מפזר חום ראשון עם מאוורר 120 מ"מ - Thermalright XP-120 - סקירה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפזר חום ראשון עם מאוורר 120 מ"מ - Thermalright XP-120 - סקירה

TC2B

Recommended Posts

נותן תוצאות יותר טובות תחת מאמץ מול מפזר החום של זלמן, ה 7000AlCu.

מקור:

http://www.silentpcreview.com/article186-page1.html

הערה:

עם מפזרי חום כאלה ואתלון 64 ניתן בקלות לקבל מחשב שקט לחלוטין אפילו

ללא COOL N QUIET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיה רעה!!  ;)

אבל אני ישאר אם ההיפר 6 שלי!!

שהוא גם חיה רעה לא פחות מה-XP120!!  ;)

אבל מה שטוב בזה שהוא שוקל רק 380 גרם אז אפשר בלי בעיה להעמיד את המחשב לעומת זאת את שלי אני לא מסתכן להעמיד!! אולי יתלש לי הפלסטיק

וזה משהו שאני לא רוצה שיקרה במחשב חדש :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק סקירה, הבחור השתמש בטמפרטורה שכותב הלוח אם. לא רק שאי אפשר להשוות טפרטורות בין שתי מערכות, בגלל קריאה שגוייה, אלא אפילו אי אפשר להשוות טמפרטורה של אותו מערכת! זאת אומרת, שאם בidle הטפרטורה היא 35 מעלות ובעבודה הטמפרטורה היא 55 מעלות, ההפרש במציאות הוא לאו דווקא 20 מעלות, יכול להיות לגמרי אחרת. סקירה אמיתית של היט סינק צריך לעשות בסביבה מבוקרת, כלומר עם מכשיר שמדמה ליבה של מעבד, כותב את הטמפרטורה שלה ואפשר לכוון כמה אנרגיה הוא יוציא. זה למה הביקורות של סינקים של overclockers.com כל כך מוערכות - http://www.overclockers.com/articles373/

אפשר לבחור שם בין השוואות של סינקים לאינטל, לAMD ובלוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מאמין שהוא מקרר טוב יותר מהזלמן, ולו רק בגלל האפשרות להתקין מאווררי 120MM מפלצתיים, לעומת המאוורר הממוצע שמגיע עם הזלמן.

השאלה היא אחרת - האם עבור תוספת הביצועים שלו שווה לשלם מחיר כפול+ (סינק ומאוורר) מהמחיר של הזלמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שמישהו יזמין כי לא שווה להZמין ולחכות מלא זמן שאפשר לשנות SLK948U + טורנדו 92מ"מ ולקבל אותו תוך כמה ימים בלבד ולא לחכות מלא זמן!!

וזה שיש לי 5 מוצרים של זלמן זה לא אומר שאני מכור! :hat:

אני ממליץ אליהם בגלל הביצועים המצויינים של ההיטסינקים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...