התלבטות- לוח+זיכרון במערכת מבוססת 1.6A - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות- לוח+זיכרון במערכת מבוססת 1.6A

Fenomeno

Recommended Posts

ככל הנראה ההזמנה שלי מהחנות שבה הזמנתי עומדת להתבטל (עקב ההמתנה הארוכה לרכיבים), אז אני כבר מתכנן את הלוח\זיכרון שיחליפו את אלו שלקחתי...

ישנן שתי אפשרויות העומדות בפניי:

1. אופציית הDDR, זיכרון- הקורסאיר 3000, לוח 4G4A+ של אפוקס.

2. אופציית הRDRAM, זיכרון- קינגסטון 1066, לוח אביט TH7-II.

כסף כרגע לא מהווה קריטריון, אני אקצץ בחלקים אחרים ואסתדר איכשהוא...

השאלה היא מה עדיף לדעתכם, מבחינת O\C ברור שעם הDDR אני אגיע יותר רחוק...אבל עם הRDRAM יהיו ביצועים טובים יותר ככל משאני יודע.

מה שמושך אותי עוד לקראת הDDR הוא הDUAL שאמור לצאת בחודשים הקרובים..ולהשאיר את הRDRAM הרחק מאחור.

מה דעתכם? על איזו אופצייה ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה RDRAM סתם יצא לך יותר יקר ופחות טוב ממערכת של XP, בגלל החולשה היחסית של הנורת'ווד. לדעתי כדאי לך לקחת נורת'ווד בגלל השקט ובגלל שנורא פשוט לעשות לו אוברקלוקינג.

אתה אטום או מה?!

למה אתה חושב שהוא לוקח Northwood?

קח RDR וזהו, קינגסטון מייצרת את הציפים לזיכרונות שלהם? כמו וכו'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח RDRAM תיקח זכרונות של סאמסונג.

ה PC800 של סאמסונג מגיע באופן עקבי ל 533MHZ.

וה PC1066 שלהם מגיע באופן עקבי ל 600Mhz.

זה אומר 50% ראשונים בלי מכשול מהזכרונות, ואני בטוח שעם קצת יותר ולטאז/קירור/בלאגנים אפשר להוציא יותר.

אני חושב שגם ה TH7II יכול לתת קצב קבוע לAGP, PCI, ולזכרונות כשמעלים את ה FSB (אבל אני לא בטוח לחלוטין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לוקח RDRAM תיקח זכרונות של סאמסונג.

ה PC800 של סאמסונג מגיע באופן עקבי ל 533MHZ.

וה PC1066 שלהם מגיע באופן עקבי ל 600Mhz.

זה אומר 50% ראשונים בלי מכשול מהזכרונות, ואני בטוח שעם קצת יותר ולטאז/קירור/בלאגנים אפשר להוציא יותר.

אני חושב שגם ה TH7 יכול לתת קצב קבוע לAGP, PCI, ולזכרונות כשמעלים את ה FSB (אבל אני לא בטוח לחלוטין).

אני כנראה אקח עכשיו כבר שתי יחידות של 800..וכשירדו קצת מחירי ה1066 ניקח שניים כאלה..לא יודע, נראה לי קצת לא הגיוני להוציא רק על זיכרונות 2300 שקל (מילא, אם היו נמכרים ביחידות של 128), למרות שיכולתי איכשהוא להסתדר עם זה.

בקשר לדיויידורים, אני בטוח שיש לAGP וPCI..אבל לא נראה לי שיש גם לזיכרון, צריך לבדוק.

הבעייה היחידה שלי עם הTH7 היא המוד שאצטרך לעשות לו...אני לא הכי מרוצה מזה, יש למישהו אולי קישור למדריך לעשיית המוד?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתפסו אותי על המשפט הבא, אבל - בלי המהרה ATHLON XP לוקח את נורת'ווד, לפי מבחנים אצל טום ועוד כמה אתרים טובים וגדולים שאני לא זוכר את שמם, ואני לא מדבר על מבחנים מלפני שנה אז למה שהם יקחו פנטיום ווילמייט??. חוץ מזה גם אםשר לקנות פנטיום 533 באס והוא יהיה הכי מהיר, אבל מה החוכמה במחיר הזה? לדעתי לא משתלם היום RDRAM 1066, ואם לא רוצים המהרה עדיך מערכת של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתפסו אותי על המשפט הבא, אבל - בלי המהרה ATHLON XP לוקח את נורת'ווד, לפי מבחנים אצל טום ועוד כמה אתרים טובים וגדולים שאני לא זוכר את שמם, ואני לא מדבר על מבחנים מלפני שנה אז למה שהם יקחו פנטיום ווילמייט??. חוץ מזה גם אםשר לקנות פנטיום 533 באס והוא יהיה הכי מהיר, אבל מה החוכמה במחיר הזה? לדעתי לא משתלם היום RDRAM 1066, ואם לא רוצים המהרה עדיך מערכת של ...

גילית את אמריקה.. ;D

כמובן שאני מתכנן O\C, אם לא אז למה לקחת נורת'ווד? ליופי?

כבר אמרתי- ככל הנראה אני אקח את ה800 עכשיו..וכשיתאזן מחיר ה1066, אקח אותו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם בניתי עליו (אני צריך רייד)..

אבל אין הבדל בינו לבין הTH7 חוץ מבקר הרייד במונה, לא? ::)

לפחות לא הגיוני שיהיה...

בגירסת ה RAID הוסיפו לביוס את Soft Menu III שנותן לך לבחור ולטאז עד 2.2v.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה בתגובה לטוקס... בהתחלה אמרתי שלא נראה לי הגיוני להוציא כ"כ הרבה כסף על חלקים ועכשיו אתה אומר שאתה רוצה RDRAM PC800 אז מה אני אגיד. זה עדיין יותר יקר מ- ופחות טוב להמהרה (או כך שמעתי), אז למה לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...