Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 90 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

אתה מטפס על הסולם, תוקע בו כדור (גם ככה איזו מפלצת תאכל אותו מתישו, חבל) וממשיך בתעלות.

נו באמת ילדון... קצת חשיבה לוגית, ממש קצת, אפילו פרי-קצת. אתה רוצה שאספר לך את כל תהליך ההתקדמות של המשחק?...  ::)

תגיד לי אתה חושב שלא ניסיתי?!

לא הצלחתי אם מישהו יעזור לי קצת יותר אשמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בבקשה שמישהו יעזור לי אני רוצה לחשק בזה :'(

ביטלתי עכשיו את ה VPU RECOVERING ברגע שהסרטון מתחיל (החללית נוחתת) אז ברגע שהיא באה לנחות התמונה עצמה נתקעת אבל אני שומע קולות כאילו המשחק ממשיך כרגיל...

זה ממש מוזר

לדעתי הכרטיס מתחמם יותר מדי.

תסדר לו נורמלי/תממש אחריות(לא מזמן קנית אותו לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה נתקעתי פה ( השלב הזה הוא DELTA LABS- SECTOR 2 ואני צריך תקוד לחדר הזה בשביל להוציא משם תמכשיר כדי כדי להפעיל את ה TELEPORTET ואני מתחרפן, אני לא מוצא תקוד בשום מקום בבקשה תעזרו לי :( )

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא צריך לפתוח את הדלת כדי להמשיך בשלב. אם אני זוכר נכון אתה ממשיך הלאה, יש לך כמה מסכי מחשב שאתה צריך להפעיל אותם, וממשיך הלאה.

דבר שני, כדי לפתוח את הדלת הזאת -

*ספוילר*

זוכרים בהתחלה שבPDA רשום שהחליפו למישהו בקוד את ה0 ל3?

זה הקוד הזה.

*סוף ספוילר*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, לא צריך לפתוח את הדלת כדי להמשיך בשלב. אם אני זוכר נכון אתה ממשיך הלאה, יש לך כמה מסכי מחשב שאתה צריך להפעיל אותם, וממשיך הלאה.

דבר שני, כדי לפתוח את הדלת הזאת -

*ספוילר*

זוכרים בהתחלה שבPDA רשום שהחליפו למישהו בקוד את ה0 ל3?

זה הקוד הזה.

*סוף ספוילר*

בדקתי בכל מקום אפשרי, זה לא עוזר להפעיל המסכי מחשב, זה כולה פותח לך את החדרים של המשוגעים האלה :\

אתה יכול פשוט לתת לי את הקוד כי אני מתחרפן אני כבר 3 ימים תקוע בשלב הזה ולא יודע מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי דבר מוזר ומעניין במשחק:

(לכל מי שגמר המשחק)

*ספוילר*

בשלב האחרון ממש לפני הקרב עם היצור הענק לפני שהקיר נשבר ומתחיל הקרב,

פונים שמאלה בקטנה מול הקיר לפני שהוא נשבר ואז למטה כזה רואים את הסמל של ID

מתכופפים ואז אפשר ללחוץ על הקיר/על הלוגו של ID כמו על מחשבים דלתות וכו'

נפתח חדר "סודי" ואתה מקבל PDA "מאד מיוחד"...

עוד משהוא גילה הסוד או שרק אני כזה כלי ?  ::)

זה נראה כמו בדיחה פנימית של המפתחים.

בכל מקרה משחק נחמד ביותר למרות שאני באופן אישי מעדיף

משחקים מדויקים יותר מבחינת הפגיעות והנשקים כמו הפאר קרי או ה- IGI 2 ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בכל מקום אפשרי, זה לא עוזר להפעיל המסכי מחשב, זה כולה פותח לך את החדרים של המשוגעים האלה :\

אתה יכול פשוט לתת לי את הקוד כי אני מתחרפן אני כבר 3 ימים תקוע בשלב הזה ולא יודע מה לעשות

בחדרים של המשוגעים אתה אוסף עוןד PDAים ויכול להמשיך עם Security Clearence יותר גבוה.

בכל מקרה אם אתה עדיין מתקשה תנסה את ה walkthrough הזה: http://www.gamespot.com/features/6104672/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המשחק הזה פשוט מעולה (ואני ממש לא מבין את האנשים שאומרים שלא... חוץ מזה שהרוב בכלל לא מסבירים את עצמם אלא רק אומרים שהמשחק "אכזבה"...).

הוא מציג שורה של חידושים ותחכומים שלוקחים אותו צעד אחד קדימה בז'אנר ה-FPS.

