בבקשה נא להגיב Zen Touch - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בבקשה נא להגיב Zen Touch

ZenMaster

Recommended Posts

ברצוני לקנות נגן עפ"י הפורום עדיין לא ניתן מספיק מידע על ה-ZEN TOUCH

אני רוצה לדעת אם הוא מומלץ לרכישה מול המיתחרים I POD ו I RIVER?

אני מדבר על סדר גודל של 20G שבהם הZEN TOUCH של CREATIVE הוא הזול ביותר

ובעל זמן גדול ביותר (24ש מול 14ש ו12ש בI POD 4G).

אמרו לי שאיכות השמיעה של CREATIVE היא הטובה ביותר אז למה האחרים יקרים בהרבה?

(ZEN 1600NIS , I POD 2099NIS, I RIVER 2780NIS)???

אשמח אם מישהו יעזור לי (ביי דה וואי תודה OrenSam על העצה אם כי היא לא כל כך עזרה לי)

אני באמת אשמח לקבל קצת מידע על בעיות של המכשירים (חסרונות ויתרונות)

תודה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש כמה הבדלים........

1) עיצוב ונוחות..... לכל אחד מהמכשירים האלו יש עיצוב שונה מאוד ולכל אחד מתאים מה שמתאים לו. עוד נקודה היא גדול המסך... האם אתה רוצה גם מסך צבעוני? אם כן רק מכשיר אחד מספק את זה.. H300

2) זמן פעולה........ האייפוד החדש פועל עד 12 איריבר פועל עד 16 וקריאטיב אם מה שאמרת נכון אז 24 (למרות שזה נשמע לי יותר מדי)

3) ממשק... לאייפוד יש "דפדפן" יחודיי ביותר... שמחלק בעצמו לפי מה שהבנתי את השירים לפי אומן או אלבום וכד'... האיריבר מציג את זה כמו תיקיות (במצב אייקון של הווינדוס אפשר להגיד) הקריאטיב אני לא כל כך יודע....

4) איכות סאונד.... לפי מה שהבנתי לאיריבר יש הכי פחות ווליום ואז האייפוד עם יותר ווליום ואיכות ולקריאטיב יש הכי הרבה ווליום ואיכות... אבל כמה כבר ההבדל?

5) אביזרים.... לכל מכשיר אביזרים נלווים שונים... עם האיריבר אתה מקבל שלט (עם הסדרות H100 שלט LCD ועם הסדרת H300 שלט רגיל) אתה גם מקבל איתו DOCK יעני הדבר הזה שאפשר להכניס אותו לתוכו ואוזניות סנהייסר MX400 ממוצעות ונרתיק ועם הH300 מקבלים מטען נייד

הפוד יכול להגיע עם DOCK תלוי מה קונים.... האוזניות שלו די טובות... ואפשר לקנות המון המון אביזרים נלווים כמו רדיו שמתחבר אליו (מה שיש מובנה באיריבר ונדמה לי שגם בקריאטיב אבל אל תחזיק אותי על המשפט)...

הקריאטיב גם כמובן מגיע עם ואיבזרים נלווים חיוניים יותר מזה אני לא יודע עליו

6) משך זמן חיי הסוללה... לא, אל תתבלבלו זה לא אותו סעיף כמו סעיף 2... אומרים שהסוללה של האייפוד תחזיק לך קצת יותר משנה אבל יש פה בפורום אנשים עם אייפוד שאומרים שזה החזיק להם ליותר... הסדרת H100 של איריבר תחזיק לשנתיים וקצת והסדרת H300 תחזיק לשלוש שנים וחצי... הקריאטיב... שוב אין לי ממש מושג....

7) מחיר....... תחליט לבד מה הכי טוב ומה הכי עונה לדרישות ולמה שאתה צריך ואז תראה את המחירים שלהם ותחליט מה הכי משתלם ושהכי כדאי להשקיע בו...

8) קניה... תקנה במקום ששמעת שיש להם שירות טוב ולא עושים צרות... אם אתה מחול זה פחות חשוב..... העיקר שיהיה לך אחריות בארץ....

