חיבור שני מחשבים לאינטרנט דרך אינטרנט בכבלים ...כמה שאלות קטנות - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני מחשבים לאינטרנט דרך אינטרנט בכבלים ...כמה שאלות קטנות

Sting

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אומנם קנית כבר (אז זה לא משנה), אבל שתדע שאם היית קונה ראוטר, אז את פתיחת הפורטים אתה עושה בנתב, ולכן גם אם תפרמט את כל המחשבים לא תהיה לך בעיה עם זה וההגדרות לא ימחקו.

אם עושים כבר פתיחת פורטים, עדיף להגדיר כתובות IP קבועות בנתב לפי ה- של כל מחשב כדי שהכתובת של המחשב עם ה- EMULE לא תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בתצורת הסוויץ' בלבד אין ההגדרות לא נמחקות...רק צריך להגדיר פעם אחת שהאינטרנט שלך הוא דרך מקור חיצוני סוויץ' או האב - וזהו .

זה היה ברור - פשוט לגבי ראוטר הועלתה הנקודה שפירמוט של המחשב עשוי למחוק את ההגדרות (מה שהיה ברור שבסוויצ' לא מהווה בעיה)., ולכן רציתי להדגשי שגם בראוטר אין בעיה כי ההגדרות מאוחסנות בראוטר ולא במחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב Win :

My Network Places>Set up a Home Or Small Network>Next>Next>תבחר באמצע >Computer's Name : אני קראתי ברשת שלי PC1 ו PC2>Workgroup : MSHOME או משהו - ששני המחשבים יהיו באותה Workgroup

וכך הלאה - הכל מאוד מפורט

בהצלחה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיהיה לך .

כמו שלי יש עכשיו....

מחברים את המחשבים להמודם לסוויץ'.

מגדירים שהאינטרנט מגיע דרך מקור חיצוני (Switch or Hub )

עושים Apply וזהו.

יש בכבלים והמודם מקצה 2 IP's אוטומטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא! זו בדיוק הבעיה

השיתוף שהוא יקבל יעבור דרך האינטרנט, ולכן יהיה מאד איטי (100mbps לעומת 1.5mbps)

רק אם יש לו ממש פוקס הוא יקבל 2 כתבוות IP מהספק שלו באותו class, רק ככה הרשת תעבור ישירות ולא תצא קודם לאינטרנט.

תנסה להעביר קובץ ותראה שהוא עובד ממש לאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני המחשבים עברו פורמטים וגיבויים אחד אצל השני

הרשת הינה 100mbps - ואם הסוויץ' היה תומך והיה לי כרטיס 1Gbps זה גם היה 1Gbps - החיבור ברשת.

גם כרגע דרך אגב - יש לי צורב אחד במחשב הישן יותר - לכן אם אני צריך לצרוב משהו (כמו *.bin למניהם או קבצי גדולים) אני צריך להעביר ברשת למחשב השני (בשני אח שלי משחק Lego Racers 2 J חח )

ואני מעביר את הקבצים ושוב - זה 100mbps החיבור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה לומר לי שבכבלים כשמקבלים כמה כתובות IP לא כולם באות מסאב-נט פרטי יחיד, למשל עם netmask של 255.255.255.248 או 255.255.255.252 אלא מסאב-נט שמשותף להרבה משתמשים, עם netmask רחב כמו 255.255.0.0 למשל?

ברור לך שגם במקרה כזנ ניתן להוסיף ידנית פקודת route add כדי לפתור את זה בשצריך פעם במיליון שנה??

מצד שני אם תרצה emule על שני מחשבים בחיים לא תוכל לעשות את זה עם NAT.

בכל מקרה ניתן (לפחות בלינוקס) להגדיר כרטיס וירטואלי בתחום כתובות כמו 192.168.0.0 שממופה לאותו כרטיס פיזי.

מה שיקרה זה שמחשב יהיו 2 כתובות IP - אחת מקומית ואחת גלובלית.

אם תריץ EMULE כל התקשורת החוצה תצא עם IP אמיתי וכל התקשורת ל- 192.168 תשתמש ב- IP הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...