Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שלא הייתה ממש, מה שאני זוכר זה שהגהנום התמזג עם כדור הארץ ויש רק כמה ניצולים, והגיבור של המשחק הוא אחד מהם..

Black Knight, לא קיללתי כאן אף אחד, התעצבנתי על עצמי, עשיתי טעות ענקית..

ועכשיו אין לי גרוש על התחת, ממש אין, אני מרושש!!

האמת שאני כבר לא זוכר מי היה המוצלח יותר 1 או 2

אבל בהחלט לאחד מהם היתה עלילה מבריקה

"אני מנצל עכשיו את רוחב הפס הענק שלי ששודרג לאחרונה בשביל להוריד סרט שיזכיר לי מי היה הטוב משניהם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזולוציה:800X600. הגדרות:Medium. יעבוד טוב?סביר להניח שכן..

מה שטוב במשחק הזה לפי הנראה עד עכשיו, זה שגם ברזולוציה של 640X480 הוא נראה טוב, כך שבכל מקרה אתה הולך להנות מהמשחק עם גרפיקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני מנצל עכשיו את רוחב הפס הענק שלי ששודרג לאחרונה בשביל להוריד סרט שיזכיר לי מי היה הטוב משניהם"

מה שגם אני לא הבנתי זה אם 2 הוא שיפור של 1 או עלילה שונה לגמרי..

אני אהבתי יותר את 2, אני מתקשה להאמין שמישהו עבר מעל שלב 20 בלי קודים, כי זה פשוט קשה בטירוף שלא נדבר על השלב האחרון שפשוט אני לא מאמין שאפשר לעבור אותו בלי קודים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סרט אל המ אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע , שיחקתי במשחק ב768*1024 , הוא נראה טוב ( אבל לדוגמא , משחקים כמו רידיק נראו לי במידה שווה טובים )

האנימציה מעולה וכן אפקט הצללים , המשחק עצמו הוא שוטר נטו , עד עכשיו לא נכנסתי ממש לאווירה של אימה , Avp 2 היה פי כמה יותר טוב .

אולי אם היה לי איזה ריידון 9800 פרו הייתי נהנה יותר בגלל הגראפיקה ...

אבל אני אישית קצת מאוכזב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נראה מצויין אבל משום מה אחרי ששיחקתי בFAR CRY אני כבר פחות רואה את ה"גראיפקה שלא נראתה כמותה". היא מצויינת, אבל במשך השנתיים שאנחנו רואים של המשחק לאט לאט התקרבנו אליו ולא שמנו לב.

אני עדיין זוכר שרציתי לפני שנתיים וחצי כרטיס שיריץ דום 3, חיכיתי וחיכיתי שג'יפורס 3 יהיה משתלם, אחר כך גם הגיע ה4 אז קניתי אותו, בסופו של דבר אני צריך לשחק ב1024X768 על מדיום כשרוב הדברים בadvanced מבוטלים ועדיין המשחק על איזור ה25 פריימים, עוד לפני שהגעתי לחלק של האקשן.

כמו שביטאתי פעמים רבות כשדובר על המשחק - פשוט :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני בהתחלה חיכתי שהמחיר של גיפורס 3 ירד אחרי זה יצאו גירסאות גיפורס 4 טיטניום ובאותו זמן עבדתי ואספתי עוד ועוד כסף...

בסוף קניתי גיפורס 4 טיטניום 4400 במיוחד בשביל דום 3 וכמובן באותה תקופה שיחקתי גיטיאי 3 אז קניתי גם לזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...