מחשב נייד VS מחשב שולחני - מה יותר מתאים לקחת לצבא? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד VS מחשב שולחני - מה יותר מתאים לקחת לצבא?

Chymes

Recommended Posts

אני עם ido

ה

פיטרון הכי טוב זה xbox עם אתה יודע איך להתעסק איתו

אתה יכול לעשות לו מיליון ואחד דברים

1. לשים לו media center מיוחד שינגן divx , xvid, והכל ... (את כל מה שאני יגיד עכשיו יש לחבר בלי שהוא פרץ את זה עם המודציפ הוא פרץ את הXBOX באיזה אופן שעם תרצה לדעת אני יכול לשאול אותו)

2.כן אולי זה קצת יותר גדול ומגושם מה PS2 אבל זה עדין דיי מופקטי ממחשב והכל אתה יכול לקנות לו תיק והכל

ובלילה לשים אותו מתחת למיטה בתוך תיק ולנעול אותו עם מנעול או משהו ( כמו שעשינו לקיתבקים בתירונות )

3. כן טלויזה זה יכול להיות בעייתי, אבל אולי איזה יום אחד תבקש ממהורים שבביקור שלהם יקפיצו לך אותה או לארגן ביקור מיוחד

שיקפיצו לך אותה .

4.משחקים אתה יכול "לגבה" משחקים על ההרדיסק של ה כנל לסרטים (יצריך אותך לקנות HD חדש ושלים יש הוראות גם איך לעשות את זה , האקסבוקס מגיע עם 8 גיגה מומלך בין 40 ל 80 גיגה לשים ) ויהיה לך איזה משחק שתרצה .

5. אקסבוקס היא מכונת משחקים מעולה ! אתה מאוד תהנה! דבר חשוב תשיג 2 גוייסקטיקים , תמיד יותר כייף לשחק עם כמה אנשים.

xbox+ הרדיסק חדש + 2 גוייסקטיקים יצאו לך בערך 2000 שקל ...

אבל זה שווה את זה... לדעתי יהיה לך מדייה סנטר כמה בן זונה! האקסבוקס הזה יודע לעשות הכל!! זה מדהים!.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה מעולה! עכשיו נזכרתי ששמעתי על מוד שמאפשר לבוקס לקרוא את כל הפורמטים. אז אם אקנה בוקס + 17 אינץ לא כל כך יקרה (400 ש"ח גג), אני אקבל את כל היתרונות של ומערכת ביתית. אולי אוסיף גם רמקולים איכותיים ובכלל יהיה לי בית בבסיס.

תודה!

איפה אפשר לקנות בוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אחי אבל בצבא במפורש אסור אבל אסור להביא מחשב (או שאסור פשוט לחבר אותם לאינטרנט) שזה אותו דבר מחשב בלי זה לא מחשב... אבל בכל אופן לפני שראיתי את המפרטים בדקתי את הכרטיס מסך שזה לא משהו שם (גרוע) לא יודע איזה משחקים טובים יעבדו לך שם. ועוד בלי מחשב הזה הולך לפח ואם אתה כבר קונה מחשב... תקנה משהו רציני אז כך. עוד כחודשיים שלושה אמור לצאת ה6600gt mobile (לניידים) אז הייתי אומר שאתה צריך לחכות ואם אתה באמת רוצה אותו לך לארה"ב תהנה שם לפני הצבא ותקנה אותו בזול. ואם אתה לא גדול יש את הr9600p שבksp אם אני לא טועה...תראה בעמוד הראשי- ואז יהיה לך שם כמה מפרטים לך לאחרון הוא גם עם dothanl 1.7 (זה טוב מאוד!) מפרט חמוד ב8 אלף זה באמת משהו שהייתי לוקח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שאפשר להביא מחשב שולחני או נייד לבסיס. שנית, אין לך מושג על מה אתה מדבר. אני לא משחק ב-FPS. אני שונא 99.9% ממשחקי FPS. אני משחק בעיקר במשחקי תפקידים ואסטרטגיה קלאסיים ובשבילם אפילו כרטיס מסך עם 4 מגה מספיק. וכן, אפשר לעשות בנייד באמצעות הפלאפון. זה יהיה במהירות 56K, אבל עדיין יותר טוב מכלום.

עריכה:

ומה לעזאזל אתה נותן לי? אין חנות מקצועית שמתמחה ב-X-BOX? (משהו בסגנון פריק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...