איך אני נועל AGP?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני נועל AGP??

Yaron-Cohen

Recommended Posts

אז ככה עשיתי OC לכרטיס מסך (GeForce 4 MX 440 - SE מתוצרת Innovosion...ל279/378...מ250/333...)..ולמעבד (P4 1.7 Willamette...ל2.0)....

עכשיו איך אני נועל את הAGP?...ואיך אני יודע אם עשיתי הכל טוב??..(בעיקרון אין נפילות של המערכת...ואין דברים מוזרים...)

דרך אגב...לכרטיס מסך שלי יש לא מקורי..!!...(הוצאתי את המאורר הקטן...ושמתי צלעות בPCI שמתי 2 מאוררים ג'נרי של 80mm ו92mm...)

כל החוטים במארז מסודרים ביותר...ואני עובד עם מארז פתוח..(2 הצדדים..!!..)...

אין אפילו טיפה של אבק..ניקיתי היום עם לחץ אוויר..!!

צריכים עוד פרטים??

עריכה: הטמפרטורה של המחעד שלי טובה מאוד...בLOAD הוא משהו כמו 55-54 בIDLE הוא משהו כמו 25-27....כמו שאתם יודעים לכרטיסי מסך מתוצרת MX אין חיישן טמפרטורה אז אני לא יכול להגיד לכם..!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה P4S533-X רגיל, בלי MX (שזה נדמה לי עם כרטיס מסך מובנה או משהו..)

בכל מקרה לי לא היתה אופציה לנעילת AGP\PCI והם היו עולים בהדרגה כשהבאס היה עולה, וצונחים חזרה בבאס מסויים (היה מצויין בביוס לדוגמא 100\33 101\34 וכולי..)

יכול להיות שאצלך דווקא כן יש נעילת AGP והיא אמורה להיות באותו חלון של ההעלת מתחים (במידה ויש לך, שוב.. לי לא היה)

אין דרך פשוטה, פשוט תכנס לביוס ותתחיל לשוטט בין המדורים עד שתמצא אזכור לנעילת תדרים, במידה ולא תמצא.. כנראה שאין לך אפשרות

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה...כן לי יש כרטיס מסך מובנה...אבל עשיתי לו DISABLED...אז ככה שזה לא משנה...סתם שאלה יש לך מושג איזה כרטיס מסך זה??...

ואללה אין לי מושג על מה אתה מדבר...תסביר לי שניה בדרגה יותר נמוכה..!! (אני מבין קצת...לא כל כך הרבה...)...לא הבנתי את הדוגמא..!!

ומה עם הOC שלי עכשיו..הוא סבבה?...או שהוא יותר מדיי??.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוברקלוקינג בסדר גמור במידה והכרטיס לא רותח, ואין ארטיפקטים

מבחינת מעבד זה גם בסדר אולי אפשר לסחוט יותר, עקרונית ווילמייט לא מוצלחים באוברקלוקינג ככה שזה סביר

הסבר הכי פשוט שאני יכול

תכנס לביוס.. תתחיל לשוטט בין הקטגוריות, תכנס לתת-קטוגוריות (אפשרות בתוך אפשרות) עד שתמצא משהו שמזכיר נעילת תדר לAGP

זה יכול להגיע בתור AGP LOCK ואז יש הפעלה וכיבוי, וזה יכול להגיע בתור AGP FREQUENCY ואז אתה צריך לבחור 66

במידה ואתה לא מוצא אופציה שכזאת, כנראה שהלוח שלך לא מסוגל לנעול תדרים ותצטרך לשמור על תדרים סבירים

כשאתה מעלה את הבאס, רשום לך לדוגמא באס 100 101 102 103 או! שרשום לך לדוגמא 100\33 101\34 וכולי... השאלה אם יש לך קו נטוי ומספר אחריו בשינוי הבאס של המעבד

במידה וכן, תדאג לשמור אותו בסביבות ה 34-32 כי הבאס המקורי זה 33.. לא כדאי להפנות אותו בצורה דרסטית לפה או לפה

מקווה שהבנת, אם לא תגיד ואני אסביר שוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.....עכשיו...ירון כהן...דנה אינטרנשינאל....זיינו לי את המוח עם השם הזה....מה אני יכול לעשות שככה אמא ואבא שלי קראו לי..!!.....אני גאה בשם שלי..!!!!!

תודה.....בקשר לקירור שלי...יש לי קירור מקורי של .!...אבל המארז פתוח....וצד אחד מערך חסום כי הסאב שם....ויש לי מאורר אחד מאחורה של 80mm ג'נרי...

ומקדימה ג'נרי 80mm (הוא 220V...לא 12V..!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאורר 80ממ, ואתה מחבר אותו ישירות לשקע חשמל? לא נשמע לי הגיוני בכלל... ::)

כל מקרה מאורר מכניס מאורר מוציא ואחד על המעבד, זאת סירקולציה בסיסית שצריכה להספיק במידה ואתה לא עושה OC

ברגע שאתה כן ממהיר הטמפרטורות עולות וכדאי מאוד להשקיע יותר.. עדיין מאוררים ג'נריים זה בסדר

אבל כדאי לדאוג שלא היו חוטים שיפריעו לזרימת אוויר בחלל המארז

להוריד גרילים מובנים (החורים של המאורר שיש על השילדה. להפוך אותם לחור אחד גדול שהמאורר יוכל לעבוד כמו שצריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל זה כבר עשיתי...החוטים מסודרים...בחלל המארז אפשר להכניס משאית לרוחב..!!.אל תדאג...

בקשר למארר...למה לא היגינוי??...קניתי 90ממ (זה לא 80).....ל220V....חיברתי אותו עם שקע חשמלי....ושמתי מפסק חשמלי על מולקס..!...כלומר...מתי שיש זרם במולקס אז 220V נכנס למארר והוא מסתובב..!!...איך הרעיון...יפה אהה??...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמם...

כתבת:

במאמץ 55-54 בIDLE הוא משהו כמו 25-27

זאת קפיצה משמעותית מידי, אפילו שהטמפרטורת מנוחה ממש ממש ממש נמוכה!!

עדיין לא צריך להיות הבדל כזה משמעותי בין זה לבין זה..

כנראה שהסינק לא נפטר מהר מהחום, או שהאוויר החם מצטבר בסביבת הסינק והמאורר מאחורה לא מוציא אותו מספיק מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...