הפרויקט שלי, SilentBob.. בתהליכי בנייה. - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרויקט שלי, SilentBob.. בתהליכי בנייה.

e-Pit@m

Recommended Posts

הכי אהבתי את הרעיון של שקט גמור. אני מוצא את ההארד דיסק כמקור הרעש היחיד במחשב שלי, ואני לא יודע מה לעשות..יש הארד דרייב באס? ;D

מן הסתם זה לא פרקטי לעבודה שוטפת (הארד דיסק לא יעבוד לקריאת קבצים, כנראה) אבל מה יקרה אם נספק להארדדיסק רק 5V במקום 12V? מצטער על הOFF TOPIC הקטן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכי אהבתי את הרעיון של שקט גמור. אני מוצא את ההארד דיסק כמקור הרעש היחיד במחשב שלי, ואני לא יודע מה לעשות..יש הארד דרייב באס? ;D

מן הסתם זה לא פרקטי לעבודה שוטפת (הארד דיסק לא יעבוד לקריאת קבצים, כנראה) אבל מה יקרה אם נספק להארדדיסק רק 5V במקום 12V? מצטער על הOFF TOPIC הקטן :)

<Off Topic>

ההארד דיסק כנראה לא יעבוד..יש לי הארד דיסק ישן של , כשאני אסיים את הFanBus אני אבדוק אם הארד דיסק יכול לעבוד ב5V..

</Off Topic>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרויקט באמת יפה, מושקע ומסודר מאוד מבפנים (וגם נקי, ללא אבק!)

אבל סתם שאלה, הידית במארז, ליד החלון, היא באמת פותחת אותו? ויש לידה גם מנעול, הוא עושה משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<Off Topic>

ההארד דיסק כנראה לא יעבוד..יש לי הארד דיסק ישן של , כשאני אסיים את הFanBus אני אבדוק אם הארד דיסק יכול לעבוד ב5V..

</Off Topic>

לא מומלץ, אתה תהרוג אותו.

פרויקט באמת יפה, מושקע ומסודר מאוד מבפנים (וגם נקי, ללא אבק!)

אבל סתם שאלה, הידית במארז, ליד החלון, היא באמת פותחת אותו? ויש לידה גם מנעול, הוא עושה משהו?

תודה רבה על המחמאות,

ואכן כן הידית נשארה פעילה למרות השילוב בפרספקס, ..וזה דרש גם לא מעט עבודה.

בכןל אופןף מארז מדהים. רק אני לא יודע מה עושה הפונקציומטר הזה או מה שזה לא יהייה..אשמח להסבר!

ה"פונקציומטר הזה או מה שזה לא יהייה".. הוא פיר לשאיבת אוויר ופוטנציומטר מרכזי .

כלומר, אם אתה מכיר את מבנה האנרמקס וזוכר כי קיבל זוג מאווררים בתחתית המארז אחד מעל השני.. אם תראה אצלי בנוסף לשתי ה-80מ"מ יש 92מ"מ נוסף אשרדוחף אוויר, והוא בעצם תופס את מקומם של הכוננים הקטנים ה"חיצוניים" אשר מכילים לרוב כונני 1.44".

בלכ אופן הוא הוצב שם... והורדתי את זוג המכסים של הם בכדי לאפשר לו "מרווח נשימה"..

ואז הדלת יצאה שם מחסום.

אז "תקעתי " את הפוטנציומטר במרכז.. ובדלת עשיתי חור ....60מ"מ ומאחורי החור דחפתי גריל שהורדתי לא את המרכז .. ולשם נכנס בצורה מושלמת כאשר הדלת נסגרת במרכז הפוטנציומטר..

כשמכל החלל הזה מציף אור של לד אולטרא ברייגט אדום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לצבוע את כל השילדה הפנימית של המארז בצבע שדומה לנחושת.

ניסיונות העבר, ראה בגלרייה את רפויקט BlackIce מוכיחים כי צביעה של השלדה אם היא לא נעשית בתנור תכשל כישלון נחרץ.

נ.ב, אל תישכח כי כל פנים המארז הולך לקבל בידוד מושלם אז גם ככה צביעה תהייה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...