מה אתם אומרים על המפרט הבא ב-5150 ש"ח למשחקים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הבא ב-5150 ש"ח למשחקים

Tomik

Recommended Posts

אחי,

עם כל הכבוד לamd,ועם כל הכבוד לAti ועם כל הכבוד לEPOX

AMD עושים רק בעיות היום ואתם יכולים להתווכח זה עובדה!

Epox אפילו לא ברבע של אולי רק הנתונים כמו של אבל הלוח עצמו אין מה לדבר,אני מדבר עפ"י עובדות!

וATI די משתווה לNvida,אך לבן דוד שלי יש 5900 וגם לחבר שלו ושתיהם מרוצים!!מאוד!!!!!!!

אז אחי אני לא משנה למה שהצעת!

בכל זאת !

תודה על ההצעה

אתה טיפש ואתה לא יודע על מה אתה מדבר , ואתה לא יכול להתווכח זה עובדה! . (המסקנה הוסגה עקב ההודעה שכבת , לי לפחות יש הוכחות* :xyxthumbs: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי,

עם כל הכבוד לamd,ועם כל הכבוד לAti ועם כל הכבוד לEPOX

AMD עושים רק בעיות היום ואתם יכולים להתווכח זה עובדה!

Epox אפילו לא ברבע של אולי רק הנתונים כמו של אבל הלוח עצמו אין מה לדבר,אני מדבר עפ"י עובדות!

וATI די משתווה לNvida,אך לבן דוד שלי יש 5900 וגם לחבר שלו ושתיהם מרוצים!!מאוד!!!!!!!

אז אחי אני לא משנה למה שהצעת!

בכל זאת !

תודה על ההצעה

אחחחחח..........כל כך צעיר, כל כך חובבן, כל כך מבסס תעובדות שלו על כלום!

אז הנה לך כמה עובדות! מזיינ** את במשחקים (הוחכה בתמונה)! המעבד היחיד שעושה בעיות זה הפרסקוט של הוא יותר תנור מאשר מעבד, אפוקס עושים לAMD לוחות NF3 ואינטל עושים לAMD לוחות עלובים ויקרים שמבוססים על VIA מגעיל. תבין, שאתה משלם על זה 70 אחוז לוח ו30 אחוז שם. 9800 פרו לוקח בלי למצמץ 5900!!

3453.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1) אם אתה קונה אינטל פרסקוט רצוי מאוד:

א) מאוורר איכותי ושקט כמו למשל זלמן כדי שהמעבד לא יתחמם וכדי שלא יהיה לך רעש מעצבן מהמאוורר המקורי בזמן שהוא מתחמם. הרי אתה הולך להעביד אותו קשה - לא לכתוב עליו מסמכי אופיס.

ב) מארז איכותי עם אוורור טוב וספק 400 וואט לא גנרי.

זה יהיה מארז מצויין:

http://noacomp.co.il/Product.asp?productid=1356&catcode=270

2) בתור חובב מושבע של אינטל אני יכול להגיד לך שני דברים:

א) האינטל 3 גיגה יקח את כל המשחקים בקלילות (אל תשכח קרור איכותי) ומי שאומר לך אחרת יסלח לי.

ב) למשחקים עדיין עדיף ה 64 ביט. וזה עם כל הכבוד לאינטל.

3) כרטיס המסך שלקחת הוא בסדר גמור, אבל תקשיב לכל מי שאמר לך פה לקחת 9800פרו כי התמונה שלו יותר טובה וכי הוא כרטיס יותר חזק משמעותית ובמשחקים מה לעשות כרטיס המסך יותר חשוב מהמעבד.

4) אתה מקבל שני דיסקים? אחד רגיל ואחד SCSI?

5) במקום נגן וצורב, קנה צורב טוב (של NEC3500A או LG4120B)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...