סקר : איזו יצרנית גופי קירור אתם מעדיפים? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : איזו יצרנית גופי קירור אתם מעדיפים?

J.a.C.k

Recommended Posts

אתם אנשים צבועים תחת. אני בטוח ב100% שאם עכשיו יצא לקולר מאסטר סינק חדש שיהיה זול ויותר טוב מהTR (לא משנה איזה. נגיד הXP120 כי הוא הTOP שלהם) ואני ישאל אותכם איזו חברה אתם הכי אוהבים אני לא יתפלא אם כולכם יהיו אם הסינק החדש של קולר מאסטר.

לדעתי זה מטופש לאהוב חברה. אם כבר אז לאהוב מוצר וגם זה נראה לי מטופש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אנשים צבועים תחת. אני בטוח ב100% שאם עכשיו יצא לקולר מאסטר סינק חדש שיהיה זול ויותר טוב מהTR (לא משנה איזה. נגיד הXP120 כי הוא הTOP שלהם) ואני ישאל אותכם איזו חברה אתם הכי אוהבים אני לא יתפלא אם כולכם יהיו אם הסינק החדש של קולר מאסטר.

לדעתי זה מטופש לאהוב חברה. אם כבר אז לאהוב מוצר וגם זה נראה לי מטופש.

זה לא ישנה לי אם יהיה דגם או שניים מוצלחים אצל יצרנית מסויימת

אני ממליץ המון על הזלמן 7000 זה עדיין לא אומר שזלמן יצרנית הקירור שאני הכי "אוהב"

לקולרמסטר יש מספר דגמים נחמדים, וגם ליצרניות האחרות

אבל אצל טרמלרייט אני אוהב את כל קו המוצרים, או לפחות את רובם.. אני חושב שכמעט כל סינק שהם הוציאו הוא סינק מוצלח

המחירים שלהם לא כאלה בשמים.. סבירים לאנשים שבאמת צריכים איכותי ומוכנים להשקיע בהתאם, מי שלא מוכן להשקיע שיחייה עם הסינק ב70 שקל שהוא קנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thermalright, ולא בגלל הXP-120, אני לא אוהב את הסינק הזה, בעיקר בגלל שכולם חושבים שהוא כזה טוב בכל מצב, והוא לא, עם קירור רועש הSP-94 יותר טוב, ועליו אני זוכר לה חסד. אגב, את TT אני שונא שונא שונא, הקירורים שלהם מעצבנים אותי (כן, זה מוזר) ואני חושב שהמארזים שלהם מכוערים. בגלל זה גם אני לא חושב שאני אקנה מהם :silly:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...