אוברקלוק ל Abit NF7-S/NF7-SL - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק ל Abit NF7-S/NF7-SL

RazorJunior

Recommended Posts

אז ככה:

אחרי חודש וחצי של טרטורים קיבלתי אתמול סוף סוף את ה NF7-S החדש במקום הקודם שהיו בו כמה פגמים.

אבל הבעיה היא - שבשום אופן הוא לא מוכן לעשות פוסט ב 210!! 210!!!!!!

עדכנתי לביוס הכי חדש, עשיתי CPU INTERFACE גם פועל וגם לא, מכפלת מעבד על 5,7,8, יחס זכרונות של 1:1, 4:5, 5:6, מה לא ניסיתי...

כמובן שהעליתי מתח ל 1.7, תזמוני על 3-4-4-8, אמממ מה עוד?

לא משהו שעולה לי בראש....

בקיצור מה שאני לא עושה אני לא מצליח לעשות פוסט ל 210, למישהו יש רעיון למה?  :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי פאק בזכרונות?

תבדוק אם יש כל מיני דברים בביוס שנועלים \מונעים ממך לעשות OC כמו שצריך (AKA תוכנות נגד התחממות וכד') אני יודע שבIC&-MAX3 שלי הייתה לי את אותה בעיה עד שהורדתי איזה הגנה שהייתה שם .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות פאק בזכרונות - הזכרונות הספציפים האלה עבדו על ה NF7-S בבאס 230 על 2-2-2-11....

אני יחפש כל מיני הגנות....

שכחתי לציין שהטמפ' מוכות מאוד. 29 מעלות בחצי מאמץ. המעבד יותר חם..... אבל גם לא חם מאוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך SUBX

נכון לעכשיו, אני רץ על 210 באס, מכפלה 8, מתח מעבד מקורי(1.575), מתח לוח 1.7, מתח 2.7 בתזמונים 2-2-2-11 ומחלק 1:1.

קרוב ל 20 דקות פריים יציב, בקרוב נמשיך עוד :)

צפו לעדכונים! ושוב תודה לך SUBX!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הביוס הרשמי האחרון של לא הצלחתי לעבור את ה 230 לא משנה מה עשיתי.

בקשר למעבד נראה שהמובייל 2600 נגמר ב 2500Mhz שלי לא מוכן לעשות פוסט מעבר לזה.

נשאר רק לנסות את הביוס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הלוח הקודם שלי שהוחזר ליצרן(אותו דגם בדיוק) הגעתי ל 230 עם הביוס המקורי, ושום דבר מעבר לזה.

עם הנוכחי, עם הביוס המקורי החדש הגעתי ל 205, ב 210 לא עשה פוסט. עם הביוס הזה אני מעלה ב 210, ב 215 עולה ווינדווס אבל לא יציב, לא ניסיתי מעבר.

בקשר למעבד - הגעתי היום ל 12X210=2520 במתח של משהו כמו 1.9, לא הייתי יציב לגמרי אבל הצלחתי להריץ SUPERPI והוצאתי 41 שניות :)

ב 12.5X210= 2625 הצלחתי רק להעלות ווינדווס ב 2.05V, ולא הצלחתי להריץ SUPERPI. מעבר למתח הזה לא העזתי לנסות.

ד.א. המעבד לא היה חם, באיזור ה 40 מעלות.

מה אתם אומרים? יש מה להמשיך הלאה עם המתח, עם הקירור הנוכחי? (SLK800A+ENREMAX120MM)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ניסיתי מתחים מעל 1.75, כנראה בגלל זה לא עברתי את ה 2500,

אבל ב 1.625 הוא עושה 2478 בבאס 215 יציב לחלוטין ופאי ב 41 שניות.

מבחינת מעלות הוא ב 44 במנוחה ו 49 בעבודה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביוס הקודם (D26) שהצעתי לך תופס תפוקה חזקה על לוחות חדשים מאביט (כלומר האחרונים שמוציאים מהמפעל, בדוק) אצלי הביוס הזה לא נותן לעבור 250Mhz FSB בלוח שלי

אני מצליח להגיע ל260 יציב (אבל לא באפלקציות תלת מימד) עם הביוס D23-3D Fire R2 שכבר אי אפשר להוריד היום , ניתן רק את הR1 הישן.

העלתי לך את הR2 , תהנה ;)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל - SUBX מציל את המצב 8)

אני פשוט לא מאמין שזה אותו לוח שאתמול בקושי עבר את ה 205 באס, היום הוא עובד חלק על 235!!! למרות שפריים הוא מפיל...

חשבתי שאולי הזכרונות מגבילים(2-2-2-11 בבאס 235!!!!!!), לכן ניסיתי להוריד תזמונים ל 2.5-3-3-6, עדיין לא עזר.

הורדתי ל 3-4-4-8 ולא היה פוסט ???

ניסיתי להוריד מחלק ל 6\5 וגם שם לא היה פוסט ::)

אז מה עושים? L12 יכול לעזור? אם כן, איזה מומלץ? (ראיתי כמה סכמות שונות ל L12 MOD)

ותגיד SUBX, למספרים העצומים האלה, 250-260 באס, אתה מגיע בסטוק?(מבחינת קירור+מודים למיניהם)

ושוב תודה רבה לך SUBX! מילים לא יכולות לבטא כמה אני מודה לך!! (תביא לי תמונה שלך ואני אתלה על הקיר :P )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...