מסך CRT לכל תקציב ושימוש - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT לכל תקציב ושימוש

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 463
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסטיקי הזה כבר ממש עלה על גדותיו ואינו משרת שום מטרה (חיובית).

יש כמה אפשרויות :  1. להחליף את שמו  ל:  "דוגמא לאיך סטיקי אחד לא יכול להיות תת פורום לענייני איזה מסך אתם ממליצים לי....."     

2. להחליף אותו בסקירה על איזה CRT אפשר להשיג כרגע בארץ בכל קטגוריה  + ליצור את אחיו התאום לענייני LCD 

(ואז אחריות המנהלים לשמור אותם רזים ומועילים)

3. ליצור פורום נפרד לענייני מסכים שיכלול גם  סקירות שונות כגון : "LCD - יבואנים ואחריות"   וכו' וכו'

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, מסך 19" מהדרגים היותר גבוהים?

תקציב של 2000+-

הבנתי שיש את הסמסונג 959NF אבל רוב הסיכויים שלא במלאי, אם אין אותו במלאי מה המסך הטוב ביותר שמתאים לתקציב שבא אחריו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא לא שווה.

אני לא ראיתי אותו.

אבל יש לכמה פה את המסך הזה ואומרים שהוא עושה להם בעיות :bash:

אבל אני בטוח שזה מסך טוב אבל לדעתי הוא לא שווה יותר מ 2000 ש''ח 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דאייייייייייייי חלאאאאאאאאסססססססססס שתוק כבר.

אתה לא מכיר תמסך איך אתה יכול לתת עליו חוות דעת?

תסתום כבר ותפסיק להספים.

וכן המסך הזה שווה את זה,הוא משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, מסך 19" מהדרגים היותר גבוהים?

תקציב של 2000+-

הבנתי שיש את הסמסונג 959NF אבל רוב הסיכויים שלא במלאי, אם אין אותו במלאי מה המסך הטוב ביותר שמתאים לתקציב שבא אחריו?

Kodi אני הזמנתי את ה 959NF בשבוע שעבר מ KTL ואספתי אותו השבוע ככה שאין לי ספק שהוא נמצא במלאי של היבואן :).

אני די בטוח שכל החנויות שמפרסמות אותו בזאפ אכן יכולות להשיג אותו:

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=4457&gsid=10-4

לגבי הטיב אני עדיין לא יכול לתת חוות כי הוא עדיין סגור בקרטון (ממתין בסבלנות למחשב החדש), אם תרצה אני אפרסם משהו בהמשך השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למיצובישי - אני מאמין שבמקור זה מסך משובח אבל לפחות 3 בתקופה האחרונה לא היו תקינים (אני ראיתי שניים לפני חודש עם בעיית חדות ולפני יומיים מישהו פה החזיר לחנות בגלל בעיית גיאומטריה (כולם דרך VIDEOSET שדרך אגב סליחה אבל לא כל כך ידעו על מה הם מדברים) אז - יכול להיות שמדובר במשלוח לא מוצלח......בכל מקרה תבדוק ספציפית את היחידה לפני שאתה לוקח הביתה - תראה שלפחות בשבילך היא מספקת את הסחורה.

דרך אגב ראיתי STATEMENT של מיצובישי שב2005 הם כבר לא מייצרים CRT....לא יודע אם זה קשור לאיכות המשובחת שמגיעה לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...