שאלה על OC לכרטיס מסך 6800GT של אלבטרון ! - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על OC לכרטיס מסך 6800GT של אלבטרון !

Nvidia_1

Recommended Posts

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רגע אתה עושה רק את המבחנים של הגרפיקה מבלי המבחנים של ה CPU, SOUND וכו' ???

כי זה מה שאני עשיתי עד עכשיו ... יכול להיות שבגלל זה היה לי תוצאה נמוכה ?

בכל מקרה אני הולך לנסות את הקטע של ה RIVATUNER עכשיו

אני עושה את זה בלי ...כי צריך רק את ה- 4 משחקים ראשונים ...זה הקובע

איזה שינוי אבל ...מ- 200 ומשהו עם גיפה 4 ל- 11 אלף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווידיה , 80 מעלות זה בסדר , כל עוד הכרטיס עצמו לא מכבה את עצמו או עושה בעיות(עיוותים וכ"ו) , והכל פועל בידיוק כמו במהירות סטוק , אז תישאר ככה , כי זה לא עושה כלום , אפילו אל תשים לב למעלות , רק תראה שאין בעיות\עיוותים בגרפיקה(גם תקיעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ישם את הסיראל הזה !

QVJAH-X7J7R-HWJ9U-S8UUN

תכניס אותו למטה ב-RGEISTAR משהו כזה !

ומישהו יכול להגיד לי אם אני צריך להיות מודאג בגלל שהכרטיס מגיע ל- 80 מעלות ב-3DMARK03 ...אני מדגיש רק ב-3DMARK03 ..

משחקים אחרים לא יותר מ- 75

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווידיה , 80 מעלות זה בסדר , כל עוד הכרטיס עצמו לא מכבה את עצמו או עושה בעיות(עיוותים וכ"ו) , והכל פועל בידיוק כמו במהירות סטוק , אז תישאר ככה , כי זה לא עושה כלום , אפילו אל תשים לב למעלות , רק תראה שאין בעיות\עיוותים בגרפיקה(גם תקיעות)

אהה אז ס22ה !

אין לי שום ארכיפקטים ...

נראה לי אם מעבד A64 3200 בערך אני עובר את ה- 12 אלף לא ?

וו תודה לכם ...עזרתם לי כי בהתחלה פחדתי מאוד לעשות OC ...עכשיו אני רואה שהשד לא נורא כל כך אם עושים את זה נכון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מצאתי תבעיה שלי !!!!

כל פעם שאני מפעיל את ה3dmark2003 זה מחזיר לי את המהיריות למהיריות STOCK מה אני צריך לעשות ?????

ושיניתי עם ה RIVA TUNER וזה עדיין משנה את זה חזרה :(

נ.ב

אני עושה את ה OC ב RIVATUNER דרך ה הDRIVER SETTINGS ולא דרך TARGET ADAPTER האם זה משנה ?

ויכול להיות שזה לא ה זה פשוט מחזיר לי את זה למהיריות סטוק לאחר מספר דקות או שניות לא בדיוק שמתי לב !!!!!

אוף מה אני צריך לעשות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בטח שעשיתי :\

כל פעם שאני מעלה תמחשב למשל זה מגיע למצב הזה תראו

וכפי שאתם יכולים לראות עשיתי SAVE ל 400\1.10 אבל במקור זה חזר להיות 350\1 אחרי הרסטרט ובכלל זה חוזר למצב הזה אחרי דקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שהתוכנה לא מעודכנת מספיק לכרטיס הזה...

בכל מקרה , לזה שזה מתבטל כאשר 3dmark03 עולה , פשוט תעשה רביה טיונר את הTEST והכל שיהיה , ותראה שזה באמת משנה את המהירויות(תבדוק בAIDA32 וכ"ו) , אבל אל תיכנס לדרייבר , הדרייבר מחזיר אותו למהירות סטוק , אלא אם אתה עושה בדרייבר "MENUAL" ויורד למטה בהסכם ומסכים לו...

בקיצור , אם הבנת אותי , תשנה את המהירויות ואל תיכנס לדרייבר לפני שאתה עושה את המבחן , עוד בעיה נפוצה זה שה3dmark03 מוריד את המהירות , וזה איכשהוא מסתדר , אני לא יודע בידיוק איך לפתור את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מוצא את המהיריות ב AIDA 32 כי ב DISPLAY זה לא מציג לי את ה PCI\AGP ולא את הGPU :\ אז אני לא יודע איפה יש את זה בתוכנה האם יש תוכנות אחרות ?

ובדקתי את זה ואכן ה הוא זה שמבטל לי את זה :\

אין לאף אחד מושג מה לעשות ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...