איך המפרט הבא ב-7900 ש"ח למשחקים כבדים ללא מסך - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הבא ב-7900 ש"ח למשחקים כבדים ללא מסך

the kon

Recommended Posts

אתה שוב פעם לא קורא מה כתבתי.

1) מעבד 3.2E עם קרור טוב והלוח שהמלצתי ישאיר את מה שהצעת הרבה מאחור.

2) אני יודע שלמשחקים ה 6800 יותר חזק. אבל שוב תקרא מה אני כותב, אם המוד מצליח הוא יקבל כרטיס שגם יהיה לא רע למשחקים וגם חזק לגרפיקה. כנראה יותר מה 6800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה שוב פעם לא קורא מה כתבתי.

1) מעבד 3.2E עם קרור טוב והלוח שהמלצתי ישאיר את מה שהצעת הרבה מאחור.

2) אני יודע שלמשחקים ה 6800 יותר חזק. אבל שוב תקרא מה אני כותב, אם המוד מצליח הוא יקבל כרטיס שגם יהיה לא רע למשחקים וגם חזק לגרפיקה. כנראה יותר מה 6800.

על פי מה אתה מבסס את זה?? אתה הבאת מעבד 3.2 ולוח p4p800 ואני הבאתי 3.4 775 ולוח תומך 915 אין ספק שהמפרט שלי ישאיר לשלך רק אבק.

כאילו תחשוב על זה, למה שאינטל ייצרו את ה3.4 775 שלהם פחות חזק מה3.2 E. למה שאסוס ייצרו לוח יותר יקר ופחות טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא פחות טוב. הוא יותר טוב. אבל, היתרון שלו עדיין לא בא לידי ביטוי ממשי כי בהרבה אפליקציות המערכת הישנה יותר חזקה, וכי הזכרונות שלו מאוד יקרים ועם תזמונים גבוהים.

ככל שמהירות ה DDR2 תגדל (למשל ל 677) והתזמונים ירדו, והגמישות של ה DDR2 תעלה (כרגע הם מאוד לא גמישים), ויצאו מעבדים יותר חזקים ומהירים, עם סטפינגים חדשים, ו COOL N QUIET , ויותר קאש, היתרון יבוא יותר לידי ביטוי בהרבה אפליקציות.

תסתכל פה על ההשוואה ותראה את מבחני ה SPECVIEWPERF לגרפיקה 3D (בתחתית הדף). בכולם חוץ מאחד הוורסיה הישנה לוקחת בענק. בכולם חוץ מאחד ב 3D המערכת הישנה משאירה את ה 915 ו 925 הרבה הרבה מאחור. ההבדל בין מעבד 3.2 ל 3.4 יהיה קטן וההפרש במחיר גדול.

במשחקים זה לכאן ולכאן.

http://www.digital-daily.com/cpu/intel-cpu-lga775/index04.htm

עריכה: כשאני אומר לכאן ולכאן אני מתכוון ל 775 עם ב 533. לא ל 915 עם DDR1 שאוכל אבק ברוב האפליקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DDRII יקר מאוד. תסתכל על התוצאות ותראה שברובן ה 533 לא נותן תמורה אם כי משפר משמעותית את המצב . 667 יקר מאוד ועדיין אין לו תמיכה בציפסטים. אני בטוח שתהיה לו - מתי? לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא מחיר סביר. במחיר הזה הוא מקבל 2 גיגה DDR1 400 או לחילופין גיגה של ל OC שיעזרו לו לעלות גבוה מאוד עם תזמונים נמוכים.

אם כבר הייתי משלם יותר ומקבל את ה 667 ונהנה ממננו אולי כאשר ואם יצא עדכון לביוס. אבל, המחירים מטורפים כי זה עדיין חדש. 3000 שקל לגיגה.

דרך אגב, קרור נורמלי ל 775 עדיין לא הגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה integral

קח תמפרט שלי תשנה בו מה שנראה לך ותביא כי פשוט אני רוצה שמישהו יעשה שינויים שנראים לו שיעשו את המחשב יותר טוב

שמע, אתה צריך להחליט, אתה רוצה אפשרויות שדרוג למעבד וזכרון או אתה רוצה מערכת לא פחות חזקה עכשיו אבל עם יותר תמורה לכסף.

עוד שאלה זה האם המוד באמת עובד ומה חשוב לך יותר, משחקים או גרפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה צריך להחליט, אתה רוצה אפשרויות שדרוג למעבד וזכרון  או אתה רוצה מערכת לא פחות חזקה עכשיו אבל עם יותר תמורה לכסף.

עוד שאלה  זה האם המוד באמת עובד ומה חשוב לך יותר, משחקים או גרפיקה.

תשדרג מה שנראה לך כדי שיהיה יותר טוב תשנה תוריד תוסיף רק שלא יעבור את המחיר המקורי

גם משחקים וגם גרפיקה אבל שהיה חזק מאוד לשניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיבו יש לי במחשב הישן כונן של epo x16, CD-ROM x48

צורב רגיל של ricoh 16*10*32

ודיסק קשיח של WD 40 G 5200RPM

כולם בני 2-3 שנים

אז רציתי לדעת מה לעשות אים עם להוסיף למחשב החדש או למכור אותם ועם להוסיף אז זה לא יקשה\יאט את המערכת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לדבר עם נועה. אם לא יאפשרו לך לבדוק את המוד זה בעייתי. לא הייתי רוצה להתקע עם 9800XT כאשר אני יכול לקנות 6800GT.

