רוצה לקנות מחשב חדש למשחקים - עמוד 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מחשב חדש למשחקים

HellBoY

Recommended Posts

אני לא ממש. יש לך פה מעבד, 3500, 64 ביט, עם כל מה שצריך לכל משחק היום. אז סלח לי, אבל בשביל מה אתה צריך לעזעזל OC???

יש לך פה 6800 GT- לא צריך OC. יש לך פה ג'יגה בDDR 400-לא צריך OC. למה סתם להתעסק עם דברים? המחשב הזה יהיה מעולה גם בלי OC.

גם ככה אתה מוציא פה ~8500, תאמין לי שיוצא לך מחשב בנזונה שלא צריך OC, רק לחבר - להתקין ווינדוס- + אנטיוירוס (ופיירוול אם רוצים) ואז להתחיל להתקין משחקים!

לא צריך להכנס לביוס, להתחיל שמה להתעסק עם אוברקלוקינג ולא עם שום דבר אחר. פשוט תשמח שיש לך מחשב כזה וזהו. כבר 9 עמודים שאתם מורחים פה על אותו המחשב. שמע לי - קח 400,

C2 אם אתה ממש חייב. אני אישית עם הADATA על C2.5, לא ניסיתי 2. זה הכל. באמת כדאי גם SATA, ולהביא את הכרטיס מסך ממקום אחר. זה הכל(!)

אה כן, תתחדש  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין כאן וויכוח, רק החלפת דעות בכדי להגיע למפרט הטוב ביותר האפשרי.

האפשרויות שאני מציע בפניך הן או לחכות שיגיעו לחנויות בארץ מעבדים בסוקט 939 במחיר משתלם, או ללכת על המפרט שהציע לך דנטון. כל מפרט הרפתקני אחר הכולל קניית מארז ממקום אחד ומפרט ממקום אחר עם אחריות קצרה, העדפת צורב בינוני רגיל ע"פ צורב איכותי, העדפת עכבר אופטי בסיסי ע"פ עכבר איכותי מאד והעדפת הארדיסק רגיל ע"פ אחד עם חיבור SATA, יהיה טעות.

כלל ברזל בנתינת מפרטים:לא לוקחים רכיב אחד יקר מאד ומזניחים את כל השאר.

כאמור הצעתי:להתאזר בסבלנות ולחכות להגעת בסוקט 939 במחיר משתלם, או האפשרות השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד JC למה כולם פה מלקקים לך באופן רצחני היה פה משהו לפני שהגעתי?

תגיד שמת לב שהוא שם AMD3200?

הוא הוכיח שהוא בונה מפרטים טובים מאוד.

הוא מכבד את כלי הפורום , ולא כותב 2 הודעות ברצף .

הוא מנסח עצמו בצורה תרבותית יותר , ומקצועית יותר .

הצעתי היא לחכות ולא לקנות כרגע מחשב מבוסס על סוקט 939 , שכן הלוחות המבוססים עליו עדיין בתחילת דרכם , וצריך לתת להם עוד קצת להתפתח .

עם זאת , המפרט האחרון שהוצע לא רע בכלל , אך כפי שהמלצתי - לחכות קצת .

עריכה : תפסיקו לעקוף אותי ! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם JC DENTON בכל מילה. גם אמרתי בהתחלה שחבל לא לחכות לS939 נורמלי.

ובשם אלוהים, תפסיק להציע כל מיני אופציות. המארז ההוא, (אני יותר אוהב לסחוב איתי את המחשב אז אני מעדיף את הLANBOY, אבל כל אחד והטעם שלו) היה מעולה.

מה שאתה מציע פה, זה 300W(בתקווה) שמתיימר להיות 400W. תפסיק לחפש מסביב, יש לך פה אחלה מפרטים בת'ראד הזה וזהו

עריכה: S939 במחירים נורמליים אמורים להגיע אחרי סוכות אם אני לא טועה, אבל אני מחכה גם ללוחות NFORCE4, שייתנו לי לשים שני מאוחר יותר אם אני ארצה בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכבר אמרתי, הS939 אמורים לצאת אחרי סוכות. NFORCE4 תוכנן לצאת בסביבות אוקטובר נובמבר, כשנאמר לי (איני בטוח בזה) שהוא יצא בתחילת שנת 2005

Time is a perspective thing - יש כאלה שיעדיפו לחכות ולהרוויח, ויש כאלה שרוצים מחשב חדש עכשיו. אתה בוחר, אף אחד לא לוחץ עליך לעשות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...