דילמות בקשר למעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמות בקשר למעבד

MDK

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מחשב חדש ואני מתלבט אם לחכות ל- athlon xp t-bred

העניין הוא שאני לא הולך לעשות אוברקלוקינג ואני רוצה מעבד שיהיה חזק כי אני לא הולך לקנות מחשב חדש לאחר זה במשך הרבה זמן...

האם כדאי לי בכלל לקחת אינטל?!

כרגע מחירי המעבדים דומים אבל אני ראיתי שב27 במאי תהיה ירידת מחירים מסיבית למעבדי ...

האם T-BRED ידרוש עדכון רציני ?!

אין לי תקציב מוגדר אך תקחו בחשבון שאני לא מתכוון להוציא הרבה כסף על מעבד - כי אני לא ביל גייטס, ואני רוצה לקנות מחשב קומפלט כולל מסך, אין לי כמה מליונים עודפים להוציא על RDRAM 1066 ומעבד 4 2.26 ...

תודה מראש, MDK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המעבדים הקיימים של גם בלי OC מתחממיםולפעמים נשרפים וזה לא בריא למחשב בכלל להיות חם. המעבדים העכשוויים שלהם יותר מידי חמים, זה גרוע.

אם כבר , אז רק T-bred. רק. ואם אתה שואל "שווה לחכות?" אז שתדע הם לא יהיו מהירים יותר, פשוט יתחממו הרבה הרבה הרבה פחות.

אם אתה שואל אותי, קנה עכשיו פנטיום 4 1.6A או 1.8A עם זכרונות DDR ולוח 845 טוב..... שילוב מצויין, כי גם כשיצא T-bred קודם כל יצא XP 2200+ ואז ייקח שנה עד שיהיה גם T-BRED XP 1600+ ודגמים נורמליים אחרים....

אז בקיצור אין לך למה לחכות וגם עד שזה יהיה בארץ.....

קח עכשיו מחשב פנטיום 4 1.8A נורת'ווד עם 512K מטמון שזה פי 2 אם אני לא טועה ממה שיש לAMD והמעבד בכלל לא מתחמם, קח 256MB זיכרון איכותי PC2700 ויהיה לך מחשב פיצוץ. לא שווה לחכות לT-BRED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המעבדים הקיימים של גם בלי OC מתחממיםולפעמים נשרפים וזה לא בריא למחשב בכלל להיות חם. המעבדים העכשוויים שלהם יותר מידי חמים, זה גרוע.

אם כבר , אז רק T-bred. רק. ואם אתה שואל "שווה לחכות?" אז שתדע הם לא יהיו מהירים יותר, פשוט יתחממו הרבה הרבה הרבה פחות.

אם אתה שואל אותי, קנה עכשיו פנטיום 4 1.6A או 1.8A עם זכרונות DDR ולוח 845 טוב..... שילוב מצויין, כי גם כשיצא T-bred קודם כל יצא XP 2200+ ואז ייקח שנה עד שיהיה גם T-BRED XP 1600+ ודגמים נורמליים אחרים....

אז בקיצור אין לך למה לחכות וגם עד שזה יהיה בארץ.....

קח עכשיו מחשב פנטיום 4 1.8A נורת'ווד עם 512K מטמון שזה פי 2 אם אני לא טועה ממה שיש לAMD והמעבד בכלל לא מתחמם, קח 256MB זיכרון איכותי PC2700 ויהיה לך מחשב פיצוץ. לא שווה לחכות לT-BRED.

אני נאלץ להסכים

ל t-bred לא יהיה שיפור בביצועים כלל

כך לכך איזה נורת'ווד נחמד ותעשה קצת (ללא סיכון, הדרך היחידה לישרוף 4 היא לעלות את המתח למעל 2.2v

מה שאני מניח אתה לא תעשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נאלץ להסכים

ל t-bred לא יהיה שיפור בביצועים כלל

כך לכך איזה נורת'ווד נחמד ותעשה קצת אוברקלוקינג (ללא סיכון, הדרך היחידה לישרוף פנטיום 4 היא לעלות את המתח למעל 2.2v

מה שאני מניח אתה לא תעשה)

