איזה נגן כדאי לי ליקנות IPOD או IRIVER? - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן כדאי לי ליקנות IPOD או IRIVER?

888

Recommended Posts

פשוט מאוד. רציתי לשמוע שיר מסויים ופשוט לא הצלחתי למצוא אותו (כאילו, ברור שהצלחתי בסופו של דבר, אבל זה היה הדבר הכי לא נוח בעולם) בין כל מאות ה"אומנים" המזוייפים שהיו לי.

המון פעמים יש אומנים שהופיעו כמה פעמים בגלל שפעם הם היו לבד, פעם עם feat מישהו, פעם עם f. מישהו, פעם זה היה בכלל "מישהו f. הם" ככה שהם לא הופיעו בסדר ה-ABC כמו שאני רגיל אליהם משמות הקבצים, וכו'.. הבנת את הרעיון.

באמת שאני לא מבין את זה... הרי השימוש המרכזי שלי במאגר השירים הוא במחשב. הגישה המרכזית לקבצים היא גישה ישירה לקבצים וסיפריות. ככה זה הכי נוח, לזה אני רגיל, והאמת, ככה זה גם הכי הגיוני. כי במילא הסיפריות מסודרות כבר לפי אומנים + תת-סיפריה לכל אלבום, ועוד סיפריה אחת עם שירים "כלליים" (אצלי זאת סיפריה אחת "כללית" שמחולקת לתת-סיפריות לפי סוג המוזיקה).

בשביל מה סתם לנסות להתחכם ולקטלג את זה לפי ID3 TAG, שברוב המקרים הוא מבולגן לחלוטין ורק יוצר אי-סדר נוראי ?

אך אם תקדיש עבור כל שיר שאתה מוריד כמה שניות לשנות אם צריך את ה ID3 שלו, הבעיה נפתרה. זה מאד שימושי כאשר אתה משתמש בנגן אודיו (תוכנה) כמו foobar2000 למשל.

כמובן זה בעיה אם יש לך 1000 שירים שכבר הורדת ואין לך כח להכנס ל- ID3 של כל אחד ואחד מהם.

בקיצור, כל אחד והתפיסה של "נוחות" שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אתה לא מבין את הנקודה העיקרית, גם אם אני אשקיע ובאמת אעשה את זה, זה בסה"כ יוביל אותי לנקודת הפתיחה בממשק הסיפריות\קבצים !

כלומר, עדיין לא יהיה לזה שום ייתרון על פני הממשחק הפשוט כמו שקיים במחשב ואני עושה בו שימוש קבוע ב-WinAMP!

במקרה הכי טוב זה יגיע לאותו מצב, שיש לי הכל מסודר כמו שצריך. אבל בשביל מה לטרוח ?

אני חוזר ואומר: השימוש המרכזי בהחלט שלי באוסף השירים הוא ב-WinAMP. אני רגיל לממשק הרגיל של סיפריות->קבצים, זה הכי נוח לי, ובצורה זו הקבצים אצלי מסודרים באופן המסודר ביותר, הנוח ביותר וההגיוני ביותר שקיים.

ושוב, לא נראה לי שהבנתם... אפשרות הגישה לפי דטא-בייס של ID3 קיימת ב-H120 בצורה דומה באופן מושלם לזאת שבאייפוד.

בנוסף לזה יש ב-H120 גם אפשרות לגישה נורמלית כמו שאני רגיל אליה ב WinAMP, ועל זה אני מברך אותם, כי כשניסיתי להשתמש בשיטת הדטאבייס הרגשתי שבא לי להקיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר רגיש לסריטות   מי הכי פחות רגיש?

IPOD

iriver

כי אם הוא יפול לי כמה פעמים אני לא רוצה שהוא יהרס

המצב שלך ממש קשה הה? אפילו את הביקורת בעברית באתר הזה לא קראת?

האייפוד רגיש לשריטות בצורה ממש מגוחכת. זה ידוע ואני לא חושב שיש ביקורת אחת ברשת שזה לא מוזכר בה.

בקשר לנפילות... הנגנים האלה לא אמורים ליפול לך... זה ציוד רגיש עם כונן הארדיסק רגיש בתוכו... יפול לך כמה פעמים? עדיף שמראש תחליט לשמור יותר על קניה כזאת יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי הממשק/שימוש של ה- iRiver-ים למינהם:

בסדר, יש את ה- browsing הזה לפי "תיקיה->קבצים" אבל מה אפשר לעשות עם זה? אפשר, למשל לבחור תיקיה ולהגיד לו תנגן אותה?

יענו כל העקרון שאתה תוכל בעצמך על המחשב לסדר את השירים באופן קל (מוריד שיר, שם בתיקיה שצריך..) ואז בריבר לנגן את האלבום המעודכן.

השאלה שלי היא איך הbrowsing style הזה בא לידי ביטוי בשטח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמה הבסיסית ביותר כשאתה בוחר קובץ כלשהו מספריה מסויימת הוא ינגן אותה, ואחרי זה את הקובץ הבא בתור וכו...

ככה שאם אתה מנגן את הקובץ הראשון בספריה בעצם תנגן את כל השירים בספריה ברצף ואז הוא יעבור לספריה הבאה

מעבר לזה אתה יכול להגיע לו לחזור על שיר מסויים, על ספריה מסוימת, לבחור אקראית מתוך ספריה, לבחור אקראית מהכל או לתכנת לו playlist מהמכשיר עצמו

בנוסף הוא גם תומך ב-playlist מוכן מראש (בקובץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים יש "בערך חצי playlist"....

(שימו לב, טיזר...)

טיפ: אם ברצונכם לקבוע שיר מסויים בתור השיר הבא שיושמע, אך אינכם רוצים להפסיק את השיר הנוכחי באמצע, ניתן לעמוד על השיר המבוקש וללחוץ על כפתור ה-"A-B" . כעת הנגן יחזור למסך השיר הנוכחי, ויזכור את השיר שבחרתם. לאחר שהשיר הנוכחי ייסתיים, הוא ישמיע מייד את שיר זה.

זה בערך כמו Enqueue in Winamp...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי

שיש בעיות אם הIPOD דור 4 זה נכון?

הייתה בעיה בחלק מהמכשירים ששמעו את הרעש של ההארדיסק מסתובב דרך האוזניות. אני לא יודע מה נסגר עם זה בסוף.

בכל מקרה, קח כבר ריבר.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...