחרט על הקניה, כי זה היה הרע במיעוטו. האופציה האחרת של ללכת על מסכי Aperture Grille (טריניטרון, דיאמונדטרון וכו') לא באה בחשבון כי שני הקווים האופקיים שמופיעים על המסך לא שווים את כל היתרונות שלו.

מה המסקנה שלי מכל הסיפור? שוק מסכי ה-CRT כיום הוא בקאנטים. אין מסך מושלם, ותצטרכו להתפשר על משהו. או שהמסך שטוח לחלוטין ובלי שני הקווים האופקיים המרגיזים ואז יש בעיות גיאומטריה (LG), או שהתמונה טובה (אבל לא שטוחה לחלוטין) אך סובלת מהבעיה של הקווים האופקיים. מסקנה: תמתינו שמסכי LCD יהיו ברמה של CRT, מה שיקרה די במהרה בקצב שבו משפרים אותם היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ישמע מוזר אבל אני לא מתחרט על הקניה, כי זה היה הרע במיעוטו. האופציה האחרת של ללכת על מסכי Aperture Grille (טריניטרון, דיאמונדטרון וכו') לא באה בחשבון כי שני הקווים האופקיים שמופיעים על המסך לא שווים את כל היתרונות שלו.

מה המסקנה שלי מכל הסיפור? שוק מסכי ה-CRT כיום הוא בקאנטים. אין מסך מושלם, ותצטרכו להתפשר על משהו. או שהמסך שטוח לחלוטין ובלי שני הקווים האופקיים המרגיזים ואז יש בעיות גיאומטריה (LG), או שהתמונה טובה (אבל לא שטוחה לחלוטין) אך סובלת מהבעיה של הקווים האופקיים. מסקנה: תמתינו שמסכי LCD יהיו ברמה של CRT, מה שיקרה די במהרה בקצב שבו משפרים אותם היום.

לא יודע מה אתה רוצה... לי יש MAG 796FD מבוסס TRINITRON, ואחרי שבועיים אני כבר לא שם לב לקווים האלו.... וככה גם כל החברים שיש להם מסכים כאלו, גם אני חשבתי לפני שקניתי, מה, שתי קווים.. שטויות, מתרגלים מהר מאוד... ותאמין לי שזה מסך מעולה, בלי אף בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הפסים האופקיים הם לא בעיה... כמובן שאם לא היה אותם זה היה עדיף אבל הם לא ממש בעיה.

מה שכן בעיה זה שהיום יש רק 796FD2 בשוק שהוא זבל של מסך, גרוע בדיוק כמו הLG F700B והF900B.

מה שחבל באמת שלא הוספת כסף וקנית F900P או מסך טוב של VIEWSONIC או 959NF.

ואם קונים מסך זול אז קונים את ה793MB או DF וכמובן שהם לא מושלמים אבל ביחס מחיר ביצועים מקבלים מסך הגון +.

ומי שבאמת חכם לא קונה בארץ מסכים כי זה הכל זבל, אסור לקנות פה צריך לייבא מחו"ל אישית, לשלם מע"מ רגיל וההפרש מחירים בערך יביא אתכם למחיר ממוצע בארץ ותקבלו מסך ברמה הרבה יותר גבוהה.

שוק הCRT פה זה בזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f700b

מסך רע.

תתוכח כמה שאתה רוצה אבל הוא פשוט רע.

ועל סמך מה אתה אומר את זה?

אני גם חשבתי בהתחלה שהוא רע אבל אחרי זה שהתמקדתי בו טוב ראיתי שהוא מסך מצוין

אבל המוכר בחנות באג אמר שהוא הכי טוב שיש והיה שם גם את 793MB

F700B אפילו מציג איכות טובה יותר מ 793MB!!!

רק שיש לסאמסונג מצבי בהירות שונים למשחקים וסרטים וזה מוסיף המון.

אבל עדיין קשה לי להאמין ש F700B מציג איכות טובה יותר מהסאמסונג :lol:

תגיד אתה לא זה שאמרת ש F700P מסך מצוין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B רע באיזה השוואה לאיזה מסך?

הוא טוב יותר מסאמסונג 793MB!!!

מסך מצוין!!

מה רע בו?

אני ראיתי אותו מלא פעמים..אני בטוח שאתה ראית אותו אולי פעם אחת ואז בגלל זה אתה חושב שהוא גרוע.

