33 חודשים בלי שכר... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

33 חודשים בלי שכר...

HellWarrior

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//601142

בחיי

זה נוראי

שהויכוחים בין ההסתדרות למועצות ולממשל ישארו בצד והאנשים העובדים יקבלו משכרורת כלשהי - ואם יהיה צורך וההסתדרות ש"נלחמת" על משכורת טובה יותר לחבריה ולעובדים תדרוש החזר רטרואקטיבי לעובד - אבל בינתיים שישולם לפחחות שכר מינימום לקיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת מהשביתות היותר מוצדקות עד עכשיו,

צריך לשלם שכר, הלנת שכר זה פשע, ולצערי פשע שמגובה ע"י הממשלה!.

השביתה כואבת, נכון, אבל מוצדקת!

המאבק צריך להיות של ההסתדרות, איו גוף אחר, אולי הוציאו לה את האוויר מהמפרשים, אבל לשבות היא עוד יכולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כזה המצב. התושבים ממשיכים לשלם ארנונה ושאר מיסים לעירייה אך העירייה (מעניין איך...) נכנסה משום מה לחובות ולא משלמת שכר לעובדיה ואם זה לא דיי, שכונות וישובים שלמים מנתקים אותם ממים (למרות שאלו משלמים חשבונות) וזה בגלל חוב של העירייה - ולא של המנותקים. צרייך לנתק את העיריות מתשתית אם תשאלו אותי. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי למה מאשימים את הממשלה.

הרי העיריה היא זאת שצריכה לשלם את השכר.

ועוד הממשלה מציעה לעיריות תוכניות הבראה שהן בחוכמתן מסרבות להן.

מישהו יכול להסביר לי את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו גילי, שיש אנשים שלא רק מהמועצות הדתיות, גם עובדי אשפה ותברואה למשל, שלא מקבלים שכר, חלקם מעל שנתיים והם ממשכנים כל מה שיש כדי שלא יעיפו אותם מהבית ושיהיה להם מה לאכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרא של ממשלה וחרא של הסתדרות.

מה הקשר בין רכבות ומטוסים לאיסוף זבל ?

ולמה צריך לחכות שנים עד שהם עושים משהו ? אין שכר חודשיים, ישר כל עובדי הרשויות (ורק הם, לא כל המדינה המזדיינת) שובתים עד שמקבלים את הכסף ואני מדבר על כל רשות וכל עיר.

וגם עובדי הרשויות... מה אתם מפגרים ? שימו זין על הפנסיה (תחזירו את זה אחרי זה...), אין משכורות אין עירייה ואין כלום, פשוט כל שירות עירוני יבוטל לגמריי וחוץ ממשרדי ממשלה ומשטרה העיר תמות עד שלא יקבלו כסף.

מי האידיוט שעובד יותר מחודשיים בלי לקבל משכורת ? מה אתם פראיירים ?

ואחרי שנתיים מתעוררים ודופקים את כל המשק בשביתה, רק הזנק שנגרם ביום שביתה אחד גדול יותר מכל המשכורות שאומרים לקבל העובדים ביחד ב10 שנים הבאות.

עוד דבר מפגר, למה צריך מליון סגנים שיגרבצו במשרדים מפוארים עם מזכירות שמקבלות כסף על הגשת קפה ? זה הכסף שלנו... לא משהו פרטי.

אז כן, צריך לסרס כל דבר ציבורי שמבזבז כסף סתם ולא צריך להיות לעובדים ציבוריים זכויות להתארגן ברמות כלל ארציות, אם המדינה מעסיקה אתכם מותר לה גם להתיעל ואם זה לא טוב אז תתפטרו.

ואיך לעזאזל לא משלמים כסף ? זה גם דבר בלתי נסבל, יש לכם עובדים, הם מועסקים ? אז תשלמו להם קיבינימט !

זה ערך עליון, לפני כל תנאי אחר אתה חייב לשלם. ולמה ראש הממשלה ושר הפנים לא עשו כלום ?

וגם מי שנדפק מכל זה אלה לא האנשים שמקבלים משכורות גבוהות ולא עושים כלום כי הם מסודרים, מי שנדפק אלה העובדים הפשוטים שמפנים את הזבל ופקחים וכל מי שנותן שירותים עירוניים.

מדינה מפגרת עם שלטון אטום ומושחטת שלא עושה כלום.

כנסת עם פגרת קיץ וחורף... מזה הליגה בכדורגל ? יש לכם חופש גדול ?

חברי כנסת לא מגיעים לחצי מהישיבות... איזה מן מדינה זאת ? סעמק... משרתי ציבור על הזין שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//601142

בחיי

זה נוראי

שהויכוחים בין ההסתדרות למועצות ולממשל ישארו בצד והאנשים העובדים יקבלו משכרורת כלשהי - ואם יהיה צורך וההסתדרות ש"נלחמת" על משכורת טובה יותר לחבריה ולעובדים תדרוש החזר רטרואקטיבי לעובד - אבל בינתיים שישולם לפחחות שכר מינימום לקיום.

ברוך הבא לישראל.! ! ! :hi: -----------------> >:( :'( :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...