OC - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC

HellBoY

Recommended Posts

שלום לכם,רציתי לשאול כמה שאלות בסיסיות לגבי oc :

1)מזה ביכלל oc ומה הפרוש של זה בעיברית

2)מזה עושה ובמזה יכול לעזור למחשב

3)איך עושים oc ועם איזה חלקים

4)אם למישהו יש מבוא כזה לOC שישלח לי

תודה מראש HellBoY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תקרא קצת על הנושא, תבין מה אתה עושה. שלא יקרה מצב שתגרום לנזק בלתי הפיך....

אבל אופן עקרוני כן, עדיף לנסות קודם כל מחשב "ישן".

הערה כדרך אגב - למה שתרצה להחליף P4 2.6? זה די והותר! חבל על הכסף לקנות עכשיו חדש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם,רציתי לשאול כמה שאלות בסיסיות לגבי oc :

1)מזה ביכלל oc ומה הפרוש של זה בעיברית

2)מזה עושה ובמזה יכול לעזור למחשב

3)איך עושים oc ועם איזה חלקים

4)אם למישהו יש מבוא כזה לOC שישלח לי

תודה מראש HellBoY

1. המהרה

2. מושך את הרכיב למהירויות גבוהות יותר, ובכך משפר את הביצועים

3. בביוס(למעבד,זכרונות וכו) ע"י תוכנה(לכ.מסך), חלקים רגילים (כל אחד והיכולות שלו) - חשוב לשמור על טמפרטורות טובות יותר מאשר ללא אוברקלוק!

4. מדריך קצר באנגלית:

http://www.cluboc.net/guides/OC_Guide/index.htm

** קרא את חוקי הפורום ותשנה את הכותרת (ע"י עריכת ההודעה הראשונה) לכותרת אינפורמטיבית יותר **

כדרך אגב הP2.6 זה מעבד לא רע בכלל למטרות , אם יש לך לוח מתאים - לך על זה, מניסיון זה משפר את הביצועים ומאפשר עבודה חלקה ורציפה יותר, בנתיים.. החלפה של המעבד תיהיה החלטה לא נכונה מכוון שרוב המעבדים שנמכרים היום לא יהוו שיפור ביצועים ניכר ולכן מומלץ לחכות שנה (פלוס מינוס) לצאתם של טובים יותר וטכנולוגיות מתקדמות יותר

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב חדש כי המחשב שיש לי היום הוא מחשב שלא מתאים לגיימר כמוני והוא גם של אמא שלי ואניי רוצה מחשב משלי:)

ועוד 2 שאלות

1)חוץ מהפנטיום 4 יש לי מחשב 1 ישן מאוד על מה כדאי לנסות את הoc על הפנטיום 4 או על הפנטיום 1 ?

2)מאיפה קונים את כל הקירור הזה?? אני לא מכיר חניות שיש להם את כל החלקים של הקירור אבל אני בטוח שיש אז תנו לי כמה שמות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. בביוס(למעבד, וכו) ע"י תוכנה(לכ.מסך)

בשביל מה לחזור על דברים שנאמרו?

HellBoY איזה יש לך? עקרונית בשלב הראשון והבסיסי אתה צריך לשנות את המכפלה (multiply) ואת הבאס הכללי של המערכת (fsb)

כמובן שיש לעשות הכל בזהירות כי זה יכול להשפיע על רכיבים אחרים במחשב.. בגלל זה אנחנו צריכים לדעת איזה יש לך (אחד הנתונים החשובים שיש, בתארד המדבר על OC צריך לציין כמה שיותר פרטים! עוד מידע על הזכרונות גם יכול לעזור, ובעיקר באיזה באס המעבד עובד (533\800))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה כלום ממה שאתה כותב המסך שלי השתגע לו יודע מה יש לו הוא מראה לי את המסך בנקודות כאלה מרצדות ואני לא מצליח לקרוא אני לא יודע מה קרה לו שאני יסדר את זה אני יחזור 10 דקות..אני רוצה לדעת מזה ביגלל זה אני לא עושה הפעלה מחדש

איך מצלמים את המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...