צריך מפרט לחבר עד 4200 שקל כולל עכבר,מקלדת ומדפסת המטרה:משחקים אינטרנט וסרטים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מפרט לחבר עד 4200 שקל כולל עכבר,מקלדת ומדפסת המטרה:משחקים אינטרנט וסרטים

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה יכול לקנות מ-KSP? כי אם לא  רוב המפרטים פה הם לא רלוונטים כי בחנות רגילה הם יעלו הרבה יותר.

חוץ מזה שכולם הביאו לך חרא רק אני הבאתי אחת נורמלית Hp3650.

אם אתה צריך לשקול פה משהו זה או תמפרט שלי עם חלקים מאוזנים ביותר ומחנות אמינה שכל חלקיה זה 3 שנים אחריות כך שיהיה לך ראש שקט.

או שאתה יכול לקחת תמפרט של JC DENTON עם מפרט שבסיסו כמו שלי אך עם 9800 פרו ומדפסת גרועה והקאצ' פה שזה מ-KSP שרוב חלקיה הם שנה אחריות ( מעבד לוח וזיכרון 3 שנים כל עוד הרכבת אצלם) ויש האומרים שהשירות שם לא משהו בכלל ואף חר* של שירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות מ-KSP? כי אם לא  רוב המפרטים פה הם לא רלוונטים כי בחנות רגילה הם יעלו הרבה יותר.

חוץ מזה שכולם הביאו לך חרא רק אני הבאתי אחת נורמלית Hp3650.

איפהKSP נמצאים? שכחתי הוא יכול לקנות מpchardware כי אנחנו ברמת-גן אז זה קרוב אולינו והיא לא חנות רגילה..ויש לי את המדפסת שכולם הביאו ואני חושב שהיא בסדר גמור לשימושים בסייסים כגון הדפסה של עבודות וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם הוא נמצא בר"ג אז כדאי לו לקנות משם, בפרט כאשר מדובר בחנות טובה כמו Logic-pc , כאמור ההמשך ל PCHARDWARE.

בבקשה:

{AMD XP 2500+ Barton 512K Tray CPU{515

{Thermaltake Slim Volcano 8 CPU Cooler for AMD{60

{Epox 8RDA+ NVIDIA nForce2 Motherboard{449

{DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory{515

{Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD{390

{Lite-On 52/32/52 Black CD-RW{174

{Citizen/Sony Black 1.44MB 3,5" FDD{55

{Albatron Geforce FX 5900XTV 128MB DVI VIVO Retail Video Card{1,163

{Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BL Front USB 300W{334

{Microsoft Multimedia Keyboard + Optical Mouse KIT{140

{Lexmark Z705 Color Printer{299

הרכבת מחשב במעבדה 160 ש"ח

סה"כ:4,257 ש"ח

גם כאן, מעבד כמו במפרט הקודם רק הפעם עם קירור נפרד היותר טוב בהרבה מהקירור המקורי המגיע בד"כ עם המעבד, לוח אם מצויין של ג"כ עם Soundstorm, זיכרון יציב וטוב של סאמסונג עם אחריות לכל החיים, הרדיסק במהירות 8MB של ווסטרן, הצורב, המארז, המקלדת & עכבר והמקלדת כמו במפרט הקודם ג"כ, כאן המארז וכל הכוננים בצבע שחור..

הדבר היחיד הנופל במפרט זה מהמפרט מ KSP הוא הכרטיס מסך 5900XT (המעולה בפני עצמו יש לומר, אך פחות טוב מ R9800PRO).

לכן מה שאפשר לעשות זה לקנות את הזכרונות של a-data וה R9800PRO של מKSP (ביחד 1690 ש"ח) במקום הזיכרון והכרטיס מסך כאן (העולים ביחד 1678 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, חוץ מהעובדה שה R9800PRO הוא כרטיס מסך חזק יותר הוא גם מציג תמונה מעט טובה יותר מה 5900XT, ואם פילטרים כ AA פועלים הפרש הביצועים בניהם יעלה עוד, מה שאומר לכאורה שזה בהחלט שווה את הטירחה.

מצד שני, KSP נותנים על הרדאון 9800 פרו רק שנה אחריות כמו גם על הזיכרון. Logic- נותנים על הכרטיס 3 שנים אחריות כמדומני, ועל הזיכרון אחריות לכל החיים..ככה שיש כאן שיקול של ביצועים אל מול אחריות, ההחלטה בידי החבר..

אני אישית הייתי מסתפק בהחלט עם ה 5900XT והזיכרון סאמסונג, בגלל האחריות, ובגלל העובדה שאם יש תקלה חלילה לא צריך לרוץ ממקום למקום.

חוץ מזה שב 5900XT הזה של אלבטרון יש Video in video out שיכול לבוא יום אחד אולי לידי שימוש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההשקעה וההסבר המפורט ;) מצד שני למה אי אפשר לקחת מlogic אתה9800 pro? זה יותר יקר שמה בהרבה? או שאין להם אותו במלאי? ולמה צריך גם לקחת אחר אם לוקחים את ה9800?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל Logic- בהחלט יש רדאון 9800 פרו, והוא נמכר ב 1,361 ש"ח שזה מחיר סבבה. אם יש אפשרות לחרוג אז למה לא..

אין צורך לקחת אחר, פשוט הזיכרון ב KSP יותר זול ולכן העמדתי לך "עסקת חבילה" וכרטיס מסך מ KSP, לעומת וכרטיס מסך מ Logic.. הרדאון 9800 פרו יעבוד כמובן עם כל ובכלל זה הסאמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...