צריך מפרט למחשב חדש כולל מסך - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט למחשב חדש כולל מסך

Yonatan-A

Recommended Posts

אנחנו יודעים שהסמפרון חלש באיזה 5-10 אחוז מאחיו הבארטוני?

לכן הבארטון 2500 הוא "כאילו" סמפרון 2600, אוקי?

אז פה אנו רואים שהמעבד שלי קצת יותר חזק:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron_10.html

ואי-אפשר להוסיף להם מאוורר, צריך לקבל אותו בתוצרת BOX וכמו שאמרתי, הSTOCK שלהם מדלדל כי כבר לא מייצרים אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוריפ, אולי אפשר להשוות את הסלרון D והסמפרון למעבד עם ליבת Thoroughbred..לבארטון יש 512 ק"ב מטמון, כפול מהסלרון D והאחרים המוזכרים.

ל Yonatan-A, תעביר את זה הלאה כאמור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שזה לא משנה...

לדוגמא: הקישור שהבאתי מXBITLABS מראה כי סלרון D335 (2800MHZ) יותר חזק מAXP 2800 (עם ליבת בארטון).

אני באמת לא מבין למה קשה לאנשים לקבל את זה...

קודם פישלה, עכשיו היא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה אפשרות לקחת מלוג'יק מעבד 2600 BOX עם קירור מקורי, עם 3 שנות אחריות (למרות שאני הייתי מעדיף דווקא את המעבד Tray עם הקירור של TT, למרות האחריות הפחותה)

יש עוד יתרון בלקיחת מערכת כאן, הכרטיס קול בלוח אם במפרט ה הוא מבוסס Soundstorm. קשה למצוא לוחות אם לאינטל במחיר טוב המגיעים עם כרטיס קול מובנה איכותי.

חוץ מזה, להערכתי עם הבארטון ניתן יהיה להגיע רחוק יותר באוברקלוק מאשר עם הסלרון D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שאפשר לקחת 2600 בתצורת BOX, אך באותו סכום ניתן לקחת את הD335 שיותר חזק מהAXP2800!

בקשר לסאונד המובנה: אין לי מה להגיד. נכון לעכשיו, אין לכרטיסי O/B ללוחות תשובה לSS או לENVY (של VIA).

מבחינת OC: אני יודע שהצליחו להגיע עם הסלרון D למהירות מטורפת של 3.8GHZ עם מוד מתח וקירור 7000 של זלמן. אני גם יודע שעם קירור מקורי ובלי מודים הגיעו לאיזה 3.4-3.6 ג'יגה הרץ, משהו כזה... אני לא ממ שיכול להגיד אם זה יהיה יותר חזק מOC של 2600 לאיזה PR3200 או אולי יותר. על זה נוכל לענות כשתגיע ביקורת שתבדוק זאת.

בעצם יש ביקורות שמראות שOC לסלרון יניב תוצאות של בערך בין 4 2.8 לפנטיום 4 3.2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא חשוב לו כ"כ הכרטיס קול המובנה, יתכן באמת שעדיף יהיה לו לקחת D335 עם הכרטיס מסך מהמפרט שלי. זה אמור להכנס בתקציב..

עריכה:עם תואם כמובן ;)

את כל שאר המפרט לא יהיה צורך לשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה D 2800 לא יותר חזק מה 2800AXP. במשחקים, ברינדור, באופיס ה 2800AXP לוקח. בחלק מהדברים האחרים ה D לוקח. הסלרון D זו אופציה טובה מאוד ואפשר לעשות לו OC נחמד עם קרור טוב. אבל גם ה 2600. בקידודים הסלרון D לוקח. אני חושב שכמו בשאר הדברים זה יהיה תלוי האפליקציה.

מה שכן, ה 2500 וחבריו הולכים ונעלמים וללא ספק ה 335 וחבריו יהיו תחליפים טובים. אולי יותר טובים מהסמפרונים באותו המחיר. הייתי שמח לראות עוד כמה השוואות חוץ מזאת:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/celeron-d.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAXP יותר חזק בדברים האלה, אבל אני הסתכלתי על הסה"כ.

הנה עוד סקירה (אומנם של אותו אתר, אבל מילא):

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/sempron.html

חוץ מזה אל תשכח שמבחינת מחיר הD335 עולה כמו הAXP2600 ומתפקד כמו AXP2800...

גם אני אשמח לעוד סקירות לפני שאני ננעל על הסלרון D ומתחיל לאמץ אותו בתור המעבד LOW שאני אמליץ במקום הAXP...

ושכחתי תודה ליונתן על המחמאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...