איך אפשר לבלום טורנדו ? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לבלום טורנדו ?

HeaT-SinK

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן , ואולי נמצא את דורוטי

ואולי נקרא ב- מה זה טורנדו ולא נבלבל בינו לבין הוריקן?

את פלורידה מפרקים הוריקנים. טורנדו משפיע על שטח קטן בהרבה. אני בספק אם יש בכלל לטורנדו "עין סערה".

פצצה גרעינית לתוך סופה? ואם לא תעצור אותה? לא רק שהיא תגרום לנזק הרגיל שלה אלא גם הוספת לזה נשורת רדיואקטיבית בכל מקום בו הסופה עוברת.

מן הפח אל האמאמאמאמא של הפחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פצצה גרעינית פצצת הדף- הרבה דלק שנשרף במהירות ודוחף את האויר מחוץ לטורנדו

לטורנדו יש עין הסערה..לא ראית טוויסטר?

גם טורנדו הוא מערכת יחסית קטנה אין בעיה לעוף מעליה טרונדו מתחיל ב10 אלף רגל בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדורוטי..

סליחה על הבורות שלא ידעתי שהוריקן העיף את הבית שלה ולא  טורנדו   ::)

לא התכוונתי שהוריקן העיף את הבית שלה, פשוט באיזשהו שלב בילבלתם לגמרי בין שתי התופעות וההודעה שלך הייתה מנוסחת בצורה כזאת שאפשרה ציטוט עם תגובה עוקצנית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואולי נקרא ב- מה זה טורנדו ולא נבלבל בינו לבין הוריקן?

את פלורידה מפרקים הוריקנים. טורנדו משפיע על שטח קטן בהרבה. אני בספק אם יש בכלל לטורנדו "עין סערה".

פצצה גרעינית לתוך סופה? ואם לא תעצור אותה? לא רק שהיא תגרום לנזק הרגיל שלה אלא גם הוספת לזה נשורת רדיואקטיבית בכל מקום בו הסופה עוברת.

מן הפח אל האמאמאמאמא של הפחת.

באמת רציתי להגיד את זה.

בפלורדיה עד כמה שאני יודע אין בכלל טורנדו, יש רק הוריקנים כי זה איזור טרופי.

טורנדו יש במערב התיכון בארצות הברית (דרום-מרכז היבשת).

טורנדו זאת סופה מאוד מדויקת שפוגעת באיזור קטן כתוצאה ממפגש בין אוויר קר/יבש/חם ובתנאים מסוימים מאוד (בדרך כלל גם יורד גשם באותו זמן), המיקום והחיזוי של הסופה הוא כל כך קשה וזה כמעט בלתי אפשרי לעשות משהו נגד זה (מבחינת הגנה לתושבים), לעומת ההוריקנים שמתפתחים לאט בלב הים ומגיעים ליבשת... גם הטורנדו נמשך גג שעה +-, לפעמים דקות... איך תעצרו את זה?

לזרוק פצצת אטום זה רעיון מצחיק, למרות שאני בטוח שאם תזרקו פצצת אטום זה יעצור כל מזג אוויר סוער אפשרי ^_^

ת'אמת נראה לי שאפילו אפשר להפסיק גשם עם פצצות אטום.

אבל זה לא אפשרי כי זה יהרוג את כל מי שבסביבה 8) ואם אין אנשים בסביבה זה יזהם אותה וגם חוץ מזה לאף אחד לא אכפת מטורנדו כשהוא לא מסכן אף אחד אז למה לנסות לעצור אותו?

בקיצור תשכחו מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנדו אף 5 שעובר באמצע עיר יכול להרוג מאות ולהשאיר הזק של מילארדים ברכוש.. וזה קורה האחרון היה ב96 ככה שזה לא מד"ב

אם פצצת הדף מדויקת לתוכו אולי תפגע בקצת אנשים וברכוש אבל תפסיק את ההוריקן נראה לי שינסו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית אפשר לעצור טורנדו/הוריקן

אם אני זוכר נכון הם נוצרים בעקבות הפרשי טמפ' באטמוספרה + תנאים מתאימים

אם אתה משנה את הטמפ' , נגיד בעזרת פצצה טרמית (תחליטו אתם מה אתם מעדיפים יש תמיד מימן , המון חום 0 קרינה)

שולחים אותה על טיל בליסטי (יוצא מהאטמוספרה ונכנס חזרה , כך שאין בעיות במשלוח שלה)

ומפוצצים אותה בתוך אין הסערה , החום אמור לבטל את הפרשי הטמפ' ולפחות להחליש אותו.

למרות שאין מושג מה יהיו התוצאות אחרי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאורטית אפשר לעצור טורנדו/הוריקן

אם אני זוכר נכון הם נוצרים בעקבות הפרשי טמפ' באטמוספרה + תנאים מתאימים

אם אתה משנה את הטמפ' , נגיד בעזרת פצצה טרמית (תחליטו אתם מה אתם מעדיפים יש תמיד מימן , המון חום 0 קרינה)

שולחים אותה על טיל בליסטי (יוצא מהאטמוספרה ונכנס חזרה , כך שאין בעיות במשלוח שלה)

ומפוצצים אותה בתוך אין הסערה , החום אמור לבטל את הפרשי הטמפ' ולפחות להחליש אותו.

למרות שאין מושג מה יהיו התוצאות אחרי זה.

וכל זה תוך כמה דקות?!

חוץ מזה שמה שאתה מדבר עליו יקר מדי..

לא יותר פשוט לבנות בתים חסינים יותר?

ולפי דיעות חדשות של מדענים הזיהום הכבד שיש בכדור הארץ הוא אחד הגורמים לכך שבפלורידה יש יותר מדי שופות (טורנדו/הוריקן, לא שהבנתי מה ההבדל).

אז להשמיד את העולם עם פצצת אטום פעמיים שלוש בשנה עדיף על לתקן את העולם שלנו?

כבר עדיף לפנות את המקום, וכך ההוריקן לא יפגע באף אחד. במילא פצצות אטום ימנעו מהתושבים לגור שם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...