רדי-דיסק MP3 צרובים וטקסט +שליטה בCHANGER 12דיסקים [נקנה לפני כמה שעות.תודה!] - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדי-דיסק MP3 צרובים וטקסט +שליטה בCHANGER 12דיסקים [נקנה לפני כמה שעות.תודה!]

love-its-my-name

Recommended Posts

תראה , דבר ראשון תתאפס על מה שאתה רוצה , אתה גולש מרדיו דיסק לDVD תגדיר צרכים, דבר שני תבדוק בדיוק מה יש לך , נראה לי שקנית ציוד הגברה מחובר למכונית ולא להיפך, רק אם תדע מה יש לך תוכל להתאים ציוד. ברגע שתדע מה אתה רוצה ומה אתה יכול, תתחיל לחפש, עצה קטנה ,ייתכן שלא כדאי לך להתמקד בהתאמה לצ'ינג'ר אם אתה מחפש יכול להיות שכדאי לך למכור אותו ולהוסיף את הסכום לרדיו דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יגיע ל , מדובר באלפי שקלים... בנוסף לזה הוא יהיה חייב להחליף את המגברים המעפנים האלה שהוא קיבל ולזה כבר אין סוף, מגבר טוב היום עולה 1500 שח לפחות

אנחנו יודעים פחות או יותר מה יש לו... מגברים יודעים, צ'ינג'ר יודעים, סאב וופר, ורדיו דיסק נמצא לו...

מה שלא ידוע זה , אבל כרגע זה לא כל כך משנה...

מה שכן אתה צודק בקשר למחליף דיסקים, עדיף באמת למכור אותו ולהוסיף עוד קצת כסף לרדיו דיסק.

בכל מקרה PIONEER בכל מקרה חברה מעולה ברדיו דיסקים... אז במקרה הזה שווה להתאים את הרדיו למחליף דיסקים

אם זה היה של חברה מעפנה, בהחלט לא היינו הולכים לפי המחליף דיסקים

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם עזרת לי במקצת!

קניתי ב-900 שקל את הרדיו דיסק של פיונר - מדגם DEH-P5650MP

הוא אמור לעלות 1700 בחנות אך האנשים שמנהלים את החנות הם חברים של אבא שלי...

המערכת פשוט נפלאה! חיברו את הכול בצורה הטובה ביותר והכול מושלם!

לדגם הנ"ל יש יציאות לשני מגברים וזה היה מאוד חשוב שיהיו לי שני יציאות...

הם חיברו את הסאבוופר ואת הרמקול הענק ובנוסף את שבעת הרמקולים האחרים באוטו וכמו כן הם הגדירו את ההגדרות שצריך.

הסראונד עובד פשוט מושלם! אני שמעתי כל צליל ברמקול אחר והיה ממש אבל ממש כיף לשמוע ואפילו אבא שלי העלה את הווליום למאוד גבוה... יש לי מערכת מושלמת עכשיו אז רק רציתי לאודות לכם על העזרה והמשך דרך צלחה!

נ.ב.

הינה התמונה של האריזה - a3c257439f1149fbe24e9799347724d0030000.aspx

[ http://imgsrv.pic4u.co.il/a3c257439f1149fbe24e9799347724d0030000.aspx ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...