סקר: מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בישראל? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בישראל?

nice

מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?  

416 הצבעות

1. 1. מהי ספקית האינטרנט הטובה ביותר בהתחשב במהירות,יציבות הקו,והתמורה למחיר?

• בזק בינלאומי
    • נטוויזן
    • אקטקום
      0
    • אינטרנט זהב
    • ברק 013
    • 012.net
    • אחרת

Recommended Posts

לא לא אני לא מדבר על קובץ המחשת מהירות שדווקא תתפלא שהוא כן ממחיש.

כי למשל כשהייתי עם נזק בילאומי ב 750K התייצב לי על 83.5 בהמחשת מהירות שלהם, של אחרים וגם שרתים חזקים

אז אתה מבין?

בכל מקרה אני בד"כ בודק את זה עם TUCOWS.

עריכה:

וגם לחו"ל - לא יורד מ 190KBps עם כבלים ו012 - מכל אתר שאפשר להגיע אליו למהירות כזו.

התכוונת ל KBps ולא ל Kbps

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סליחה על ההודעה הכעוסה. פשוט הייתי ממש ממש מעוצבן.

לאחר בירורים עם שלושה נציגים של ,אחת מהן הבינה שזה לא מקרה רגיל (למרות שגם לכל האחרים הסברתי יפה מאוד) והפנתה את התלונה של לדרג יותר גבוה.

אני רק מקווה שאני אגמור עם השטויות של נזק כדי שאני לא אפספס את המבצע של ברק (כרגע הפסקתי את החשבון,כדי שאני לא אתקע עם שניים).

אני רק רוצה לציין לטובת נזק,שהם התקינו בימים האחרונים עוד רוחב פס,ככה שהעומס הנורא שהיה אצלם כבר לא קיים.

כך או כך אני רוצה לעבור לברק,שם אני יכול לשלם רק 35 שקלים לחודש למשך שנה.

Gnome תהיה בטוח שאני עוד אשלח לך הודעה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההודעה הכעוסה. פשוט הייתי ממש ממש מעוצבן.

לאחר בירורים עם שלושה נציגים של ,אחת מהן הבינה שזה לא מקרה רגיל (למרות שגם לכל האחרים הסברתי יפה מאוד) והפנתה את התלונה של לדרג יותר גבוה.

אני רק מקווה שאני אגמור עם השטויות של נזק כדי שאני לא אפספס את המבצע של ברק (כרגע הפסקתי את החשבון,כדי שאני לא אתקע עם שניים).

אני רק רוצה לציין לטובת נזק,שהם התקינו בימים האחרונים עוד רוחב פס,ככה שהעומס הנורא שהיה אצלם כבר לא קיים.

כך או כך אני רוצה לעבור לברק,שם אני יכול לשלם רק 35 שקלים לחודש למשך שנה.

Gnome תהיה בטוח שאני עוד אשלח לך הודעה כזאת.

עוד משהו וזה שיש להם 39 ש"ח לחודש ל 1.5 מגה לשלוש חודשים ללא התחייבות.

בבזק אתה משלם רק 60, כך שזה יותר יקר לך רק באיזה 14 שקל ויש לך כפול מהירות. מומלץ, רק תזכור עוד 3 חודשים להחליף כי זה ישר

קופץ ל 99. תהנה ובהצלחה עם נזק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה המספרים האלה?

לבזק אני משלם 63 שקלים לחודש על אחד וחצי,לברק אני רוצה לשלם 35 שקלים לחודש על 750 קסל"ש.

העניין הוא שאני לא מוריד קבצים,אני לא צריך את רוחב הפס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח ותיק של זהב - חמש שנים לא הולך ברגל

כנראה שמאז שהחברה הקטנה הזאת קיבלה רשיון לשיחות לחו"ל , הם שכחו את הלקוחות

אני משלם לזהב 59 ש"ח על 750k , חודש הבא זה אמור לקפוץ ל 79 ש"ח , מחיר שכבר אז ששדרגתי ל 750 מ 256 לא נראה לי סביר , אבל אמרתי שמאחר שיש לי התחייבות רק לחצי שנה , אמרתי לעצמי שפשוט אני ארמוז להם שישאירו את ה 59 או ש...

