אפשרויות לחיים בגיל 17.... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשרויות לחיים בגיל 17....

SixKiller

Recommended Posts

שלום...

עוד חודשיים יש לי כבר 17....

ואין בית ספר...

רציתי לדעת אם מישהו פה התעסק עם דברים כאלה..(בטוח שכן)

אני רוצה לדעת איזה אפשרויות יש שקשורות לצבא או משהו כזה..

להתגייס מגיל כזה... או להירשם למשהו שקשור לצבא.. ולהמשיך אותו אח"כ

אתר עם פרטים.. וכאלה...

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש כזה דבר שקוראים לו עבודה

שאתה עובד אתה מרוויח כסף וכיף לך

כדי לך לנסות

לא ממש התכוונתי לכיוון הזה...

אבל זה גם דרך...

איזה עבודות נורמליות אפשר לעבוד בגיל כזה?...

לחלק עיתונים?..

\:

אני מדבר כל עיסוק שלם..

של חצי יום... לא שעה בשבוע....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלאו, אפשר להתגייס בגיל 17, בהתנדבות. בד"כ מי שעושה את זה, נדיר ככל שזה יהיה, הם חברה' ללא משפחה שאינם מוצאים את עצמם מתאימים למסגרת ביה"ס ונושרים בי"א-י"ב ומתגייסים כי הם באמת לא יודעים מה לעשות עם עצמם. פנה ללשכת הגיוס תל-השומר להתייעצות והקדמת מועד הגיוס. רק תחשוב טוב אם ב-א-מ-ת מתחשק לך עכשיו. גם אני סיימתי בי"ס שנה וחצי לפני הגיוס אז למדתי עוד קצת במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלאו, אפשר להתגייס בגיל 17, בהתנדבות. בד"כ מי שעושה את זה, נדיר ככל שזה יהיה, הם חברה' ללא משפחה שאינם מוצאים את עצמם מתאימים למסגרת ביה"ס ונושרים בי"א-י"ב ומתגייסים כי הם באמת לא יודעים מה לעשות עם עצמם. פנה ללשכת הגיוס תל-השומר להתייעצות והקדמת מועד הגיוס. רק תחשוב טוב אם ב-א-מ-ת מתחשק לך עכשיו. גם אני סיימתי בי"ס שנה וחצי לפני הגיוס אז למדתי עוד קצת במקום.

מה למדת ואיפה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציונים יש ? להתקבל לטכניון יש ? פסיכומטרי יש ? סבבה, אחלה בריבוע. - לא ? אז להשלים מה שצריך שיהיה סגור בקטע הזה (אם לימודים גבוהים זה הקטע כמובן)

כסף יש ? לטוס לחו"ל לבד או עם חברים, לעשות את הפאן של החיים. (אם זה לטיול של כמה חודשים או לעבודה או לימודים בחו"ל - בשביל נסיון חיים והכיף והחוויה של ההתנסות)

כסף אין ? לעבוד... איפה ? מה שמתאים, תלוי בידע שלך, אם יש לך ידע מועט במחשבים, אפשר לעבוד בתמיכת של איזה ספקית (אני עובד בנטויז'ן חיפה למשל) למלצר (אולמות אירועים או סתם מסעדות או בתי קפה)

אם לימודים גבוהים זה ממש הקטע ואין בעיה כספית - אפשר להקדים גם את זה ממש, כלומר ממש להתחיל ללמוד באוניבריסיטה או מכללה כרגע (אם הציונים מאפשרים זאת).

זמן הוא מצרך מאוד יקר, מנסיון, צריך לנצל עד תום את הזמן ספייר שיש לך

יש אנשים בגיל 25 שרק עכשיו משלימים פסיכומטרי, גרים עדיין אצל ההורים, ועובדים תמורת משכורת מינימום ובקושי מצליחים לחסוך משהו - לדאוג לא להגיע למצב שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...