בעיה עם המצלמה - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם המצלמה

14renegade

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדידת אור גרועה של המצלמה אולי...

בכ"מ ה-EXIF של התמונה מוזר ביותר כיוון שתחת הנתונים שבהם התמונה צולמה הייתה צריכה להיות לך תמונה מאד בהירה.

בכ"ז הנה התמונה מתוקנת :

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא באופן שהמצלמה מצלמת במקור. מבלי לפגוע בך, צר לי אבל זו מצלמת צעצוע וב 1500 שקל ואולי גם פחות היית קונה דיגיטלית אמיתית. אם אתה יכול לקבל החזר כספי אז אני ממליץ מבלי קשר לכהות של התמונה.

לגבי הכהות:

levels.jpg

מהגרף אתה יכול לראות שכל הצבעים ממוקמים סמוך לצד שמאל (כהה) במקום להתפרש על מרבית הגרף מימין לשמאל. התמונה כהה במקור בלי קשר למסך. אפשר לתקן בקלות אבל התמונה במקור אינה איכותית.

תבדוק אם שינית הגדרות צילום. לא מצאתי נתונים על המצלמה כי רק בארץ קוראים לדגם ככה. טיפ: אל תקנה דגמים של משהו שלא ידוע לך היצרן או שאפשר להתרשם מביקורות בחו"ל.

נסה להעביר את המצלמה למצב אוטומטי (אם יש כזה). האם כל התמונות כהות ? גם בשמש בחוץ ?

במאפייני הקובץ רשום למטה Aperture Priority שזה אומר שישנה עדיפות לצמצם בלקיחת התמונה. כמו שאמרתי נסה להשיב את המצלמה למצב האוטומטי שלה ולראות אם מתקבלות תוצאות טובות יותר.

אם בשמש התמונות סבירות אז זו מגבלה של בתחום המחירים הללו שאין בה האופטיקה והמוח להפיק איכותיות בתנאי תאורה נמוכים ובכלל.

צריכים לתבוע את המשווקים של הצעצועים האלו על הטעיית הציבור בזה שהם מכנים אותן מצלמות דיגיטליות. גם המצלמת רשת שלי ב 150 שקל היא מצלמה דיגיטאלית ואפילו של אבל היא טובה לאיכות הירודה של רשת ולא אמיתי או אפילו סבירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין....

בטלויזיה רואים טוב!

ונראה לי שפעם ראו טוב גם במחשב.

בחוץ רואים פחות הבדל.

ונראה לי שהכהות קרתה מאז שהכנסתי תמונה לתוך המצלמה דרך המחשב, תמונה שלא צולמה במצלמה, מצויירת.

אבל אני לא בטוח.

בכל מקרה האיכות של המצלמה טובה כשיש הרבה אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא בכלל את התשובות שאני משקיע בהן ? אם אתה לא קורא את התשובות למה אתה חוזר ושואל אותן שאלות ?

נסה להחזיר את המצלמה למצב בו קנית אותה. אולי תוציא את הסוללות או תאפס את ההגדרות. לא נראה לי שיש הרבה אופציות למצלמה הזו.

אם תמשיך להגיד שבטלויזיה רואים טוב לא תגיע לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...