נ.ב.

כמו שראית אני לא ידוע כל כך הרבה על הקריאטיב... מה לעשות האייפוד והאיריבר הם יותר מפורסמים וידועים ויותר מעניינים... גם אהבתי אותם יותר... ראיתי את הדור הקודם של הנגנים של קריאטיב וממש ממש לא אהבתי את העיצוב... נראה כמו ווקמן גדול... העיצוב של האייפוד ממש אהבתי אבל יותר את האייפוד מיני בגלל הגודל הפיזי שלו... הכי אהבתי את העיצוב של הסדרת H100 של איריבר.... העיצבו של H300 יותר מדי חללי לטעמי...

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמה זה שונה מהנושא הזה?

ומה הקטע עם התמונה המציקה הזאת? אנחנו נבין את השאלה היטב גם בלי שתכתוב את זה בענק ותשים .

לשאלתך - וחיפוש היה נותן לך אותו דבר אגב - בארץ הכי משתלם לקנות את הZen, אם אתה מביא מחו"ל המשחק משתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3) ממשק... לאייפוד יש "דפדפן" יחודיי ביותר... שמחלק בעצמו לפי מה שהבנתי את השירים לפי אומן או אלבום וכד'... האיריבר מציג את זה כמו תיקיות (במצב אייקון של הווינדוס אפשר להגיד) הקריאטיב אני לא כל כך יודע....

5) אביזרים.... לכל מכשיר אביזרים נלווים שונים... עם האיריבר אתה מקבל שלט (עם הסדרות H100 שלט LCD ועם הסדרת H300 שלט רגיל) אתה גם מקבל איתו DOCK יעני הדבר הזה שאפשר להכניס אותו לתוכו ואוזניות סנהייסר MX400 ממוצעות ונרתיק ועם הH300 מקבלים מטען נייד

הפוד יכול להגיע עם DOCK תלוי מה קונים.... האוזניות שלו די טובות... ואפשר לקנות המון המון אביזרים נלווים כמו רדיו שמתחבר אליו (מה שיש מובנה באיריבר ונדמה לי שגם בקריאטיב אבל אל תחזיק אותי על המשפט)...

הקריאטיב גם כמובן מגיע עם ואיבזרים נלווים חיוניים יותר מזה אני לא יודע עליו

6) משך זמן חיי הסוללה... לא, אל תתבלבלו זה לא אותו סעיף כמו סעיף 2... אומרים שהסוללה של האייפוד תחזיק לך קצת יותר משנה אבל יש פה בפורום אנשים עם אייפוד שאומרים שזה החזיק להם ליותר... הסדרת H100 של איריבר תחזיק לשנתיים וקצת והסדרת H300 תחזיק לשלוש שנים וחצי... הקריאטיב... שוב אין לי ממש מושג....

למה אתה מדבר שטויות על דברים שככל הנראה אין לך מושג קלוש בהם, וסתם מטעה אנשים ?

3. אהה!! כלכך לא נכון!! שלושת הנגנים כוללים את ה"דפדפן הייחודי ביותר" כיביכול הזה. האייריבר כולל בנוסף גם גישה נורמלית דרך קבצים וסיפריות, כמו במחשב.

5. באייריבר אין שום DOCK. לא מגיע איתו ואין בתור אופציה. פשוט אין. סנהייזר MX400 הם הרבה יותר מ"ממוצעות".

6. "הסדרת H100 של איריבר תחזיק לשנתיים וקצת והסדרת H300 תחזיק לשלוש שנים וחצי..." - אתה גמור לגמרי? מאיפה הבאת את הטענה הטיפשית הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מדבר שטויות על דברים שככל הנראה אין לך מושג קלוש בהם, וסתם מטעה אנשים ?

3. אהה!! כלכך לא נכון!! שלושת הנגנים כוללים את ה"דפדפן הייחודי ביותר" כיביכול הזה. האייריבר כולל בנוסף גם גישה נורמלית דרך קבצים וסיפריות, כמו במחשב.