אני רוצה לחדד את העניין, גם אני נאלץ להסכים, ולא רוצה להסכים. אם זכור לכם עד לפני כמה שבועות עוד המלצתי על בחום, אבל כשאני שומע אנשים שהמעבד נשרף להם ואז אנשים אומרים את התשובה הדבילית "מה קנית בלי קירור נוסף?!" אני חושב שאני מוקף באנשים שאיבדו את השכל. למה בן אדם צריך להשקיע בעוד קירור נוסף??????? מה הוא עבד של מישהו? באמת. למה לקנות מעבד כזה כשאפשר לקנות באותו מחיר או ב200 ש"ח יותר מעבד יותר מהיר עם 512K מטמון וגם מיוצר בתהליך 0.13 כך שהוא ממש לא חם ואפשר לעשות איתו OC בקלות? כשAMD יוציאו את T-bred אני קרוב לוודאי אשנה את דעתי ושוב אמליץ על . אבל עד אז.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על הפנטיום 4 1.6a או 1.8a עם מתאים

כיום הקירור הכי מתאים לפנטיום 4 1.6a או 1.8a זה הקירור שבא עם המעבד עצמו או ה-7+ שהוא ממש לא נחוץ למי שלא רוצה לעשות oc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור שעל המעבד עצמו.

מי צריך VOLCANO 7+ לOC????????

תתעורר! אנשים עושים OC עם 4 1.6A ל2.2GHz עם המאוורר האורגינלי שמגיע איתו!

לא צריך שום גוף נוסף... אלא אם אתה רוצה לעשות OC ממש ממש רצחני ל2.8GHz ככה......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ממליץ על הפנטיום 4 1.6a או 1.8a עם מתאים

כיום הקירור הכי מתאים לפנטיום 4 1.6a או 1.8a זה הקירור שבא עם המעבד עצמו או ה-7+ שהוא ממש לא נחוץ למי שלא רוצה לעשות oc

מי דיבר על מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה

T-Berd

לא יאפשר O/c אז זה הסוף של Amd

למה?

כי עכשיו מעבד

פנטיום 1.6a

עולה קצת יותר מ1800+

והם די זהים בביצועים.

אבל אפשר לעשות

O/c

בקלות לפנטיום 1.6a

ולהגיע איתו ל2.2

בקלות ולכן שווה יותר לקנות מערכת מבוססת למה שלא מפחד לעשות

O/c

למרות שאין ממה לפחד :)

ולכן אם ה

T-berd

לא יאפשר O/c

אז אולי הוא לא יתחמם כל כך אבל הוא עדיין לא יוכל להתחרות במעבדים המתקדמים של אינטל

אני החלטתי על מעבד והחלטתי לקחת מעבד אינטל

מה שמעצבן אותי זה הזיכרון אני עוד לא יודע אם לקחת

RDRAM או אני חייב ביקורות והשוואות ביניהם בבקשה אני קורא עליהם הרבה ולא מצליח להחליט בבקשה תעזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRI - לפי מה שראיתי ההבדל בין 850E לבין 845G \ P4X333 הוא זניח ולכן לא שווה לקנות RDRAM (עם 850E).

לעומת זאת הצ'יפ P4X333 של VIA הוא לדעתי המשתלם ביותר בשל הפיצרים שלו והביצועים שלו.

אם אתה רוצה עוד פרטים תסתכל בהשוואה בין הצ'יפים אצל טום - www.tomshardware.com.

עכשיו בחזרה אל הנושא: ממתי מעבדי כל כך מתחממים ובעייתים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנטיום 4 1.6A נחות לעומת ה XP 1800+...

הנורת'ווד הוא אינו אלא מתיחת פנים לאותו פנטיום 4 שהיכרנו לפני.

תוספת ה 256KB לרמה השנייה של המטמון תורמת כ 5 עד 10 אחוזים של תוספת ביצועים! זה הכל.

הירידה ל 0.13 מיקרון אכן מפחיתה מחום המעבד.

לדעתי, הארכיקטורה של הפנטיום 4 , כולל הנורת'ווד, עדיין לוקה בחסר באספקטים רבים לעומת האת'לון.

מי שתכונן להמהיר 1.6A , אז שבהחלט יקנה.

מי שלא, שיקנה ...

*יש לציין שהשילוב של ופנטיום 4 הוא לא האופטימלי, כי מילת המפתח אצל פלטפורמת הפנטיום 4 היא רוחב-פס.

כדי לאפשר לפנטיום 4 למצות את עצמו, הוא זקוק לBandwidth.

מה שכן , עדיף עשרות מונים על SDR...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...