בכל מקרה אין מפרט שיהיה מושלם למשחקים ולגרפיקה. זה פשוט כרטיסי מסך שונים לחלוטין. אם המוד שנתתי לך יעזור אז  יהיה לך משהו באמצע.

מערכת "ישנה" קיבלת מפרט ואפשרויות.

לדעתי אם אתה רוצה מערכת חדשה, עם אפשרויות שדרוג, אז צריך לחכות קצת. אין אפילו כרטיס מסך אחד נורמלי ל PCI-E למשחקים כדי ללכת על 925 עם DDRII במהירות 533 או במהירות 667. המכסימום שיש כרגע זה X600. אם כבר 775 הייתי רוצה מאוד את אחד הפרסקוטים על הסטפינגים החדשים.

אבל אם אפשרות השדרוג חשובה לך כרגע אז מה שאתה הצעת הכי טוב. מכל הלוחות שראיתי הלוח של ECS הוא היחידי המאפשר גם PCIE וגם AGP, גם DDRI וגם DDRII. כלומר היחידי שמאפשר שדרוגים.

אני מדבר על הלוח הזה:

http://www.gyrotech.co.il/product.php?part=MB364

לא יכול להחליט בשבילך. אני קודם הייתי בודק את אפשרות המוד עם נועה ומשם ממשיך. רק שידעו שמדובר במוד של דרייבר ולא של צריבת ביוס כמו המודים הישנים שהיו מאוד בעייתיים.

טוב תקשיבו יש לי במחשב הישן כונן של epo x16, CD-ROM x48

צורב רגיל של ricoh 16*10*32

ודיסק קשיח של WD 40 G 5200RPM

כולם בני 2-3 שנים

אז רציתי לדעת מה לעשות אים עם להוסיף למחשב החדש או למכור אותם ועם להוסיף אז זה לא יקשה\יאט את המערכת??

את ה תשאיר. כל השאר רק יפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לדבר עם נועה. אם לא יאפשרו לך לבדוק את המוד זה בעייתי. לא הייתי רוצה להתקע עם 9800XT כאשר אני יכול לקנות 6800GT.

בכל מקרה אין מפרט שיהיה מושלם למשחקים ולגרפיקה. זה פשוט כרטיסי מסך שונים לחלוטין. אם המוד שנתתי לך יעזור אז  יהיה לך משהו באמצע.

מערכת "ישנה" קיבלת מפרט ואפשרויות.

לדעתי אם אתה רוצה מערכת חדשה, עם אפשרויות שדרוג, אז צריך לחכות קצת. אין אפילו כרטיס מסך אחד נורמלי ל PCI-E למשחקים כדי ללכת על 925 עם DDRII במהירות 533 או במהירות 667. המכסימום שיש כרגע זה X600. אם כבר 775 הייתי רוצה מאוד את אחד הפרסקוטים על הסטפינגים החדשים.

אבל אם אפשרות השדרוג חשובה לך כרגע אז מה שאתה הצעת הכי טוב. מכל הלוחות שראיתי הלוח של ECS הוא היחידי המאפשר גם PCIE וגם AGP, גם DDRI וגם DDRII. כלומר היחידי שמאפשר שדרוגים.

אני מדבר על הלוח הזה:

http://www.gyrotech.co.il/product.php?part=MB364

לא יכול להחליט בשבילך. אני קודם הייתי בודק את אפשרות המוד עם נועה ומשם ממשיך. רק שידעו שמדובר במוד של דרייבר ולא של צריבת ביוס כמו המודים הישנים שהיו מאוד בעייתיים.

את ה DVD תשאיר. כל השאר רק יפריע.

זה לא הלוח שאני לוקח אני לוקח לוח עוד יותר חזק http://www.ecs.com.tw/ECSWeb/Products/ProductsDetail.aspx?CategoryID=1&TypeID=32&DetailID=459&MenuID=16&LanID=0

רק הבעיה היא שאין לו AGP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בשבילי זה "אל תיגע", אבל רוב מהשהגיע לארץ שלהם עד היום היו הדברים הזולים שלהם. יתכן והיקרים שלהם טובים (גם ראיתי איזה ביקורת טובה עליהם).

הלוח שלך אולי חזק יותר אבל לא ממש תוכל להשתמש בו למה שאתה רוצה כי אני עדיין לא מצאתי כרטיסי PCI-E חזקים. אתה בטוח שהכרטיס מסך שאתה שמת זה PCI-E?

הלוח שאני הצעתי (יש לו גם 1.2A) יהיה גמיש מאוד.

תוכל למשל לקנות עכשיו DDR1 400 עם תזמונים לא רעים (למשל 2 גיגה). תוכל לשים עליו את ה 6800 או את ה 9800 למוד.

אם תרצה תוכל לשדרג ל DDRII (לא יודע כמה זה יתן לך) ותוכל לשדרג ל PCI-E כשתרצה.

כמו שאמרתי לך, תחכה טיפה כי עוד מעט יכננסו עוד דברים מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...