תגיד לי ממתי האיריבר מציג לך שירים ע"פ אומן?

5. באייריבר אין שום DOCK. לא מגיע איתו ואין בתור אופציה. פשוט אין. סנהייזר MX400 הם הרבה יותר מ"ממוצעות".

אם אנחנו מדברים על אותו דבר אז זה הדבר שאתה מכניס לתוכו את הנגן והוא מתחבר לחשמל... ויש אותו עובדה שאני קיבלתי אחד אבל לי יש H340 אז אולי אין בH100

6. "הסדרת H100 של איריבר תחזיק לשנתיים וקצת והסדרת H300 תחזיק לשלוש שנים וחצי..." - אתה גמור לגמרי? מאיפה הבאת את הטענה הטיפשית הזאת?

מהSPECS של הנגנים באתר של איריבר

עריכה:

ואני מצאתי את הMX400 די ממוצעות לאוזניות אחרות ששמעתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעלם אבל עובדה שהH300 בא עם DOCK ואין לאיריבר שמציג שירים לפי אומן וכאלה...

וגם איריבר אמרו את זמן חיי הסוללה.....

אז תתעלם

ותיקון...

אתה מקבל עם האיריבר MX400RC שאני לאדע לגמרי מה ההבדל אבל הם בהחלט פחות טובים וגם הכי מעצבן בהם זה שהחוט של אוזן שמאל יותר קצר משל ימין בדיוק כמו בדיבורית אישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rule, שוב אתה מתחיל עם השטויות שלך?

הH1xx לא מגיע עם dock, לא יודע לגבי הH3xx.

הMX400 נשמעות ממוצעות כי יש לך Shure E2C, מה חשבת בדיוק?

האייריבר (שלך וה1XX) יודע להציג גם בשיטת הסיפריות וגם ע"י ID3 (עפ"י שם אומן) אתה פשוט צריך להגיד לו במה אתה רוצה שהוא ישתמש (הדיפולט זה ספריות,

וזה גם יותר נוח).

לגבי השטות של כמה זמן הסוללה תחזיק אני לא אגיב בכלל, זה פשוט כל כך מיותר לכתוב על זה אות מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז כנראה שהH100 לא מגיע עם דוק אבל הH340 שלי הגיע..... ו

אני קניתי E2C כי הMX400RC האלו נשמעות ממוצעות..... טוב אני לא אומר שהן איזה עלובות אבל הן לא ממש רמה....

טוב אני אנבור קצת בספר הדרכה של הנגן שלי אראה איך עושים את זה... תודה...

אני לא אמרתי שמניסיון הבטריה של הH100 תחזיק שנתיים וקצת ושל הH300 תחזיק שלוש וחצי שנים.... אני רק אומר שזה מה שאיריבר אמרו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה על ה 40G (לא היה ואולי יהיה , לא יודע)

לכל הנראה כרגע אין כרגע כוונה להוציא  40G ב-ZEN TOUCH כרגע מוצע ה20G וזה היחיד

אני לא יודע לגבי תוכניותה של לעתיד אבל כרגע 20G ועם זה תצתרך לחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMX400 הם EarBuds טובות (שים לב - EarBuds ולא InEar).

נכון שיש את ה888 של סוני שהם EarBuds ברמה מעולה - אבל הMX400 טובות במחיר מעולה.

חוץ מזה, גם ככה אין מה לצפות ליותר מדי איכות מאוזניות בגודל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי צל צילו של ספק שאין לך טיפת מושג על מה אתה מדבר, אז אני פשוט אתעלם ממך.

אם אתה מבין כל כך הרבה אז למה אתה לא עונה לי על השאלה

וסתם בא לשלול תשובה של מישהו אחר ???

מה ההמלצה שלך ? ? I POD ? I RIVER ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית עושה חיפוש בפורום היית בביטחון מלא מוצא תשובה לשאלה שלך, כי הנושא הזה נטחן כבר בצורה מטורפת.

הנה שני קישורים שמצאתי בחיפוש של 10 שניות בדיוק:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=85793.0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=68323.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...