STI OR EVO?!?! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

STI OR EVO?!?!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

אני אישית ראיתי את כול הפרק ויש לי אותו ( זה הפרק שג'רמי משווה אותן בסקוטלנד) והאיבו פשוט יוצאת שם פצצונת ....

גם האיבו וגם אסתי לא נמכרות כאן בארץ בגרסא המחוזקת שלהן ( 2.5 ליטר +טורבו לאסתי ומנוע FQ300 לאיבו אם אני לא טועה ) אבל עדיין אלו המכוניות הכי מהירות ברמת יציבות נפלאה ...

ואת הסרט של בסט מוטורינג בידיוק גמרתי לראות היום והם פשוט שרוטים במוח.....

אבל אל תשכחו שאם אתם תנסו לקחת סיבוב במהירות כמו שבטופ גיר הם לוקחים סביב "שיקאגו" אתם תתהפכו לפני שתספיקו לסובב את ההגה 30 מעלות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי רק מילה אחת להגיד בקשר לזה......

ACURA!!!!!!!!!!

או יותר נכון RSX

זה באמת אבל באמת מצחיק

ACURA

בכלל אי אפשר להשוות אותה ל STI ו ל EVO

הגירסה החזקה של ה STI עם המנוע 2.5 ועם ה 300 כ"ס וכל גם לגבי ה EVO 8 שיש לי גירסא של 300 כ"ס..... תשוו את שתיהן... שהן הכי חזקות ותראו מי לוקחת(אני יעזור לכם קצת ה STI תיקח)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STI ללא ספק...

קצת מידע

הEVO יקרה יותר ועושה ביצועים פחות טובים

6.1 מ-0 ל100

לעומת 5.2 של הסובארו

לשניהם יש חוץ מזה נתונים די זהים אבל סובארו עם המנוע המצויין שלה והמחיר העדיף פשוט נותנים לה את הנצחון...לפחות לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M0sh מתי תבין שתאוצה לא אומרת כלום על מכונית אלה אם אתה אמריקאי שכול מה שמעניין אותך זה מרוצי דראג.

אני יכול לקחת מנוע עם 500 כ"ס לשים אותו על 4 גלגלים ושילדת אלומיניום ולעשות 0-100 ב2 שניות זה אומר שיש לי מכונית ספורט? מה עם מתלים ? מה עם אחיזה? מה עם מבנה?, כול הדברים האלה ועוד הרבה מרכיבים מכונית אז תפסיק/קו כבר לקחת איזה תכונה מטומטמת ועל פיה להגיד מי יותר טוב ומי פחות.

אני קראתי שתי השוואות ובשתיהן האיוו לקחה אומנם לSTI נתוני מיאוץ יותר טובים כפי שאמרת אבל מבחינת התנהגות ספורטיבית כך אפשר להגדיר את זה האיוו ניצחה.

ודרך אגב בחו"ל המחיר של שתיהן די דומה בארץ היבואן החליט שהיא שווה הרבה יותר.

RAZOR הייתי מסתפק ב146 יותר יפה לדעתי ונוחות נסיעה היא גם פרמטר חשוב אני לא חושב שמישהו כאן יכול לעשות כמה מאות קילומטרים על STI או איוו לא נשמע לי נוח במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M0sh מתי תבין שתאוצה לא אומרת כלום על מכונית אלה אם אתה אמריקאי שכול מה שמעניין אותך זה מרוצי דראג.

אני יכול לקחת מנוע עם 500 כ"ס לשים אותו על 4 גלגלים ושילדת אלומיניום ולעשות 0-100 ב2 שניות זה אומר שיש לי מכונית ספורט? מה עם מתלים ? מה עם אחיזה? מה עם מבנה?, כול הדברים האלה ועוד הרבה מרכיבים מכונית אז תפסיק/קו כבר לקחת איזה תכונה מטומטמת ועל פיה להגיד מי יותר טוב ומי פחות.

אני קראתי שתי השוואות ובשתיהן האיוו לקחה אומנם לSTI נתוני מיאוץ יותר טובים כפי שאמרת אבל מבחינת התנהגות ספורטיבית כך אפשר להגדיר את זה האיוו ניצחה.

ודרך אגב בחו"ל המחיר של שתיהן די דומה בארץ היבואן החליט שהיא שווה הרבה יותר.

RAZOR הייתי מסתפק ב146 יותר יפה לדעתי ונוחות נסיעה היא גם פרמטר חשוב אני לא חושב שמישהו כאן יכול לעשות כמה מאות קילומטרים על STI או איוו לא נשמע לי נוח במיוחד.

תגיד לי מה אתה חושב שאני באמת כזה טמבל שחושב שתאוצה זה הכל?

אז ככה , הפרש השנייה הזה הוא הרבה...

ומבחינת אחיזה על הכביש...לדעתי אין על סובארו...יש לי בבית סובארו 4 על 4 ואני יודע

המתלים של הSTI ו EVO שניהם מקפרסון

ככה שאל תדבר שטויות...

פשוט שאנשים מסתכלים בגדול אז רואים תאוצה ומחיר ...אחיזה זה כבר דבר שאנשים פחות רואים...כי לא מי שקונה מכונית הוא מבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אילו שטויות אתה מדבר כאילו אתה מבין הרבה אבל בעצם סתם פולט שטויות, לאיבו אחיזה יותר טובה הדיפרנציאל שלה הרבה יותר טוב ומשוכלל, אתה יכול לקחת איתה סיבובים יותר מהר ולצאת מהם יותר טוב אז על תדבר שטויות על אחיזה לפני שאתה ובדק את העובדות בשטח, זה אפילו מוזכר בסרטון שנתנו כאן בהתחלה.

דבר שני יש לך סובארו בבית זה לא נותן שום דבר הסובארו שלך היא לא STI, וגם אין לך איבו, או כמו שציינו מעליי M5 בשביל השוואה, אז די כבר להתלהב ממכונית כי "יש" לך אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לאיבו אחיזה יותר טובה הדיפרנציאל שלה הרבה יותר טוב ומשוכלל"

ובגלל זה אתה מוסיף עוד 30K שקל לחשבון ......

לא רק שיש לה גם קצת יותר מחשבים שעוזרים לדיפרנציאלים להוציא מעצמם את המיץ מהקישקע של הגלגלים שיניים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא ראית אבל בתגובות הקודמות שלי התייחסתי לעניין של המחיר אני יחזור על דברי, בארץ היבואן של מיצובישי משום מה החליט שהאיוו שווה יותר בחו"ל לפי מה שאני יודע המצב שונה והאיוו והSTI נמכרות בערך באותו המחיר.

ערכיבה- לקוח מYNET

"כך קורה שבמדינות אלה הסובארו, הדומה פחות או יותר מבחינת אבזור, עולה לפחות 5% יותר מהמיצוביש"- אז בכול העולם המיצובישי עולה פחות עדיין הייתם לוקחים STI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...