חבילות הגלישה שונו מאז , והיום באותו מחיר אני מקבל 1.5k, זהב לא טרחו להודיע לי , זוהי חמדנות לשמה

אני כמובן אדרוש מהם לעלות את הרוחב פס ללא תמורה (כמו שמגיע ללקוח חדש) , אבל אני קצת אתקשה לסלוח להם על הנסיון לעשוק אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילות הגלישה שונו מאז , והיום באותו מחיר אני מקבל 1.5k, זהב לא טרחו להודיע לי , זוהי חמדנות לשמה

אני כמובן אדרוש מהם לעלות את הרוחב פס ללא תמורה (כמו שמגיע ללקוח חדש) , אבל אני קצת אתקשה לסלוח להם על הנסיון לעשוק אותי

חביב , זה לא לעשוק, זה אומר שאתה לא צרכן חכם :-)

החברה לא צריכה להודיע לך כלום מעבר לחוזה שלך עימה, יש לה עוד 150 אלף לקוחות והיא לא יכולה להודיע לך "ירד המחיר" - כי היא חברה עסקית וסומכת על לקוחות ישנים( Sleeping) שישלמו מחיר מחירון לחברה .

לא עושקים ולא כלום, אתה צריך להיות מעודכן במחירי השוק ולא לחתום להתחייבויות ארוכות ואתה צריך להיות אחראי להתקשר ולדרוש הורדה למחירי שוק ריאליים ולא אף אחד אחר - "לקוח ותיק" חח

אתה יודע כמה פעמים אני שומע את זה ? מתוך ה150 אלף לקוחות שלהם או כמה שיש אני סמוך ובטוח ש50 אחוז "ותיקים".

אז במקום להתלונן על "עשיקה" ו"גניבה" שים פתק על המקרר, ותבקש שבנימוס להוריד מחיר כי המתחרים מציעים בXX ש"ח.

יום טוב ובהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

אם תתקשר לבזק בינלאומי ותודיע להם שאתה לא מרוצה הם יביאו לך 3 חודשים של שירות האנטי וירוס בחינם,אם תגיד שהשירות גרוע,הם יביאו לך שלושה חודשים בחינם,ואם תגיד שאתה רוצה לדבר עם סמכות גבוהה יותר,כי כל מה שאתה רוצה זה להתנתק הם יגידו לך "מה שיש לך עכשיו זה טוב מספיק".

זאת הייתה השיחה שלי עם .

נ.ב.

היום דיברתי עם "סמכות בכירה יותר" והעיפו אותי מהמבצע הדפוק שהם ארגנו לי בלי שאני אדע.

מחר אני אתנתק ואעבור לברק.

נ.ב. ב

למרות שידרוג רוחב הפס שלהם "לשש גיגה בייט" (לגולש,כך אמר לי הנציג) הגלישה עדיין דפוקה בשעות העמוסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביב , זה לא לעשוק, זה אומר שאתה לא צרכן חכם :-)

לא עושקים ולא כלום, אתה צריך להיות מעודכן במחירי השוק ולא לחתום להתחייבויות ארוכות ואתה צריך להיות אחראי להתקשר ולדרוש הורדה למחירי שוק ריאליים ולא אף אחד אחר - "לקוח ותיק" חח

אתה יודע כמה פעמים אני שומע את זה ? מתוך ה150 אלף לקוחות שלהם או כמה שיש אני סמוך ובטוח ש50 אחוז "ותיקים".

אז במקום להתלונן על "עשיקה" ו"גניבה" שים פתק על המקרר, ותבקש שבנימוס להוריד מחיר כי המתחרים מציעים בXX ש"ח.

יום טוב ובהצלחה  :xyxthumbs:

א - גיליתי את זה בזמן , ואני לא הולך לשלם 70 ומשהו שקל תמורת 750k

ב - 6 חודשים התחייבות זה סביר ביותר , במיוחד שבחצי שנה הראשונה המחיר היה סביר

ג - הם הסכימו לתת לי 1.5k ב 70 ש"ח עם חצי שנה התחייבות שזה עדיין יקר ולכן אני הולך לעזוב אותם

ד - יש על זה כתבה בוואי נט ,

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2932011,00.html

ה - עושק פירושו בין השאר הוא להפלות לרעה , וזה בדיוק מה שקורה , לקוח חדש משלם פחות ממני על אותו מוצר , בגלל זה אני אגיד להם יפה שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נן - הכתבה רק מחזקת את דבריי שאתה צריך להיות עם האצבע על ההדק (או מספר הטלפון של שירות הלקוחות של כל חברת תקשורת) ימים ספורים לפני תום המחיר המוזל, כדי לדרוש לקבל מחיר מוזל להמשך - כתנאי להשארות באותה חברה.

אחריותך הבלעדית - ועוד משהו - בשבוניות שאתה מקבל היתה רשום תום תאריך המבצע דרך אגב - חודש לפני שהוא נגמר לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...