יותר מעבדי AMD מאשר אינטל נמכרים בשוק המחשבים השולחניים לקונים פרטיים בארה"ב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר מעבדי AMD מאשר אינטל נמכרים בשוק המחשבים השולחניים לקונים פרטיים בארה"ב

TC2B

Recommended Posts

קצת יותר מ 50% מהמחשבים השולחניים שנמכרים כיום בשוק הפרטי בארה"ב מבוססים

על מעבדי וקצת פחות מ 50% מבוססים על מעבדי .

>

זה לא כולל שרתים, , תחנות עבודה ולא כולל את שוק החברות, רק משחבים שולחניים

שנקנים על ידי לקוחות פרטיים, מה שמכונה: retail desktop, שזה פחות או יותר, אנחנו.

מקור:

http://www.xbitlabs.com/news/other/display/20040913050508.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי זה נתון מצוין, שללא ספק הייתה הUNDERDOG הופכת למתחרה רצינית ביותר לאינטל ומה שנשאר לנו זה להסתכל מהצד ולהינות מהתחרות, המחירים שיוזלו והמוצרים שישתפרו.

AMD מסבכת את החיים של אינטל אבל מתחרה רצינית במובן של סכנה קיומית או מהותית לאינטל,

זה עוד רחוק מאוד למרות שמבחינה תדמיתית בעלת יכולת לחולל נזקים מרחיקי לכת כבר היום.

בשנה שנתיים הקרובות הלחץ של ייתבטא באחוזי נתח שוק בודדים (במקרה הטוב) כל שנה,

כאשר תכניס את המפעל השני/החדש לייצור מעבדים (2006) בו סוף סוף ל AMD יהיה פס

ייצור עם פרוסות סיליקון של 300 מ"מ (במקום ה 200 מ"מ) תהיה ל AMD יכולת לייצר לחץ מלחיץ

באמת על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב נתון שמשח אותי מאוד בתור אחד שיש לו אמד כמעט כל זמן שהיה לו מחשב חח :silly: :silly:

זה עוד התחיל שקיבלתי את האמד הראשון שלי שהיה 486DX4 100MHZ שבשביל 486 100מה"צ זה הרבה :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב נתון שמשח אותי מאוד בתור אחד שיש לו אמד כמעט כל זמן שהיה לו מחשב חח  :silly: :silly:

זה עוד התחיל שקיבלתי את האמד הראשון שלי שהיה 486DX4 100MHZ שבשביל 486 100מה"צ זה הרבה  :silly: :silly:

מן הסתם מוזר לבעלי מעבד להיות שייך לקבוצת רוב כלשהי בעולם המעבדים,

לא נורא, תתרגלו - עד שלא יהיה לאינטל תחליף לפנטיום 4 הנורא היא בבעיה בשוק

השולחני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה מצביע על מכירה של מערכות מוכנות בלבד, ולא מכירה של .

וAMD יכולה למכור 100% מהמעבדים במשך ה10 שנים הבאות אני לא חושב שזה יזיז לאינטל, השווי של הוא כ4 מילארד דולר, השווי של אינטל 133 מיליארד :| בהתחשב שAMD הוקמה שנה אחת בלבד אחרי אינטל, פשוט גרועהההההההההההה לא במעבדים אלה בגריעות שלה :|

אבל Who Care`s?

מי שיתן מעבד טוב, נקנה. הפורום הזה נעול על ושכח שעד סדרת הAthlon64 סדרת C של שלטה תקופה מספקת, ואף אחד לא יכול להגיד שלא.

ככה שכל מי שאומר שAMD תמיד היו הכי טובים, תמיד בחזית הטכנ', תמיד בלע בלע בלע. אם Intel הוקמה ב1968, וAMD ב1969. וAMD תמיד הייתה "הרבה הרבה" יותר טובה מאינטל, למה אינטל שווה פי 30 ממנה, ושולטת על משהו כמו 90% משוק המעבדים בעולם? זה לא כאילו שAMD הוקמה לפני 5 שנים וכבשה את השוק בסערה, אם Intel לא הייתה יוזמת הסכם פיתוח משותף איתה בשנות ה80, כנראה שבכלל לא הייתם שומעים את השם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לשווק. זה קשור לזה ש היו עסוקים בחיקוי במקום להיות עסוקים בפיתוח אלטרנטיבה יותר טובה מאינטל כמו שהם עושים היום.

ושוב, ימים יגידו ונראה מה יהיה. לא אמרה את המילה האחרונה. לא הייתי מספיד אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שמעדיפים את אינטל אני לא מבין אתכם! מה בכלל איכפת לכם כמה היא שווה?

איכפת לכם שהיא קרעה לכם תתחת במחירים? איכפת לכם שללא המחירים של אינטל והטכנולוגיה שלה היו עמוק בתחת בגלל חוסר תחרות? איכפת לכם שAMD מציעים לכם מעבדים הרבה יותר חזקים ומשתלמים? איכפת לכם מהעתיד המבטיח של AMD? איכפת לכם שפרסקוט הוא יותר תנור מאשר מעבד? כי לאינטל לא ממש איכפת כי 64 ביט לא הולך לצאת בקרוב וחוץ מקידודים הם לא נושפים בעורף של וגם ככה זה הפך עניין של שניות בקידודים לטובת .

אינטל המשיכו לסמוך על התדמית שלהם לא פיתחו שום דבר שווה ונדפקו חזק הם ימשיכו בירידה וAMD בעלייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכפת לכם שהיא קרעה לכם תתחת במחירים? איכפת לכם שללא המחירים של אינטל והטכנולוגיה שלה היו עמוק בתחת בגלל חוסר תחרות? איכפת לכם שAMD מציעים לכם מעבדים הרבה יותר חזקים ומשתלמים? איכפת לכם מהעתיד המבטיח של AMD? כי לאינטל לא ממש איכפת כי 64 ביט לא הולך לצאת בקרוב וחוץ מקידודים הם לא נושפים בעורף של וגם ככה זה הפך עניין של שניות בקידודים לטובת אינטל.