יש את המסך הזה לחבר שלי ורואים מצוין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייבוא אישי.....מה עושים בקשר לאחריות?

סומכים על החברה שהיא תשלח מוצר עובד ותקין והסיכוי שמסך CRT מחברה טובה ידפק לפני 5 שנים של עבודה רצופה הוא קטן.

וכן הB לא נראה טוב בכלל.

מה רע בו ? אין לו פוקוס בשקל ובעיות גיאומטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

אחרי התלבטות, החלטתי ללכת "למלחמה"  :pissed:. אני לא מוכן לוותר. מה פתאום שאני אשלם 1500 ש"ח (שבשבילי זו הוצאה ענקית) על מסך שמתיימר להיות Distortion Free, רק כדי לגלות שהוא Distortion Full? אני כל הזמן מגלה בו עוד ועוד בעיות, טשטוש בפינות, MOIRE, המסך משנה את הגודל שלו לאט לאט תוך כדי התחממות (ואחרי שהיה כבוי הוא חוזר למצב דיפולטי), וכו' וכו'. בקיצור דרעק של מסך, באמת.

יום שני אני מחזיר את המסך לחנות, והייתי רוצה להתייעץ איתכם (אלה שמבינים בלבד, כי קלטתי פה כמה אנשים שעוסקים בניחושים ו"שמעתי" ו"נראה לי" ואני לא רוצה עצה לא רצינית אז אנא...). האפשרויות שעומדות לפני הן:

1. האם להתעקש שיחליפו לי לחדש (כלומר אם לא כל הסידרה פגומה, אז האם יש לי סיכוי ליפול על F900B שלא סובל מהדפקטים הנ"ל וישרת אותי כמו שצריך?)

2. להתעקש לשדרג ל-P ולשלם את ההפרש כמובן (האם למיטב הבנתכם, ואני מפנה שאלה זו ל MORTAR, INTEGRAL או G.I.J.O או לכל מי שמכיר טוב את הדגמים האלה מקרוב, ה-P הוא ללא הפגמים של ה-B)? החשש שלי הוא שאני אוסיף כסף ובסוף אקבל מסך (F900P) עם אותן דפיקויות כמו של ה-B רק עם תדר רענון גבוה יותר. חשוב לי לשמוע דעה של בעל ניסיון...

3. להחליף אותו ב-  ViewSonic G90F+B שהוא בעל שפופרת shadow mask (שהיא לא שטוחה עד כמה שאני יודע, בטח לא כמו הטריניטרון ובטח ובטח לא כמו ה- FLATRON)

תודה ענקית מראש

נ.ב: מישהו יכול להסביר לי מה ההבדלים המהותיים בין שני הדגמים הבאים ולמה יש ביניהם הפרש במחיר של כ-400 ש"ח:

ViewSonic G90F+B

ViewSonic E92F+SB

ההבדל המהותי שראיתי שהראשון יש לו VIDEO INPUT Bandwidth 275MHz  ולשני רק 240.... ומה זה בכלל VIDEO INPUT Bandwidth, והאם שווה לשלם על השוני הזה עוד 400 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, קודם כל שום מסך אינו מושלם. אני נהנה מאוד מה F900P. אבל אני לא מבטיח לך שהעין הרגישה שלך לא תזהה דברים שהעין שלי לא מזהה או שלא מפריעים לי. מבחינת נתונים על הנייר ה 959NF טוב יותר, אבל אם הינך מהסובלים מהקווים אז גם טריניטרון לא ימצא חן בעיניך. אני גם חושב שה F700B אינו גרוע כלל. אבל זה אני.

וכן, אם אינך מבסוט מהמסך תדרוש להחליף אותו. אבל, כדאי שתבדוק טוב טוב למה, בהתאם לעין שלך ולרגישויות שלך. אולי אפילו תסתדר יותר טוב אם כבר תקנה LCD 17" כמו הסמסונג 710 או דומיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא מכיר את ה

ViewSonic G90F+B

רק את ה g75f

לכן אני לא אגיב עליו.

אבל לגבי ה

900P

היחס בינו לבין ה B

הוא בערך שווה ליחס בין ה

700b

ל

700P

למיטב זיכרוני.

אז הייתי משדרג.

דבר אחד שאני יכול להגיד זה שהוויאו סוניק שלי[g75f]

מסך מצויין.

[ושטוח]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...