הוא מלא ברעיונות מקוריים, וכל אלה שאומרים ש"הוא לא חדשני כיוון שהולכים ויורים" אז תתעוררו - יש דברים במשחקים שלא משנים, וללכת ולירות זה חלק בלתי נפרד מהז'אנר.

כמובן שהמשחק הוא לא רק ללכת ולירות... למען האמת זה רק חלק קטן מהמשחק (המאוד מגוון הזה): במשחק הזה השחקן בודק (תוך פחד אימים) כל פינה וחדר, מדבר עם אנשים, מפעיל דברים, משתמש ב-PDA (שהוא רעיון פשוט גאוני לדעתי), רואה סרטונים שמעבירים את העלילה (המצויינת והמפורטת מאוד לדעתי) יפה מאוד, כמו סרט טוב שלא היה מבייש את הוליווד, ועוד...

וגם יש בסרטונים גם פעלולים מגניבים להפליא - שזו אחלה של התקדמות.

למשחק יש מנוע גרפי לא כבד כל כך ורק שתידעו לכם שהמשחק נראה מ-ע-ו-ל-ה גם על LOW SETTINGS ברזולוציית 800 על 600. ובמערכת שלי (AXP 1800+, 256MB , Ti 4200 128MB) הוא רץ כמעט חלק על הגדרות אלו (והוא רץ לא רע בכלל גם על HIGH, ויהיו כאלו שגם יצליחו לשחק על ULTRA במחשב שלי!!!!!). כל הכבוד ל-ID על הרעיון הזה של 4 סוגי הגדרות בלבד - ככה ישנם פחות סיבוכים שאנשים שלא מבינים ולא משנה מה תבחר - המשחק יראה נהדר!

הסאונד - אין מה לדבר. מכניס אותך לאווירה של המשחק, ובכלל הפסקול שבפתיחת המשחק - מצויין.

המשחק היה שווה את ההמתנה ובהחלט מתעלה על כל משחק FPS שקיים כיום בשוק (לפחות מבחינתי).

אך למשחק יש גם כמה חסרונות מועטים - היו צריכים לשפר טיפה את המשחקיות (למרות שגם עכשיו היא נהדרת) ואת המולטיפלייר כמובן. אמנם הזירות מעולות אבל יש רק 5... ואפשר לשחק רק ב-4 שחקנים.

אבל אין ממש מה לדאוג בקשר לזה - הרשת מפוצצת במודים שמגוונים ומשפרים את המולטיפלייר.

יש מוד שמאפשר לשחק בעד 32 שחקנים, עוד מעט הרשת תהיה מפוצצת בזירות נוספות למשחק, ואני מתאר לעצמי שעוד מעט יהיו מודים שיאפשרו יותר מצבי משחק (כמו CTF ועוד...), ואולי גם אפשרות לשחק נגד בוטים.

כך שאין מה לדאוג בקשר למולטיפלייר.

אבל אני חייב לציין שהעבודה הכי מרשימה הייתה (כמובן) בסינגל פלייר. המשחק הוא כל כך מפתיע, כל כך לא צפוי, כל כך מפחיד ויש בו עלילה נהדרת (כן - עם תסריט שנכתב ע"י תסריטאי) מעניינת ומותחת במיוחד.

אם אתם שואלים אותי - אפשר לעשות אחלה סרט על העלילה של המשחק הזה (וכבר עושים).

בקיצור - דום 3 הוא משחק פיצוץ שבהחלט הראה לעולם הגיימרים קפיצת דרך ענקית, שממנה ישאבו מפתחים אחרים השראה לכתיבת משחקים מעולים נוספים.

ID - אני גאה בכם!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד איך אתה משחק רק ב-800@600 ב-LOW אם המחשב הזה?

אני ניסיתי לשחק אם 1800+ וטיטניום 4400 במהירות 4600 ב-1024@768 ב-HIGH וזה עובד מעולה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ואני ממש לא מבין את האנשים שאומרים שלא... חוץ מזה שהרוב בכלל לא מסבירים את עצמם אלא רק אומרים שהמשחק "אכזבה"...)

אך למשחק יש גם כמה חסרונות מועטים - היו צריכים לשפר טיפה את המשחקיות (למרות שגם עכשיו היא נהדרת) ואת המולטיפלייר כמובן. אמנם הזירות מעולות אבל יש רק 5... ואפשר לשחק רק ב-4 שחקנים.

מבחינתי יש רק בעייה אחת במשחק, הוא לא כיף. פאר קריי היה כיף, מקס פיין 1 ו2 היה כיף, ג'י טי איי היה ממש כיף. דום 3 לא כיף וכל הסאונד והגרפיקה לא יעזרו לתקן את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...