STI OR EVO?!?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

STI OR EVO?!?!

ORANGEJUICED

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור ש-sti !!!!!!!!!!!! אם הייתי בחו"ל הייתי לוקח ת-EVO פשוט לארץ מביאים תגירסה ה"מוחלשת" הראו תגירסה הרגילה בטופ גיר על המסלול והיא סיימה בתוצאה של המורסילאגו (1.27) שהיתה מקום 3 מתוך איזה 30 אקזוטיות שעולות פי 100 ממנה!

אבל בשורה התחתונה אנו בארץ ואני נשאר עם אסתי.

new%20sti.jpg

evo8.jpg

sti_and_evo_1.jpg

evo_sti_2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVO ללא שום ספקות בכלל !!

בגירסה המוחלשת יש לה מנוע עם ביצועים כימעט זהים ל STI ומערכת הנעה טוב בהרבה !!

ההשוואה הנכונה היא בין ה STI עם הDCCD אז תהיה תחרות

ולהשוות את העיצוב בינהן ?

ה STI פשוט מכוערת . נקודה !

אבל האמת שאני מעדיף את ה RS4 שתצא בקרוב (בעזרת השם ומהנדסי אודי )

אולי עם כמה שיפורים לשלי (A4 3.0 Q ) אפשר יהיה להגיע לאותם ביצועים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבאופן כללי אני לא מתפשר על פחות מ-M5 (או לפחות M3 CSL), אבל אם מכריחים אותי לבחור בסיגנון המכוניות הזה, הייתי לוקח בכלל את ה-Toyota Celica GT-S...

אותו טווח מחירים פחות או יותר (20 אלף דולר, שזה בסביבות ה- 200 אלף בארץ הקודש), והיא פשוט ניראית הרבה יותר טוב....

אז נכון שהיא לא מראה אותם ביצועים, אבל היי, יחסית ל M5 גם האיבו וה-STI לא משהו...

celica_mainlg.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נכון שהיא לא מראה אותם ביצועים, אבל היי, יחסית ל M5 גם האיבו וה-STI לא משהו...

celica_mainlg.jpg

תגיד ראית בכלל את מה שכתבתי? האיוו סיימה במסלול של טופ גיר מעל הרבה מכוניות אקזוטיות מקום רביעי ליתר דיוק במקום הראשון היה את ה-xtr עם 1.22 מקום שני למבורגיני מורסילאגו 1.23 מקום שלישי פאגאני זונדה 1.23 מקום רביעי מיצובישי אוולושין 1.27!!!!!!! להזכירך במסלול הזה מריצים רק אקזוטויות והאוולושין עקפה פורשה 911 gt3 פרארי למינהם אסטון מרטין m3 csl ועוד הרבה הרבה הרבה מכוניות שהמחיר שלהם פי 20 מהאיוו .האסתי והאיוו הם יצורים מעולם אחר לגמרי! המחיר שלהם כל כך זול ומצחיק לביצועים שהם נותנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...