אינטל המשיכו לסמוך על התדמית שלהם לא פיתחו שום דבר שווה ונדפקו חזק הם ימשיכו בירידה וAMD בעלייה.

למי אכפת מאינטל ו קונים מה שטוב באותה תקופה (מבחינת מחיר וביצועים)

מבחינה כלכלית ברור שישתלם יותר לצרכן שיש תחרות אבל לדעתי 2 חברות זה לא תחרות גם אם היו שווים לintel לדעתי צריך חברה שלישית

גו מוטרולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכפת לכם שהיא קרעה לכם תתחת במחירים? איכפת לכם שללא המחירים של אינטל והטכנולוגיה שלה היו עמוק בתחת בגלל חוסר תחרות? איכפת לכם שAMD מציעים לכם מעבדים הרבה יותר חזקים ומשתלמים? איכפת לכם מהעתיד המבטיח של AMD? איכפת לכם שפרסקוט הוא יותר תנור מאשר מעבד? כי לאינטל לא ממש איכפת כי 64 ביט לא הולך לצאת בקרוב וחוץ מקידודים הם לא נושפים בעורף של וגם ככה זה הפך עניין של שניות בקידודים לטובת אינטל.

יופי וללא Intel לא היה , אז דיי לזיין בשכל, על עד כמה יותר טוב ומשתלמת, המגמה של מכירת מעבדים זולים אצל AMD לא תמיד הייתה קיימת, המון זמן היא מכרה מעבדים בתגים מחיר, זהים לאינטל. אינטל לא סומכת על התדמית שלה, הAthlon64 חזק ללא תלות או קשר בתמיכה ב64bit, והתמיכה שלו יכולה להיות גם שווה לתחת. להזכריכם מעבד ה32bit הראשון לא הצליח לעלות את מערכת ההפעלה 64bit הראשונה. אז דיי לזיין על 64bit או פרסקוט חם כמו תנור, גם לAMD הייתה ליבה שהפיצה חום כמו כור היתוך קטן. והסטפינגים החדשים של הפרסקוט שיוצאים עכשיו מתחממים פחות.

AMD עד להסכם הפיתוח המשותף עם יצרה מעבדים שמפעילים טטריס בקושי, אז STFU.

סדרת C של הייתה מעולה, כיום היא כבר לא רלוונטית, זה לא אומר שAMD יותר טוב מאינטל או ההפיך. כל מה שזה אומר שיש לAMD סדרת מעבדים שמשתלמת יותר, ההבדלים לא כאלה גדולים, ויש מספיק דברים שבהם PIV 3.2C/E עוקף Athlon64 3200+ אז דיי לזיין בשכל שחוץ מבקידודים לא שווה כלום, ההבדלים בביצועים בין המעבדים מזעריים.

ואנשים שמספידים את נו באמת.... הפער בין המכירות הרווחים והשווי בין שני החברות האלה עצום, זה לא דויד מול גוליית, זה גוליית מול נמלה. ואל תוציאו את דברי מהקשר, אני לא מתכוון בביצועים או בכל דבר כזה, אלא רק בהספקט הפיננסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פאקינג חובבן אה? מה איכפת לי מהמצב הפיננסי של אינטל או ! אף אחד מאיתנו לא המנהל חשבונות שלהם! וגם לא משנה מה היה בעבר, משנה ההווה והעתיד לא פחות, היום נותנים פייט רציני בזמן שאינטל עסוקים לנגב תתחת שלהם עם שטרות של 200 דולר ובוא לא נזיין שאינטל 3.2 יותר טוב מAMD3200 הAMD לוקח אותו בהכל חוץ מקידוד וכתנור! חוץ מזה שרק לAMD יש שמתואמים לOC כמו המובייל, אם אתה עושה OC עם פרסקוט כל החדר שך יעלה באש שלא נדבר על הקירור הלא מועיל והרעשני שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו כבר להיות כאלה פאנבויס.

אני לא קונה כי היא UNDERDOG, ולא קונה INTEL כי היא מובילה(או שלא).

אני קונה מה שנותן לי יחס מחיר\ביצועים יותר משתלם בזמן הקנייה. נקודה. אם זה INTEL NVIDIA ATI או SUNCHINE COMMA ממש לא אכפת לי.

בקשר לנתון:

אני דווקא חושב שזה גרוע מבחינתינו.

בתור שוק שקונה כרגע , בשביל ביצועים יותר טובים, ונהנה מהמחיר הנמוך של בשל מעמדה כ UNDERDOG, זה עלול להיפסק בקרוב.

ואז AMD תוכל להרשות לעצמה לדפוק מחירים כמו של , אם לא יותר. כבר היום ניתן לראות את זה במעבדי ה 64 ביט. זה רק יתחזק בהמשך, בניגוד לסדרת ה AXP הזולה והמוצלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שאמרו מעלי.

AMD תתחיל לתמחר את המוצרים שלה במחירים גבוהים יותר (כמו שנאמר, רואים את זה טוב מאוד בסדרת ה64 ביט שלה).

הAXP היה מוצר זול כי רצתה לבסס את מעמדה. לאט-לאט היא מתחזקת, ואז שהיא תהיה מספיק מבוססת, היא תמכור מעבדים במחירים גבוהים רק בשביל השם - . בדיוק כמו מה שאינטל עושה היום...

אבל מי יודע, נחיה ונראה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...