בגלל חברת חשמל - ספק כח, הרד דיסק 10GB ו לוח שרופים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל חברת חשמל - ספק כח, הרד דיסק 10GB ו לוח שרופים

singera

Recommended Posts

אתמול הייתה לנו הפסקת חשמל בגבעתיים כשחזר החשמל היה פיצוץ ובגלל שהמחשב הנ"ל אינו בחדרי חשבנו שזה מהשנאי של ח"ח בבוקר גלילתי שהלך לי ההרד דיסק וכשנסעתי לחברת המחשבים שמענו כאילו בורג מטיייל במארז מבדיקה שזה לא היה בורג שמתי הרד דיסק חדש והדלקתי את המחשב ויצאה להבה מהספק!!!!

הלכתי וקניתי ספק חדש ואז גיליתי שכתוצאה מההדלקה של המחשב לאחר החלפת ההרד דיסק נשרף לוח האם!!!!!! (הפעלתי את הלוח בלי אף כרטיס ובלי ולא שמעו ציפצופים מהPC PSEAKER שחסר זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מאד מוזר מה שאתה אומר...

איזה ספק יש לך בדיוק?!

בספקים של לוחות ATX אין סיכוי שיקרה דבר כזה, וקשה לי להאמין שאין לך לוח ATX מכיוון שהלוחות האלה הם החל ממעבד ה-486 או הפנטיום הרגיל.

הספקים האלה "מוגנים" ברמה שרק הלוח יכול להפעיל אותם, או יותר נכון הלוח מקצר רגליים בספק כדי להגיד לספק להתחיל לספר את שאר המתחים חוץ ממתח הסטנדביי שהוא תמיד מזין ללוח.

וגם.. לכל הספקים יש פיוז, ומאד מאד קשה לי להאמין שהוא לא נשרף ובמקומו נשרפו לך כל החלקים שתארת.

בקיצור.. הסיפור שלך מאד מוזר ונשמע מאד דמיוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאד מוזר מה שאתה אומר...

איזה ספק יש לך בדיוק?!

בספקים של לוחות ATX אין סיכוי שיקרה דבר כזה, וקשה לי להאמין שאין לך לוח ATX מכיוון שהלוחות האלה הם החל ממעבד ה-486 או הפנטיום הרגיל.

הספקים האלה "מוגנים" ברמה שרק הלוח יכול להפעיל אותם, או יותר נכון הלוח מקצר רגליים בספק כדי להגיד לספק להתחיל לספר את שאר המתחים חוץ ממתח הסטנדביי שהוא תמיד מזין ללוח.

וגם.. לכל הספקים יש פיוז, ומאד מאד קשה לי להאמין שהוא לא נשרף ובמקומו נשרפו לך כל החלקים שתארת.

בקיצור.. הסיפור שלך מאד מוזר ונשמע מאד דמיוני...

מאוד לא נכון מה שאתה אומר מה שהוא סיפר זה לא דימיוני בכלל קרה לי כבר עם כמה אנשים שהגיעו אליי עם תופעה כזאת, זה קורה יותר ממה שאנשים יודעים

אין הגנה יותר טובה מUPS

לא רק בחורף , פשוט כדאי על כל מחשב לשים UPS

אני גם מכיר תופעה שלמישהו הלך כל המחשב כי רק הקו טלפון היה מחובר למחשב(אפילו שקע החשמל היה בחוץ)

אז אל תטעה,

הסיפור לא דימיוני ומאוד מוכר.

רצוי מאוד לשים על כל מחשב UPS

העלות לא גבוהה יחסית והתמורה...(למי שאיכפת מהמידע שלו) גבוהה ומשתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הסיפור הזה מוכר לי , זה קרא לחבר שלי , המחשב שלו נשרף ככה פתאום ....

המחשב כולו נשרף ....

האחריות החליפה את הלוח , מעבד , זיכרונות , דיסק קשיח .... כן כל החומר הלך אבל את הדיסק החליפו.

את הסי די החליפו , אבל את הצורב לא החליפו , בגלל שזה לא נקנה מאותו עסק .

אם היה אפשר ההיתי מחליף את הספק של ATX לספק בצורה של ה- 486 הידוע מכיוון שהוא יותר בטוח מהספקים החדשים .

לוח האם מקבל תמיד זרם DC קטן ף ובכך מאפשר לו הדלקה דרך מפסק הנמצא במארז . ישנם קפיצות מתח בשינויי זמן שהפיוז לא יכול לנטר , ולכן הפיוז לא מספיק להשרף או שהמתח מגיע לריכיבי המחשב והוא מספיק לשרוף את הרכיבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת החשמל?

פיצויים?

לא נראה לי

בטח שכן, הם גילו כי הזרם מאצלהם היה גבוה מידי.. והייתה בעיה ברשת באשמתם. הם ביקשו לשלוח מכתב מנוסח וחשבוניות תיקון, והם ישלמו על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין ups אבל יש לי מגן ברקים ומתחים לא סדירים

יש לו לצערי רק חיבור חשמל אחד וחיבור לטלפון

חבל שאין איפה לחבר בו גם את המסך

תשים מפצל חשמלי פשוט על המגן ברקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...