Doom 3 - הדיון הראשי - עמוד 62 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Doom 3 - הדיון הראשי

R0ck

Recommended Posts

יש דרך, תמצא פה הבאחד מהעמודים (לא מזמן).

הצלחתי לשחק!

אני אוהב את זה!! כל כך יפה :'(..

אני משחק עם המפרט הזה

על הגדרות מדיום- 640X רזולוציה

P4 2000MHZ

512MB DDR

GF 4 MX 440  128MB

הכרטיס הזה חייה!

הוא יצא לשוק קצת לפני המצאת המחשב  ;D והוא עדיין מזיז את פאר הטכנולוגיה במשחקי מחשב בקצב סביר -. :o

בלי אקשן הכל חלק בערך

עם אקשן זה מקרטע

אבל מה שמפריע זה לא הדמויות שנמצאות על המסך (הם בקושי מזיזות למהירות) מה שמפריע זה כשיש תנועה גדולה ברקע, זה מוריד אותי ל 10 FPS בערך...

ZOBI מצטער שבילבלתי לך את הBEITZIM הבעיה היתה אצלי בהתקנה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיי בדקתי עכשיו FPS וזה פשוט מדהים עד כמה ניפחו את הדרישות של דום 3 !!!

אני זוכר ששאלתי פה בפורום איך המשחק יעבוד אצלי אמרו 800x600  מדיום ויעבוד בסדר...

אני משחק ב 1024 HIGH , 4AA AF

ורוב הזמן המשחק על 50-60 FPS

בקטעים עם מלא מפלצות ומלא כדורי אש ואפקטים אז זה יורד ל 25-40 ובממש ממש מעט סיטואציות זה ירד ל 20 ככה...

המשחק רץ מעולה ונראה מעולה, וחבל שהמפתחים של דום 3 ואתרי סקירה למינהם ניפחו את הדרישות של המשחק, ויש מצב שזה בשביל שאנשים ירוצו לקנות כרטיסי מסך חדשים , (מבית אלא מה...) .

עכשיו אני רק מצפה ל HL2 , ואני מקווה שהוא יהיה טוב יותר מדום 3, (דום 3 מעולה!!!) , וכמובן שהגראפיקה שלו לא תיפול משל דום אבל שתהיה גם קלה יותר וככה כל המשחק יעבוד על 60  ;D

... המפרט שלי בחתימה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ותראה!!!!! זה מחשב שלךךךךךךך אתה צריך לבדוק אותו במשחקקקק אם אתה רואה הבדל אז יופי אם אתה לא רואה הבדל אז תחזור למצב הקודםםםם

כל מה שאני יודע זה שכל העניי ןשל המשחק הזה זה הצל, ככה שלא נראה לי שהמשחק נראה מי יודע מה בלי צל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה לומד באיזה בית ספר או שהעיפו אותך על הבנת הנקרא?

א' כל אני לא חבר שלך "שלח קישור!" מה אני חייב לך משהו?

ב' כל, מה כזה לא מובן במה שאמרתי?

תסתכל בFAQ של פורום תצוגה וגרפיקה- מה שאומר שאתה צריך להיכנס לפורום תצוגה לגרפיקה> ולהיכנס לשיחה שקוראים לה FAQ- מומלץ לקרוא לפני שמפרסמים הודעה- מה שאתה לא עשית כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן עדיין אפשר לראות את היתרון של הFX5200 על פני הGF4MX , הFX5200 שלי מפעיל את המשחק חלק לגמרי גם בקטעים ההכי קשים , מינימום יורד ל15FPS , ועובד על 800X600 מדיום עם 2AA...

ורק לדרך אגב , ניסיתי להוריד את הצל , לא ראיתי שום הבדל בגרפיקה(ואני רואה טוב מאוד!) , ויש שיפור ביצועים לא קטן!... , תנסו גם אתם , זה לא גורע את הגרפיקה... , בכלל לא.

גם עם צל זה לא עובד רע... , אבל בלי צל זה נותן עוד איזה 5-7FPS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן עדיין אפשר לראות את היתרון של הFX5200 על פני הGF4MX , הFX5200 שלי מפעיל את המשחק חלק לגמרי גם בקטעים ההכי קשים , מינימום יורד ל15FPS , ועובד על 800X600 מדיום עם 2AA...

ורק לדרך אגב , ניסיתי להוריד את הצל , לא ראיתי שום הבדל בגרפיקה(ואני רואה טוב מאוד!) , ויש שיפור ביצועים לא קטן!... , תנסו גם אתם , זה לא גורע את הגרפיקה... , בכלל לא.

גם עם צל זה לא עובד רע... , אבל בלי צל זה נותן עוד איזה 5-7FPS...

מסכים איתך...בהחלט במשחק הזה רואים את היתרון בין ה5200 ל g4mx. גם באיכות התמונה וגם בביצועים הבדל גדול! ובדקתי את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...